فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

فیلم و عکس کاشت ابروی طبیعی

هزینه کاشت ابروی طبیعی
  • ۱ دی ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1902 بازدید

فیلم و عکس کاشت ابروی طبیعی

مراحل کاشت ابرو

همانطور که میدانید بهترین گزینه ای که برای درمان ریزش ابرو پیش روی شما قرار دارد کاشت ابرو است. اما برای اینکه بتوانید نسبت به نتیجه بخش بودن کاشت ابروی طبیعی آگاهی پیدا کنید لازم است که از مراحل آن باخبر شوید. بهترین راه این است که به پزشکی متخصص مراجعه کرده و جلسه ای را برگزار کنید. اما به طور کلی باید بگوییم که در ابتدا پزشک متخصص باید بررسی های کامل و جامعی از علت ریزش ابرو و همچنین بانک موی شما انجام دهد تا از قوی و ضخیم بودن آن ناحیه اطمینان حاصل کند سپس روشی مناسب برای رسیدن به نتیجه را انتخاب نماید و گراف های مورد نظر را از بانک مو برداشت کرده و در ناحیه ی ابرو کاشت نماید.

عکس کاشت ابرو

عکس کاشت ابرو

بهترین کاندید کاشت ابروی طبیعی

وقتی افراد به این فکر می افتند که از روش کاشت ابروی طبیعی برای درمان مشکل ریزش ابروی خود استفاده کنند سوالی که ذهن بسیاری از آنها را به خود مشغول می کند این است که آیا کاندیدای مناسبی برای انجام این هستند؟ آیا کاشت ابرو بر روی آنها نتیجه بخش خواهد بود؟ در این قسمت به بررسی این مسئله می پردازیم:

  • افرادی که به دلیل ضربه و یا سوختگی و یا تصادف و… ابروهای خود را از دست داده اند.
  • به دلیل بیماری های پوستی مانند لوپوس و آلوپسی دچار ریزش ابرو شده اند.
  • به صورت مادرزادی ابروهایشان رشد نکرده است.
  • اصلاح کردن ابرو در خانم ها

هزینه کاشت ابرو طبیعی

همانطور که میدانید اطلاع از هزینه انجام کاشت ابروی طبیعی باعث می شود که افراد به سراغ انجام ان عمل بروند و یا به طور کلی روشی دیگر را انتخاب نمایند. اما نکته ای که وجود دارد این است که هزینه انجام این عمل به عوامل مختلفی از جمله اینکه پزشک مورد نظر تا چه اندازه تخصص مهارت و تجربه دارد، از چه روشی برای درمان استفاده می کنید، موقعیت جغرافیایی کلینیک، هزینه پرسنل، تجهیزات و… بستگی دارد.

از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *