هایفو صورت | فواید و عوارض هایفو صورت چیست؟ | مزایا و معایب هایفوتراپی پوست
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

فواید و عوارض هایفو صورت چیست؟

هایفو صورت
  • 27 می 2018
  • بدون نظر
  • 2851 بازدید

فواید و عوارض هایفو صورت چیست؟

استفاده از هر روش جوانسازی و زیباسازی در هر نقطه از بدن دارای مزایا و معایبی می باشد که فرد قبل از به کار گیری هر روشی باید در مورد آن روش آگاهی کاملی کسب نماید و با تحقیق در مورد آن روش به صورت آگاهانه اقدام به انتخاب روشی که کمترین معایب و بیشترین مزایا  را برای وی در پی دارد انتخاب نماید و در این راه از پزشک متخصص مشورت و راهنمایی بگیرد حال باید دید فواید و معایب هایفو صورت چیست.

برای لیفتینگ صورت  و رفع شل شدگی پوست آن روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام فواید و معایب مخصوص به خود را دارند و هیچکدام روشی دائمی محسوب نمی گردند بلکه تفاوت آنها در مدت زمان دوام آنها می باشد که یکی کمتر و دیگری بیشتر خواهد بود.

هایفو پوست

هایفوتراپی یکی از روشهای لیفت صورت می باشد که بدون جراحی و با اشعه انجام می گیرد  و با کلاژن سازی موجب جوان شدن پوست و رفع افتادگی پوست می گردد .

مراقبت های بعد از هایفوتراپی به شرح ذیل می باشد:

از کمپرس یخ برای کاهش میزان تورم و کبودی استفاده کنید.
تا ۲۴ بعد از هایفوتراپی از رفتن به حمام و استحمام کردن خودداری کنید.
از شستن صورت با آب گرم پرهیز نمایید وآن را با آب خنک بشویید
استفاده از مواد آرایش بعد از هایفوتراپی بلامانع می باشد.
کرم های ترمیم کننده که پزشک تجویز می کند را به طور منظم و دائمی در طول روز استفاده کنید.

فواید هایفوتراپی پوست

روش هایفو کردن پوست روشی مطمئن و تایید شده می باشد و کوچکترین آسیبی به سطح پوست وارد نمی کند زیرا در این روش جراحی انجام نگرفته و از انرژی اشعه برای رفع شل شدن پوست استفاده می شود و به دلیل عدم جراحی در پوست برش و التهاب ایجاد نمی شود و به کار گیری این روش دوره نقاهتی نخواهد داشت.

انجام این روش تنها در یک جلسه صورت می گیرد ، همچنین دوام این روش و جوان و شاداب ماندن پوست با استفاده از این روش نسبت به سایر روشهای لیفت صورت بیشتر خواهد بود و هزینه کمتری برای فرد خواهد داشت.

هایفو برای جوان سازی

عوارض هایفوتراپی پوست

  • هایفو کردن پوست اگر در کلینیک هایفوتراپی و نزد متخصص صورت گیرد و اشعه به درستی و با درجه مناسب به پوست تابیده شود در بیمار هیچ عوارضی نشان نخواهد داد .
  • به کارگیری روش هایفو جهت رفع شل شدگی پوست صورت به افراد دیابتی و زنان باردار و افرادی که دارای بیماری خاصی می باشند نباید توصیه گردد.
  • هایفو صورت یکی از  روشهایی می باشد که بیشترین کاربرد را در رفع افتادگی پوست صورت دارد و به دلیل وجود عوارض کمتر نسبت به سایر روشها بیشترین کاربرد را در بین بیماران دارد.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *