فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

با فناوری های جوانسازی پوست جدید اشنا شوید

روش های جدید جوانسازی پوست
  • 23 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 754 بازدید

با فناوری های جوانسازی پوست جدید اشنا شوید

پیری، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، وراثت و سبک زندگی، از جمله تغذیه، مصرف الکل و سیگار کشیدن ممکن است به افزایش چین و چروک های صورت کمک کند. تغییرات رنگدانه های پوست مانند ایجاد لک یا لکه های قهوه ای نیز ممکن است با بالا رفتن سن یا به دلیل استفاده از قرص های ضد بارداری و یا عوامل ژنتیکی رخ دهد. آکنه های قدیمی نیز ممکن است سطح پوست شما را ناهموار ساخته باشد. این مشکلات و همچنین برخی از بیماری های پوستی دیگر، ممکن است با روش های جوانسازی پوست جدید بهبود یابند

روش های جوانسازی پوست جدید

لایه برداری شیمیایی

در این روش از فرمول های مختلف شیمیایی برای درمان پوست آسیب دیده شما استفاده می شود. مواد شیمیایی خفیف (مانند اسید گلیکولیک) باعث ایجاد تغییرات بسیار سطحی می شوند، اما مواد شیمیایی قوی تر (مانند فنل) می توانند تغییرات عمیق تری در پوست شما بوجود آورند.

درم ابریژن

در این روش از دستگاهی استفاده می شود که دارای یک چرخ کوچک است که به سرعت می چرخد و مانند سنباده با از بین بردن لایه های بالایی پوست، به جوانسازی پوست شما کمک می کند.

این روش جوانسازی پوست جدید گاهی اوقات برای درمان زخم های صورت از قبیل آکنه مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب بر روی گونه ها یا کل صورت انجام می شود. درم ابریشن، مانند لایه بردارهای شیمیایی قوی، در کاهش ظاهر چین و چروک ها و خطوط اطراف دهان بسیار موثر است. این درمان را می توان در یک منطقه کوچک از پوست نیز مورد استفاده قرار داد. ناحیه تحت درمان معمولا با پوست اطراف ترکیب می شود و تفاوت رنگ بسیار کمی میان این دو ناحیه مشاهده خواهد شد.

لیزر

دو نوع لیزر وجود دارد. نوع اول باعث ایجاد آسیب یکنواختی به پوست شما می شود و اثری شبیه به لایه بردارهای پوستی قوی ایجاد می کند.اما لیزرهای نوع دوم، مانند مته، “سوراخ های کوچکی” را در لایه های عمیق تر پوست شما ایجاد می کنند. پوست صورت برای پر کردن سوراخ های کوچکی که بوسیله لیزر ایجاد شده است، به تولید کلاژن های جدید پرداخته و بدین ترتیب شاهد ایجاد پوستی صاف تر خواهیم بود.

بسیاری از جراحان معتقدند که در درمان بوسیله لیزر کنترل بیشتری بر روی عمق نفوذ به پوست نسبت به لایه بردارهای شیمیایی و درم ابریشن وجود دارد و در درمان های نقاط کوچکی از پوست، بیشتر سطح پوست آسیب نخواهد دید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *