هزینه ترمیم مو | چه چیزی قیمت ترمیم مو را تعیین می کند | هزینه ترمیم مو در کلینیک پوست و مو
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

بررسی عوامل موثر بر قیمت و هزینه ترمیم مو

عوامل موثر بر هزینه ترمیم مو
  • 4 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 1055 بازدید

بررسی عوامل موثر بر قیمت  و هزینه ترمیم مو

از آنجا که تراکم مو و زیبایی آن برای افراد مختلف بسیار مهم است و در اعتماد به نفس بالای فرد نقش بسزایی را ایفا می کند ، آگاهی از هزینه ترمیم مو و عمل های ترمیمی دیگر چون کاشت مو و پیوند مو و ترمیم مو اولین موضوع مورد بررسی توسط متقاضیان ترمیم مو است.

عوامل موثر بر قیمت  ترمیم مو

قیمت کاشت و ترمیم مو

روش های مختلف ترمیمی مو که در کلینیک های تخصصی زیبایی انجام می شود موثرترین و دائمی ترین روش ها هستند که هزینه ی آن در مقایسه با هزینه هایی که در طول سالیان متوالی صرف داروها و شامپوهای تقویت مو شده ، کمتر است ، حال اینکه نتیجه ی مطلوب پس از مصرف داروها و شامپوهای متعدد نیز حاصل نگردیده است.

چرا قیمت ترمیم مو در برخی کلینیک های پوست و مو بالاتر است؟

صرفا قیمت بالای خدمات یک کلینیک نسبت به کلینیک دیگر نشان دهنده ی کیفیت بالای خدمات و متخصصان آن کلینیک نیست و باید سابقه کادر تخصصی و امکانات کلینیک مورد بررسی قرار گیرد.

به طور کلی می توان گفت که هزینه کارهای ترمیمی مو که به کاشت مو یا پیوند مو و ترمیم مو در نواحی مختلف سر و صورت می انجامد ، شامل ؛ هزینه ی دستمزد جراح یا همان متخصص مو ، هزینه ی تجهیزات ، داروی بیهوشی ، هزینه های مراقبت در حین عمل یا پس از عمل می باشد.

میزان مویی که در عمل ترمیم مو به کار می رود در برآورد هزینه عمل کاشت مو ، پیوند مو و ترمیم مو اصلی ترین عامل است ، به عنوان مثال کاشت مو در ابرو هزینه بسیار پایین تری نسبت به کاشت مو در جلوی سر فردی که به طاسی دچار شده است ، دارد ، زیرا میزان موی به کار رفته در ابرو بسیار کمتر از جلوی سر است.

 قیمت کاشت مو چقدر است؟

در واقع هزینه کاشت مو در افراد مختلف از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود ، زیرا نیاز فرد به کاشت مو با توجه به ناحیه مورد نظر و مقدار موی لازم متفاوت است.

بیمه ها هزینه کاشت مو ، پیوند مو و ترمیم مو را قبول نمی کنند ، از این رو هزینه ی این گونه عمل ها به صورت کاملا آزاد محاسبه می شود.

هزینه اولین چیزی است که فرد متقاضی ترمیم مو به آن دقت می کند ، بهترین روش برای بدست آوردن هزینه دقیق و کامل کارهای ترمیم مو ، دیدار با جراح متخصص و برآورد هزینه از سوی او با توجه به میزان نیازمندی شما به کاشت مو و ترمیم مو است.

میزان ریزش مو ، حجم موی اهدا کننده ، میزان بافت موی مناسب برای پوشش ناحیه و انتظارات شما از نتیجه ی کار در تخمین هزینه توسط جراح سه عامل اصلی خواهد بود.

عوامل موثر بر هزینه ترمیم مو

موارد زیر عوامل تعیین کننده قیمت پیوند مو و ترمیم مو هستند :

● تعداد گرافت موی مورد نیاز

● کلینیک مورد نظر

● هزینه ی سفر به شهر یا کشور دیگر جهت ترمیم مو

● تعداد جلسات مورد نیاز ترمیم مو

● سابقه و تجربه ی جراح متخصص

● روش ها و فن آوری های بکار گرفته شده جهت پیوند مو و ترمیم مو

● نقد یا اقساطی پرداخت کردن هزینه های ترمیم مو

● هزینه های مراقبت های پس از عمل

● کشوری که ترمیم مو در آن انجام می شود.

منبع: کلینیک ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *