فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  عوارض و خطرات جراحی زیبایی محدود شکم

  خطرات جراحی زیبایی شکم
  • 17 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2235 بازدید

  عوارض و خطرات جراحی زیبایی محدود شکم

  جراحی زیبایی محدود شکم چیست؟

  با وجود پیشرفت های گسترده ای که در علم پزشکی و به خصوص در زمینه زیبایی رخ داده است همواره عمل های زیادی در این راستا صورت میگیرد تا افراد را به آن چیزی که میخواهند برسانند. یکی از این عمل ها که همواره توسط بسیاری از افراد انجام می شود تا به اندامی زیبا دست پیدا کنند انجام جراحی زیبایی محدود شکم می باشد. این جراحی که به آن مینی ابدومینوپلاستی نیز گفته می شود در اغلب موارد کمک می کند تا شما افتادگی بسیار وسیع شکمتان را جمع کنید و شکمی سفت و زیبا را برای خود فراهم آورید. در واقع این جراحی به دلیل اینکه شکاف بسیار باریکی در زیر شکم ایجاد می شود به این نام شناخته شده است.

  جراحی زیبایی محدود شکم

  عوارض جراحی زیبایی شکم

  پس از اینکه نسبت به جراحی زیبایی محدود شکم آشنایی پیدا کردید آیا این فکر از ذهن شما عبور کرده که آیا انجام این عمل میتواند عوارضی را با خود به همراه داشته باشد؟ در این راستا باید بگوییم، هر عمل جراحی میتواند عوارض و خطراتی را با خود به همراه داشته باشد که اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره کنیم باید مواردی همچون احتمال بالای ابتلا به عفونت در بیماران، درد، قرمزی، خارش و همچنین باقی ماندن جای اسکار بر روی بدن بیمار را نام ببریم. البته پزشکان تا حد امکان تلاش می کنند تا این عارضه به پایین ترین حد خود برسد اما در برخی موارد کار از کار گذشته است.

  عوارض تامی تاک

  خطرات عمل تامی تاک

  همانطور که گفته شد عمل جراحی زیبایی محدود شکم یا همان تامی تاک نوعی جمع کردن و سفت کردن شکم برای افرادی است که شکم هایشان به مقدار زیادی دچار افتادگی شده است. اگر بخواهیم به خطرات آن اشاره کنیم باید به عدم طبیعی بودن ظاهر ناف در بیماران و همچنین باقی ماندن اسکار بر روی شکم بیماران را نام ببریم. نکته ای که وجود دارد این است که شما قبل از انجام این عمل باید به پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده و در رابطه با چگونگی انجام عمل و همچنین انتخابی روشی درست مشور کنید و سپس خود را به دست او بسپارید.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.