فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

عوارض و خطرات کاشت مو در جای زخم و بخیه

خطرات کاشت مو در جای ضخم
  • 6 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2751 بازدید

عوارض و خطرات کاشت مو در جای زخم و بخیه

ایجاد زخم و بخیه کردن آن در نواحی ابرو ، ریش ، سبیل و نواحی سر باعث از بین رفتن فولیکول های مو در این نواحی می شود و نمای بسیار بدی را ایجاد خواهد کرد که می توان با عمل کاشت موی طبیعی جای زخم را ترمیم نمود ، در همین راستا در این مقاله عوارض و خطرات کاشت مو در جای زخم و بخیه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عوارض و خطرات کاشت مو در جای زخم

عوارض و خطرات کاشت مو در جای زخم

کاشت مو در جای زخم

با کاشت مو در جای زخم و بخیه می توان به ترمیم جای زخم پرداخت ، حدود 50 الی 90 درصد از فولیکول های پیوندی در جای زخم رشد کرده و باعث استتار مناسب جای زخم و بخیه خواهند شد ، لذا با این روش می توان بسیاری از نواحی بی مو که در معرض دید هستند را به خوبی پنهان کرد .

به منظور کاشت مو در جای زخم و بخیه ، فولیکول های پیوندی از بانک موی پشت سر فرد به ابزار مخصوص برداشت می شوند، جدا سازی شده و سپس در محل زخم با دقت و ظرافت بالا ، با ایجاد شکاف های ریزی کاشته می شوند تا حدود یک سال بعد ، این موها به رشد کامل و طبیعی خود برسند.

با عمل کاشت مو در جای زخم و بخیه می توان به شکل مطلوبی جای زخم و بخیه را پوشاند و به دلیل  برداشته شدن فولیکول های پیوندی از بانک موی پشت سر فرد که در برابر هورمون عامل ریزش مو مقاوم هستند ، نتایج کاشت مو در جای زخم و بخیه به درصد موفقیت بالا ، به صورت دائمی خواهد بود و حتی می توان طی چند جلسه ، تراکم مو را در جای زخم و بخیه افزایش داد .

عوارض کاشت مو در جای بخیه

چنانچه مدتی از ترمیم جای زخم و بخیه گذشته  و محل به خوبی ترمیم شده باشد ، بدون درد و هیچ گونه عارضه ای می توان به شکل مطلوبی با عمل کاشت مو در جای زخم و بخیه به ترمیم ناحیه ی بدون مو پرداخت .

با انجام کاشت مو در جای زخم و بخیه توسط پزشک متخصص ماهر و با تجربه ، علاوه بر عدم ایجاد عوارض جانبی خاص ، به علت پوشاندن نمای نامطلوب جای زخم و بخیه ، حس اعتماد به نفس و مثبت اندیشی فرد نسبت به خود افزایش خواهد یافت .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *