فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  عوارض برداشتن چربی شکم هنگام سزارین

  لیپوساکشن بعد از زایمان
  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 3360 بازدید

  عوارض برداشتن چربی شکم هنگام سزارین

  عمل برداشتن چربی شکم با سزارین

  مسلما با این مسئله روبرو شده اید که بسیاری از خانم ها در حین زایمان دچار چاقی بیش از اندازه ای می شوند از همین رو به فکر برداشتن چربی شکم می افتند و چه زمان بهتر از اینکه شما در حال عمل سزارین هستید. در واقع امروزه بسیاری از خانم ها برای اینکه در زمان کمتری به اندامی ایده آل دست پیدا کنند اقدام به انجام این عمل می کنند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که آیا انجام این عمل میتواند خطراتی را به دنبال داشته باشد؟ در این رابطه باید بدانید که این عمل برای نوزادتان هیچگونه خطراتی را به دنبال ندارد اما برای مادر خطرات بسیار زیاد و حتی مرگباری را به همراه دارد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

  برداشتن چربی شکم

  برداشتن چربی شکم

  احتمال عفونت پس از لیپوساکشن هنگام سزارین

  همانطور که گفته شد برداشتن چربی شکم در حین عمل سزارین یکی از اقداماتی است که امروزه بسیاری از خانم ها برای اینکه به شکمی صاف و اندامی زیبا دست پیدا کنند انجام می دهند. همواره نکات زیادی در رابطه با این عمل وجود دارد از جمله به دلیل اینکه در حین زایمان خون مادر به طور قابل ملاحظه ای غلیظ می باشد انجام عمل زیبایی میتواند خطر خونریزی را در او افزایش داده و همچنین عفونت های شدیدی را به همراه داشته باشد که در نهایت منجر به مرگ مادر می شود. از همین رو اکثر پزشکان انجام این عمل را هیچگاه توصیه نمی کنند و هرگاه که این عمل انجام می شود تنها به درخواست بیمار و با رضایت کامل او صورت میگیرد.

  ساکشن چربی هنگام سزارین

  ساکشن چربی هنگام سزارین

  عوارض برداشتن چربی شکم چیست؟

  در قسمت بالا به برخی از مشکلات و عوارض برداشتن چربی شکم در حین سزارین اشاره کردیم اما حال در نظر داریم با دقت و جزئیات بیشتری به این مسئله بپردازیم. به گفته بسیاری از متخصصان زنان و زایمان در حین بارداری خون مادر به طور قابل ملاحظه ای غلیظ می شود و امکان آمبولی چربی و لخته شدن خون به هنگام برداشتن چربی را در حین سزارین دو برابر می کند که این مسئله تا حد زیادی مرگ مادر را افزایش می دهد. همچنین باعث خونریزی بسیار شدید در حین زایمان می شود. همانطور که میدانید خونریزی در زایمان یکی از عوامل مرگ و میر مادران محسوب می شود که میتواند بسیار دردناک باشد.

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *