عمل تزریق چربی | اصول تزریق چربی | تزریق چربی برای جوانسازی پوست
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

عمل تزریق چربی

عمل تزریق چربی و جوانسازی پوست
  • 13 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 567 بازدید

عمل تزریق چربی

عمل تزریق چربی از جمله عمل های زیبایی سرپایی و غیرتهاجمی است که به کمک آن می توان بدون نیاز به جراحی و بیهوشی به جوانسازی پوست صورت و بدن ، برجسته سازی اعضای بدن و صورت ، زاویه دار کردن چانه و … پرداخت . از خاصیت پرکنندگی تزریق چربی به طور موثری جهت ترمیم ، زیباسازی و برجسته سازی  پوست و دیگر اجزای صورت و بدن استفاده می شود .

اصول تزریق چربی چیست؟

جهت تزریق چربی به هر ناحیه از بدن با توجه به هدف مورد انتظار از تزریق چربی ، ابتدا چربی از بدن فرد برداشته می شود ، این چربی برداشته شده از قسمت هایی از بدن بوده که تجمع چربی اضافی در آن وجود دارد و فرد تمایل به لاغری موضعی در آن ناحیه دارد ، برداشت چربی توسط ایجاد برش کوچک جراحی  و یا چربی تخلیه شده به روش های لاغری موضعی است.

پس از استخراج حجم مورد نیاز از چربی ، خالص سازی چربی باید صورت پذیرد ، در این مرحله چربی مورد نظر با قرار دادن در دستگاه گریز از مرکزی از رگ های خونی و بافت های اضافی خالص سازی و آماده ی تزریق می گردد .

در نهایت چربی آماده شده نیز توسط سوزن های بسیار ریز و یا لوله ی کانولای باریکی با ایجاد برشی کوچک به زیر پوست ناحیه ی مورد نظر توسط دستگاه تزریق می شود.

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل ، تزریق چربی در هر ناحیه از صورت و بدن با تکنیک و روش خاصی توسط پزشک متخصص  انجام می شود .

عمل تزریق چربی در یک جلسه یک ساعته انجام خواهد شد و بیشترین زمان هر جلسه نیز به خاطر آماده سازی چربی صرف می شود

پس از تزریق چربی ، بلافاصله ی نتایج حاصل از آن نمایان شده ؛ ورم ، کبودی و حساسیت احتمالی ناحیه مورد نظر نیز خود به خود طی چند روز آینده برطرف خواهد شد.

به دلیل هم بافت بودن چربی با بدن فرد ، پیوند میان چربی و بدن به خوبی و بدون ایجاد حساسیت آلرژیک صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *