فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  علل و درمان تجمع چربی در پهلو و شکم

  ساکشن چربی های شکم و پهلو
  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 1838 بازدید

  علل و درمان تجمع چربی در پهلو و شکم

  علت تجمع چربی در پهلو چیست

  اگر جزء افرادی هستید که از تجمع چربی در پهلو خود رنج می برید مسئله ای که به وجود می آید و ذهن شما را به خود مشغول می کند این است که دلیل این تجمع چیست؟ برای اینکه به این پرسش پاسخ دهیم باید بگوییم که بسیاری از محققان بر این عقیده اند که عادات بد غذایی و همچنین برخی از حالات روحی میتواند باعث بروز این مشکل در افراد شود و مشکلات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. زیرا چاق شدن بسیار آسان است اما رسیدن به اندامی ایده آل کاری بس سخت و دشوار محسوب می شود. از همین رو اگر در نظر دارید تا این مشکل را برطرف کنید به سراغ دکتر تغذیه بروید و رژیمی را فراهم کنید و یا نزد دکتر زیبایی بروید تا روش های پزشکی را به شما پیشنهاد دهد.

  برداشتن چربی شکم و پهلو

  برداشتن چربی شکم و پهلو

  ساکشن چربی های شکم و پهلو

  مطمئنا به این مسئله آگاه هستید که روش های بسیار زیادی برای رفع تجمع چربی در پهلو و شکم به دنیا معرفی شده است و شما میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمائید. اما مسئله مهم این است که کدام گزینه میتواند بهترین انتخاب باشد. ساکشن امروزه با توجه به نتایج بسیار خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب نماید. در واقع در این روش پزشک با استفاده از دستگاهی که در اختیار دارد سوراخ هایی را در ناحیه مورد نظر ایجاد می کند و سپس سعی در جذب و خالی کردن چربی ها از آن ناحیه دارد. به همین دلیل سعی کنید پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب نمائید.

  تجمع چربی در پهلو

  تجمع چربی در پهلو

  معایب ساکشن چربی شکم و پهلو

  پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که ساکشن بهترین گزینه برای رفع تجمع چربی در پهلو و شکم می باشد، مسائل بسیار زیادی به وجود می آید که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با معایب آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم:

  • تورم و کبودی از جمله شایع ترین عوارض این روش درمانی می باشد.
  • به وجود آمدن التهاب و زخم در اطراف نواحی زخم معمولا در بسیاری از بیماران دیده می شود.
  • وجود ناهمواری در پوست
  • شل شدن پوست

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *