فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین و سریعترین برنامه تغذیه برای لاغری

  تغذیه برای لاغری
  • 2 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 919 بازدید

  بهترین و سریعترین برنامه تغذیه برای لاغری

  اگر شما هم مدتی است که به کاهش وزن خود فکر میکنید ولی برنامه ای را برای لاغری خود در نظر نگرفته اید خواندن این مطلب در مورد تغذیه برای لاغری میتواند اولین و مهمترین قدم برای رسیدن به وزن مطلوب باشد و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهد.

  برای اینکه بتوانید وزنتان را به بهترین و سریعترین شکل کاهش دهید باید از مناسب ترین روش تغذیه برای لاغری استفاده کنید تا باعث افزایش وزن نشود بلکه روند چربی سوزی را هم در بدنتان تسریع کند.بهتر است تا جایی که میتوانید از برنامه های غذایی که اطرافینتان تجویز میکنند دوری کنید چون در اکثر موارد پایه ی علمی ندارند و باعث لاغری نخواهند شد حتی در مواردی باعث کمبود ویتامین های ضروری در بدن میشوند و بیمارتان خواهند کرد.

  چه تغذیه ای باعث کاهش وزن میشود؟

  برای اینکه لاغر شوید باید بهترین برنامه تغذیه برای لاغری استفاده کنید که در وعده های مختلف کالری کمی وجود داشته باشد و در عین حال انرژی مورد نیاز برای فعالیت یک روز را در اختیارتان قرار دهند همچنین از مواد غذایی مفیدی در آن استفاده شده باشد تا دچار کمبود ویتامین ها و عوارض بعد از آن نشوید.

  تغذیه برای لاغری

  برنامه تغذیه برای لاغری چقدر باید کالری داشته باشد؟

  برای اینکه به وزن مطلوب خود دست پیدا کنید باید از برنامه های تغذیه لاغری ای استفاده کنید که در آن کالری مناسب وجود داشته باشد.کالری مورد نیاز هر فرد در طول روز به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور کلی طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است 1500 کالری در طول روز مقداری است که برای لاغری مناسب به نظر می آید و در طول روز نباید بیشتر از آن استفاده کنید.

  کالری مورد نظر را باید از چه غذاهایی بدست آورد؟

  برای اینکه کالری مورد نظرتان را بدست آورید و در عین حال دچار بیماری نشوید باید به طور کافی از تمامی غذاهای سالم بهره بگیرید. برنامه تغذیه سلامت برای لاغری برنامه ای خواهد بود که در طول روز 17 درصد کالری آن را پروتئین ها تشکیل دهند.همچنین 60 درصد آن شامل کربوهیدرات ها باشد و تا جای ممکن چربی ها وجود نداشته باشند.

  تغذیه برای رژیم لاغری

  در برنامه تغذیه برای تناسب اندام چه غذاهایی باید وجود داشته باشد؟

  برای اینکه سریعا لاغر شوید باید کالری مورد نیاز در طول روز را به طور مناسب بین وعده های غذایی مناسب تقسیم کنید تا تغذیه تان به بهترین شکل ممکن انجام شده باشد.بهتر است در وعده ی صبحانه کمتر از 225 کالری ناهار کمتر از 750 کالری و شام هم به اندازه ی صبحانه غذا مصرف کنید تا از بهترین برنامه تغذیه برای لاغری بهره برده باشید.

  سعی کنید در صبحانه از جوی دو سر و عسل استفاده کنید و استفاده از میوه ها را فراموش نکنید.همچنین در وعده ی نهار استفاده از غذاهای دریایی و برنج قهوه ای به جای برنج سفید میتواند لاغری را به شما هدیه دهد.علاوه بر این بهتر است از سوپ در این وعده ی غذایی استفاده کنید.در وعده ی شام هم استفاده از سوپ ها و غذاهای کم حجم بهترین روش تغذیه برای لاغری خواهد بود.

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *