فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  ریزش مژه پس از اکستنشن

  ریزش مژه پس از اکستنشن
  • 24 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 3367 بازدید

  ریزش مژه پس از اکستنشن

  آیا ریزش مژه پس از اکستنشن طبیعی است؟

  از گذشته تاکنون میل به زیبایی در وجود انسان ها بوده و امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم وتکنولوژی حاصل شده رسیدن به زیبایی خیلی سخت و دور از دسترس نمی باشد. همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای رسیدن به زیبایی به دنیا معرفی شده است که یکی از آنها اکستنشن طبیعی مژه می باشد. در این رابطه باید بدانید اکستنشن طبیعی مژه به این گونه است که متخصصان از مژه هایی طبیعی برای کاشت بر روی مژه های افراد استفاده می کنند و مژه هایی زیبا و خوش حالت را پدید می آورند. اما سوال اینجاست که آیا ریزش مژه در این مدت طبیعی است؟ در واقع ریزش مژه یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که اکستنشن مژه با خود همراه دارد و همین امر باعث شده تا افراد کمی به سراغ استفاده از آن بروند.

  اکستنشن مژه

  اکستنشن مژه

  بهترین روش درمان ریزش مژه

  همانطور که میدانید هنگامی که افراد با ریزش مژه مواجه می شوند یکی از شایع ترین و شاید بتوان گفت طبیعی ترین کاری که انجام می دهند این است که به سراغ درمان میروند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که باید به درمان این مشکل بپردازید باید در جریان باشید که هرگز نباید با چشمانی آرایش کرده شب ها به خواب بروید، با داشتن یک شانه مخصوص مژه به صورت روزانه مژه هایتان را شانه بزنید تا قوی شده و از شکستن آنها پیشگیری کنید. نکته جالب توجه این است که روغن زیتون در افزایش رشد مژه ها و همچنین جلوگیری از ریزش آنها نقش بسیار زیادی دارد.

  عوارض اکستشن مژه

  عوارض اکستشن مژه

  آیا ریزش مژه میتواند نشانه عفونت باشد؟

  عفونت در قسمت چشم به خصوص در پلک چشم یکی از شایع ترین مشکلاتی است که برای افراد به با ریزش مژه همراه است که میتواند باعث آسیب رساندن به چشم نیز شود. از همین رو اگر به دلیل بروز نوعی باکتری دچار نوعی بیماری که به آن آماس پلک چشم میگویند شده اید باید بدانید که این مسئله در اکثر موارد با ریختن مژه ها، تورم و خارش همراه خواهد بود و حتی این امکان وجود دارد که ویروسی به چشم حمله کند و تورم و عفونت های شدید را به همراه داشته باشد. از همین رو به صورت اکید توصیه می شود که حتما چشم ها و پلک هایتان را از هرگونه مواد آرایشی پاک کنید.

  کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *