توقف ریزش مو با پی آر پی | ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید

  • 17 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 705 بازدید

ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید

ریزش مو از جمله عوارضی است که به دلیل نقش مو در زیبایی چهره و اعتماد بنفس فرد همواره وسواس و استرس فراوانی برای فرد ایجاد خواهد نمود . جهت درمان ریزش مو باید ابتدا به متخصص موی معتبر و دارای مهارت لازم مراجعه نمود تا با ریشه یابی علت ریزش ، درمان موثر و مناسبی اعمال گردد . از جمله روش های موثر و تخصصی درمان ریزش مو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد ، توقف ریزش مو با پی آر پی می باشد .

پی آر پی پلاسمای تغلیظ شده از پلاکت های خونی است که حاوی فاکتورهای رشدی می باشد که از آن جهت رشد موهای کم پشت ، پیوند مو و بهبود زخم ها استفاده می گردد .

توقف ریزش مو با پی آر پی

توقف ریزش مو با پی آر پی چگونه انجام می شود؟

فولیکول مو یا همان ریشه ی مو با تغذیه توسط  خون زنده می ماند و رشد می کند ، با تزریق پلاکت های خون از طریق پی آر پی به فولیکول های آسیب دیده ، مکانیسم ترمیم زخم به صورت طبیعی تقویت می گردد و در نتیجه رشد فولیکول های مو جهت جلوگیری از ریزش مو و توقف ریزش مو با پی آر پی مورد استفاده قرار می گیرد .

در واقع ، با افزایش تعداد پلاکت های خونی از طریق تزریق PRP در یک منطقه ، ظرفیت التیام بافت در آن منطقه شتاب گرفته و به سرعت ریشه ی مو تقویت و ترمیم می گردد ، با تقویت ریشه ای مو ، می توان ریزش مو را برا همیشه بر طرف نمود .

جهت تزریق PRP ، حدود ۸۰ سی سی خون از فرد گرفته شده ، با ریختن آن در دستگاه گریز از مرکزی اجزای آن از هم جدا شده و با اضافه شدن پلاکت های خون به پی آر پی موجود در دستگاه ، پلاسمای غنی از پلاکت یا همان پی آر پی آماده تزریق های متعدد به نواحی مختلف سر در عمق ۳ الی ۴ میلی متری می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *