فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آنچه از روش کاشت مو سوپر فیت نمی دانید!

کاشت مو سوپر فیت
  • 27 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 1235 بازدید

آنچه از روش کاشت مو سوپر فیت نمی دانید!

ریزش دائمی موها را تنها می توان با عمل کاشت مو ترمیم کرد ، روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد ، از این رو در این مقاله ، کاشت مو سوپر فیت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو به روش FIT

در این روش به منظور برداشت فولیکول های پیوندی از بانک موی پشت سر ، از دستگاه پانچ دستی استفاده می شود ، این دستگاه با برداشت گرافت های مو بدون نیاز به جراحی ، امکان کاشت فولیکول های برداشته شده را در نواحی جلوی سر به کمک پانچ دستی نیز ممکن می سازد ، بدین ترتیب عملیات برداشت و کاشت در روش با سرعت بالایی انجام خواهد شد .

کاشت مو به روش super fit

کاشت مو به روش super fit

کاشت مو سوپر فیت

در عمل کاشت مو سوپر فیت که بر پایه روش FIT می باشد ، عمل کاشت مو طی دو مرحله انجام می شود که در مرحله ی اول عمل کاشت مو انجام می شود و در مرحله ی دوم که 20 روز بعد از مرحله ی اول می باشد و هنگامی که موهای پیوندی مرحله اول رشد کردند ، مجددا عمل کاشت مو به روش FIT انجام خواهد شد .

کاشت موی دو مرحله ای این امکان را ایجاد می کند که موهای پیوندی مرحله اول در فضای مناسب با بدن پیوند خورده و رشد و نمو کنند ، لذا درصد موفقیت عمل کاشت مو نیز افزایش خواهد یافت .

مزایای کاشت مو سوپر فیت

در روش کاشت مو سوپر فیت نیازی به جراحی و بخیه کردن وجود ندارد ، خونریزی و درد نیز ایجاد نخواهد شد و همچنین دوره ی نقاهت نیز وجود ندارد .

موهای موجود در پشت سر فرد که در برابر هورمون ریزش مو ( اختلالات هورمونی ) و ریزش موی ارثی مقاوم هستند ، مناسب ترین کاندید جهت پیوند مو به نواحی دیگر سر و صورت هستند ، از این رو در صورت مناسب بودن موهای این ناحیه ، می توان عمل کاشت مو را برای فرد انجام داد ، به موهای پشت سر هر فردی بانک موی فرد اطلاق می شود .

به دلیل ایجاد فضای مناسب برای موهای پیوندی مرحله اول ، درصد موفقیت کاشت مو در روش سوپر فیت نسبت به روش FIT افزایش خواهد یافت و نتایج موفقی از این روش حاصل خواهد شد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *