فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  روش های لیفت پوست شکم پس از بارداری

  کشیدن پوست شکم بعد از زایمان
  • 5 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 3513 بازدید

  روش های لیفت پوست شکم پس از بارداری

  افتادگی پوست شکم بعد از زایمان

  همواره گفته می شود که چاق شدن در بارداری یکی از لذت بخش ترین دوران در زندگی هر خانمی محسوب می شود و تقریبا میتوان گفت که هیچکس از وضعیت خود ناراضی نیست زیرا بچه ای از گوشت و خون خود را میپرواند. اما نکته ای که وجود دارد این است که پس از بارداری این چاق شدن ها میتواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد از جمله افتادگی پوست شکم که بسیار ناراحت کننده می باشد. اما خوشبختانه ما در دوره ای زندگی میکنیم که هر مشکلی قابل حل است و لیفت پوست شکم پس از زایمان یکی از بهترین راه حل هایی است که افراد میتوانند در پیش بگیرند.

  لیفت پوست شکم بعد از بارداری

  کشیدن پوست شکم با جراحی

  همانطور که میدانید ما در دوره ای زندگی میکنیم که تکنولوژی و علم روز به روز در حال پیشرفت می باشد و هر روزه شاهد بروز روش هایی نوین و بسیار بهتر از روز گذشته هستیم. لیفت پوست شکم به شما کمک می کند تا در صورتی که پس از بارداری، فرد دارای شل شدن پوست شکم شده دوباره به حالت اولیه بازگردد و اندام دلخواه خود را دوباره بدست آورید. نکات زیادی در این رابطه وجود دارد از جمله اینکه شما پزشکی متخصص و با تجربه در این زمینه پیدا کنید تا شما را به آن چیزی که میخواهید برساند. همچنین کلینیکی معتبر که توانایی و تجهیزات لازم برای انجام این عمل را داشته باشد.

  افتادگی پوست شکم در بارداری

  هزینه لیفت پوست شکم

  اما نکته ای که در رابطه با لیفت پوست شکم وجود دارد این است که شما پس از آگاهی از تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد باید نسبت به هزینه های انجام آن آگاهی پیدا کنید. در واقع تا زمانی که هزینه های آن را ندانید مسلما انجام دادن آن برایتان خیلی معقول نخواهد بود. برای آگاهی بیشتر میتوانید به کلینیک های مربوطه مراجعه کنید و با پزشک مورد نظر خود جلسه مشاوره ای را ترتیب دهید. این روش به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه از نزدیک نسبت به تجهیزات آنان آگاهی پیدا کنید از برخورد پزشک و پرسنل و همچنین افرادی که در آن کلینیک این عمل را انجام دهند آشنا شوید.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.