جوانسازی پوست بدون عمل جراحی | روش های جوان سازی پوست بدون جراحی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

روش های جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

هایفوتراپی
  • 23 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 952 بازدید

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

برخورداری از پوست صورتی صاف و بدون چین و چروک از پایه های اصلی زیبایی محسوب می شود. چین و چروک های پوستی می تواند بر اساس عوامل محیطی مختلف مانند نور آفتاب، استرس، آلودگی هوا، دخانیات، تغذیه ناسالم و… به وجود آمده و دچار افتادگی پوست نیز شود. تا به امروزه روش های درمانی متعددی برای جوانسازی پوست بدون عمل جراحی توسط پزشکان مورد استفاده قرار گرفته است که از موثر ترین آن ها لیفتینگ را می توان نام برد.

باید بدانیم عمل های جراحی دشوار بوده و عوارض و دوره نقاهت طولانی و همچنین جای بخیه ای که روی صورت باقی می گذارند، به همین دلیل باعث شده است تا روشهای جوانسازی پوست تهاجمی کم تر مورد استقبال قرار گیرند. به همین دلیل تکنولوژی های لیزر و رادیو فرکانسی پیشرفت کرد و مورد استفاده قرار گرفت. این دستگاه ها کلاژن قدیمی را تخریب کرده و باعث تحریک تولید کلاژن  جدید در پوست می گردند.

اما مشکل اساسی که در این روش ها موجود دارد این است که انرژی دستگاه برای رسیدن به کلاژن زیر پوست باید از سطح پوست، یعنی اپیدرم بگذرد. همچنین دمای حدود ۶۰ تا ۷۰ درجه باعث تخریب سطح پوست می شود. در همین راستا تکنولوژی جدید هایفوتراپی امکان کشیدن پوست و جوان سازی پوست صورت را به روش غیر جراحی فراهم کرده است.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی به چه صورت انجام می شود؟

اگر کاغذی را زیر نور آفتاب نگه داشته و توسط کانون یک ذره بین امواج نور را در یک نقطه بسیار کوچک جمع کنید و این کار را ادامه دهید تا آن نقطه داغ شود، نور خورشید باعث سوزاندن کاغذ می شود. تکنولوژی هایفوتراپی نیز دقیقا با همین روش امواج را در لایه های زیرین پوست، در نقاط کانونی و متمرکز می کند. هایفوتراپی می تواند جوانسازی پوست بدون عمل جراحی را به این صورت انجام دهد که به عمق پوست نفوذ کرده و هیچ زخم و یا قرمزی پوستی ایجاد نکند، به این ترتیب که انرژی این امواج آن چنان بالا نیست که بتواند در نقطه برخورد با سطح پوست باعث سوختگی شدید آن شوند. اما تلاقی این امواج در عمق صورت می تواند اثر یک دیگر را تشدید کرده و تقویت نماید. از اثرات هایفوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • معمولا بلافاصله پس از انجام عمل بیمار می تواند کشیده تر شدن پوست را احساس کند اما نتایج اصلی حدود ۲ ماه بعد مشخص می شود و روند بهبودی تا ۶ ماه ادامه داشته و فرد شاهد اثرات بیشتری در زمینه سفت شدن و لیفت شدن صورت و گردن خواهد بود.
  • اثرات هایفوتراپی با توجه به میزان شلی پوست بیمار، رژیم غذایی، سن، ژنتیک و … حدود دو سال باقی می ماند. بیمارانی که نتایج ماندگارتری می خواهند می توانند هر یک یا دوسال یک بار این روش را تکرار کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *