فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین روش ها برای ترمیم افتادگی پوست صورت بعد از پیری پوست

  ترمیم افتادگی پوست
  • 4 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 1214 بازدید

  بهترین روش ها برای ترمیم افتادگی پوست صورت بعد از پیری پوست

  افتادگی پوست در اثر عواملی مختلفی نظیر کاهش وزن شدید ، بالا رفتن سن ، کاهش چربی موثر زیر پوست و …. ایجاد می شود که در اثر آن چین و شکن های متعدد ، افتادگی پلک و ایجاد خطوط مختلف بر روی پوست صورت ، موجب مسن تر نشان دادن فرد خواهد شد ، با روش های مختلفی می توان این عارضه  ی پوستی را درمان نمود ، از این رو در این مقاله ، بهترین روش ها برای ترمیم افتادگی پوست صورت بعد از پیری پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت افتادگی پوست

  در خصوص علت افتادگی پوست می توان چنین عنوان کرد که کلاژن و الاستین، دو پروتئینی هستند که به طور طبیعی توسط بدن تولید و باعث به هم پیوستگی ، حالت ارتجاعی و سفتی و صافی پوست می شوند ؛  با افزایش سن ، تولید این دو پروتئین کاهش یافته ، لذا  پوست قابلیت بازگشت پذیری به حالت اولیه خود را از دست می دهد و در نتیجه تاثیر نیروی جاذبه زمین به دلیل عدم مقاومت پوست بیشتر شده و پوست دچار افتادگی خواهد شد .

  ترمیم افتادگی پوست

  با روش های مختلفی می توان به طور موثری افتادگی پوست را ترمیم و درمان نمود و به جوانسازی پوست صورت پرداخت .

  ترمیم افتادگی پوست

  روس های ترمیم افتادگی پوست عبارتند از :

  لیفت با نخ

  در این روش به کمک نخ های مخصوص و قابل جذب ؛ با تکنیک های خاصی ، نخ ها به زیر پوست وارد شده ، در اثر کشش حاصل ار نخ های لیفت ، تولید کلاژن و الاستین جدید تحریک شده ، در نتیجه به طور موثری بازسازی ، ترمیم و رفع افتادگی پوست صورت در پایان جلسه ی درمان انجام می شود .

  لیزر

  در اثر گرمای حاصل از اشعه ی مادون قرمز لیزر ، پروتئین کلاژن در زیر پوست گرم شده و این مسئله موجب سفت شدن پوست و ترمیم سلول های پوستی خواهد شد ، جهت دستیابی به نتایج مطلوب از این روش ، دو یا سه جلسه درمان با فاصله ی یک ماه نیاز خواهد بود .

  بوتاکس

  در این روش با تزریقات متعدد ، ماده ی بوتاکس در محل افتادگی و چین و چروک های صورت تزریق می گردد و بدین ترتیب در اثر خاصیت پرکنندگی و فلج کنندگی بوتاکس ، بلافاصله پس از تزریق ، افتادگی و چروک پوست از بین خواهند رفت .

  تزریق ژل

  این روش ، رایج ترین روش رفع افتادگی پوست می باشد ، با تزریق ژل هایی نظیر ؛ اسید هیالونوریک و کلاژن ، پوست سفت شده و افتادگی آن درمان می شود .

  تزریق چربی

  در این روش با گرفتن چربی از بدن خود فرد از نواحی که در آن چربی موضعی وجود دارد ، پس از فرآیند خالص سازی آن ، چربی با تزریقات متعدد به زیر پوست ، تزریق می شود ، بدین ترتیب افتادگی پوست ، پس از اتمام جلسه ی درمان ، به شکل موثری درمان خواهد شد .

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *