فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  روش مؤثر از بین بردن موهای زائد صورت

  لیزر موهای زائد صورت
  • 29 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1968 بازدید

  روش مؤثر از بین بردن موهای زائد صورت

  موهای زائد صورت همیشه در معرض دید قرار دارند ، از بین بردن آنها با روش های معمول کاری وقت گیر و آسیب رسان به پوست بسیار حساس و ظریف این ناحیه از بدن است . جهت از بین بردن موثر موهای زائد صورت می توان از لیزر موهای زائد استفاده نمود ، اشعه ی لیزر با طول موج کنترل شده ای در ملانین سیاه رنگ ریشه موی زائد جذب می شود و با تولید گرما ، موجب سوزاندن موهای زائد می گردد .

  موهای زائد صورت

  رفع موهای زائد صورت به روش لیزر درمانی

  از بین بردن موهای زائد صورت با توجه به ضخامت و مقاومت موها به ۴ تا ۶ جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد بود که قبل از اقدام به روش درمان ، باید سلامت فرد با بررسی و آزمایشات لازمه توسط متخصص پوست و موی معالج ، مورد ارزیابی قرار گیرد .

  وجود اختلالات هورمونی مانند تخمدان پلی کیستیک ، مشکلات تیروئیدی و …. سبب بی تاثیر شدن لیزر درمانی خواهد شد ، لذا فرد ابتدا باید این نوع اختلالات را با درمان مناسب رفع و سپس به لیزر موهای زائد صورت بپردازد  .

  دستگاه های مختلف لیزر دارای قدرت و توان متفاوتی در از بین بردن موهای زائد هستند که بهتر است با مراجعه به کلینیک پوست و مو تخصصی از جدیدترین و بی خطرترین این دستگاه ها مانند دستگاه الکساندریت استفاده نمود .

  فاصله جلسات لیزر موهای زائد صورت

  جلسات لیزر درمانی موهای زائد صورت با فاصله ی یک ماهه انجام می شوند تا در این مدت فرصت رویش به همه ی موهای زائدی که در فاز استراحت قرار دارند ، داده شود و موهای زائد به طور کامل از بین روند .

  تنظیم قدرت نفوذ دستگاه لیزر باید با توجه به حساسیت پوست و ضخامت موی فرد توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، زیرا لیزر در افراد دارای پوست روشن و موی تیره نتیجه ی بهتری ایجاد خواهد کرد ، زیرا اشعه ی لیزر با ایجاد گرما در ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه  ی موی تیره ، موجب سوزاندن موهای زائد می گردد و اگر پوست فرد تیره باشد ، ملانین موجود در پوست نیز اشعه ی لیزر را به خود جذب می کند و موجب سوختگی و تغییر رنگ این ناحیه می گردد .

  پزشک معالج باید قبل از شروع هر جلسه لیزر درمانی ، تاثیر لیزر را در کاهش موهای زائد صورت مورد بررسی قرار دهد و از تاثیر لیزر بر موهای زائد مطمئن گردد .

  جهت انجام لیزر موهای زائد صورت باید به مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه نمود و از انجام جلسات لیزر خود در مراکز غیرتخصصی که با وعده هزینه کمتر موجب جذب افراد ناآگاه شده و با روش های غیراصولی موجب آسیب جدی به فرد می شوند ، باید جدا خودداری کرد .

  منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.