روشهای سریع جوانسازی پوست | سریع ترین روش های جوانسازی پوست | جوانسازی پوست سریع
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

روشهای سریع جوانسازی پوست، از میکرودرم تا لیزر

جوانسازی پوست سریع
  • 23 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 978 بازدید

روشهای سریع جوانسازی پوست

روش های مختلفی جهت ترمیم و جوان سازی پوست وجود دارد ، اما انتخاب روشهای سریع جوانسازی پوست در افراد مختلف یکسان نیست ، زیرا این انتخاب به سن ، نوع پوست ، عمق چین و چروک ها ، لک ، آسیب های پوستی ، گودی یا پف زیرچشم ، افتادگی پوست ومدت زمان پروسه ی درمان بستگی دارد .

 جهت جوان سازی و ترمیم نواقص پوست می توان با تجویز پزشک متخصص ، به سراغ کرم های لایه بردار ، میکرودرم و پیلینگ رفت .

● میکرودرم

یکی از روشهای سریع جوانسازی پوست ، میکرودرم و درم ابریژن است. در این روش پوست در تماس با پودر اکسید آلومینیوم قرار گرفته که با کریستال های ریز خود باعث ساییده شدن و جدا نمودن بافت های مرده از پوست می گردد ، در نتیجه پوست ترمیم می شود .

روش های سریع جوانسازی پوست

روش های سریع جوانسازی پوست

 ● تزریق ژل ، تزریق چربی و بوتاکس

از آنجا که چین و چروک های ایجاد شده در قسمت فوقانی صورت در اثر فعالیت زیاد عضلات ایجاد می شود و چروک های عمیق تری هستند ، برای ترمیم آنها می توان از تزریق بوتاکس که سبب فلج شدن موقت این عضلات می گردد ، استفاده نمود .

برای درمان و جوانسازی پوست قسمت نیمه ی پایینی صورت به دلیل کاهش چربی های این ناحیه مانند گونه و لب می توان از تزریق چربی یا ژل استفاده نمود .

از ژل های پرکننده می توان جهت درمان چروک عمیق پیشانی و نیز رفع گودی زیر چشم استفاده نمود .

● لیزر فراکشنال

در این روش ، سطح پوست به صورت یکنواخت ،  لایه برداری نمی شود ، بلکه مانند ستون هایی لیزر وارد پوست شده و باعث می گردد تا از نقطه های کناری ورود لیزر به پوست ترمیم پوست صورت پذیرد .

جهت جوان سازی پوست ، چند جلسه با فاصله ی ۴ تا ۶ هفته ای جهت لیزر درمانی پوست مناسب می باشد ، با لیزر فراکشنال علاوه بر لایه برداری پوست ، کلاژن سازی و سفت شدن پوست نیز صورت می پذیرد .

انتخاب روش مناسب جهت جوان سازی پوست با تشخیص پزشک متخصص باید صورت پذیرد ، لذا با مراجعه به کلینیک پوست و مو معتبر و با سابقه می توان طی جلسه ی مشاوره و با مشورت پزشک معالج بهترین و سریع ترین روش جوان سازی پوست را انتخاب نمود و از خود درمانی های بی فایده که در بیشتر موارد باعث آسیب های جبران ناپذیری به پوست می شوند ، باید جدا خودداری نمود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *