فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت

کاشت مو به روش نیو گرافت
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1260 بازدید
[تعداد: 13    میانگین: 2.5/5]

رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت

ریزش مو از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد زیرا هنگامی که فرد با آن روبرو می شود ، اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و در برخی موارد مشکلات روحی- روانی دامن گیر فرد خواهد شد ، در همین راستا در این مقاله ، رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در عمل کاشت مو ، با توجه به وضعیت بانک موهای پشت سر ، با استفاده از ابزار خاصی ، فولیکول های سالم مو از عمق پوست پشت سر استخراج شده و پس از جداسازی و خالص سازی فولیکول های برداشته شده ، در نواحی جلوی سر ، به کاشت و پیوند فولیکول ها با ظرافت و دقت بالا در شکاف های ریزی اقدام می شود .

مشاهده  نتیجه نهایی کاشت مو پس از کامل شدن چرخه رشد موها ، پس از ۱۲ الی ۲۴ ماه حاصل خواهد شد که در این مدت کلیه ی فولیکول های پیوندی رشد کرده و تراکم مناسبی از موها را ایجاد خواهند کرد .

روش کاشت مو نئو گرافت

کاشت مو نیو گرافت

کاشت مو نیو گرافت از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد ، در این روش کلیه واحدهای فولیکولی در منطقه ی اهداء کننده ( پشت سر ) شناسایی شده و فولیکول های مورد نیاز پیوند ، به کمک الگوریتم تصادفی بخشی از واحد های فولیکولی را انتخاب و برداشت می کند ، با این کار فولیکول های سالم و بدون آسیب حاصل خواهند شد .

مزایای رفع کم پشتی مو با کاشت مو نیو گرافت

  • عدم ایجاد زخم بزرگ به هنگام فولیکول های بانک مو
  • عدم دفن فولیکول های پیوندی
  • عدم کم پشتی ناحیه اهداء کننده ی پشت سر
  • عدم آسیب به بانک موی پشت سر
  • به دست آوردن فولیکول هایی سالم و قوی

کاشت مو نیو گرافت

پیوند فولیکول های سالم و قوی سبب افزایش درصد موفقیت عمل کاشت مو خواهد شد ، در نتیجه موهای قوی و پرپشت در چندین ماه در نواحی  ریزش کرده ، رشد خواهند کرد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *