فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

رفع چروک دور چشم با تزریق ژل خط اخم

تزریق ژل خط اخم
  • ۳ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 688 بازدید

رفع چروک دور چشم با تزریق ژل خط اخم

عضلات دور چشم به دلیل انقباض زیاد و حرکات چشم و ابرو بیشتر از سایر عضلات صورت تحرک دارند و به همین دلیل و نازک بودن پوست اطراف چشم ها این نقاط زودتر و بیش تر از نقاط دیگر صورت دچار چروک می گردند ،  حال باید دید رفع چروک دور چشم با تزریق ژل خط اخم چگونه ممکن می شود.

خط اخم به خطوط ایجاد شده بین ابروها و دور گوشه چشم ها گفته می شود و تزریق ژل به این نواحی باعث میگردد ژل حجم خالی شده پوست در این نواحی را پر کند و ضمن کاهش چروک پوست گودی دور چشم ها و تیرگی آنها را کاهش می دهد و از این طریق پوست صورت جوان می گردد و چشم ها زیبایی خاصی پیدا خواهند کرد.

مراحل تزریق ژل دور چشم

متخصصین پس از ایجاد بی حسی موضعی در پوست اطراف چشم و زیر چشم میزان معینی از ژل را توسط سرنگ های ظریف  به ناحیه ی دور چشم تزریق می نمایند و پس از تزریق بلافاصله چروک پوست دور چشم از بین می رود ، تزریق ژل به دور چشم باعث ایجاد التهاب در پوست این ناحیه می گردد اما اگر تزریق به درستی و به میزان دقیق انجام گرفته شده باشد عوارض آن بسیار کم خواهد بود.

پوست چروک پیشانی

به دلیل حساس بودن پوست دور چشم باید نوع ژل تزریقی به گونه ای انتخاب گردد که موجب واکنش بدن به مواد ژل نشود و در پوست حساسیت ایجاد ننماید .

عوارض تزریق ژل صورت

عوارض ایجاد شده در تزریق انواع ژل به صورت جهت جوانسازی آن به نوع ژل تزریق شده بستگی دارد و مواد تشکیل دهنده آن باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا بدن به آنها واکنش نشان ندهد، تکنیک تزریق ژل نیز در بروز عوارض آن تاثیر دارد و در تزریق ژل باید تمام شرایط استریل تزریق رعایت شود.

هزینه تزریق ژل دور چشم

هزینه تزریق ژل در دور چشم به نوع ژل و ماندگاری آن و حجم ژل تزریقی بستگی دارد و قیمت ژل های با کیفیت و معتبر به مراتب از ژل های دیگر بیشتر می باشد.تزریق ژل خط اخم گر چه مشکل چروک خط اخم و دور چشم تا مدتی حل می نماید اما هر نوع ژلی تا مدت معینی بر روی پوست ماندگاری دارد  و پس از آن تاثیر ژل از بین خواهد رفت و چروک دوباره در پوست ظاهر می گردند و پوست نیاز به تکرار تزریق خواهد داشت.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *