فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا جراحی پیوند مو درد دارد؟

  جراحی پیوند مو
  • 13 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 856 بازدید

  آیا جراحی پیوند مو درد دارد؟

  عوارض عمل پیوند مو

  مطمئنا میدانید که این روزها آمار کسانی که دچار ریزش مو می شوند رو به افزایش است و همین مسئله باعث شده تا افراد به دنبال راهی برای درمان و یا پیشگیری باشد. در میان تمام روش هایی که به دنیا معرفی شده، کاشت مو بهترین گزینه ای است که پیش روی بیماران قرار دارد اما همواره پس از انتخاب بهترین روش نکات و مسائلی به وجود می آید که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید زیرا این مسائل باعث می شود که شما به سمت انجام آن بروید و یا روش دیگری را انتخاب کنید. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با عوارض جراحی پیوند مو توضیحاتی ارائه دهیم:

  • میتواند باعث بروز عفونت در سر بیمار شود.
  • جای اسکار و بخیه را باقی بگذارد
  • خونریزی را برای بیمار به همراه دارد.
  • خارش و درد در روزهای اولیه پس ازکاشت رخ می دهد.
  مزاقبت های پس از پیوند مو

  مزاقبت های پس از پیوند مو

  درد پس از جراحی پیوند مو

  یکی از مهمترین سوالاتی که از جانب بیماران و متقاضیان جراحی پیوند مو مطرح می شود این است که آیا انجام این عمل دردهایی را با خود به همراه دارد؟ در این رابطه باید بدانید که انجام هر عملی درد دارد این مسئله به آستانه تحمل درد شما بستگی دارد. اما به طور کلی پزشکان پس از اینکه عمل کاشت مو و یا هر عمل دیگری را که انجام می دهند مسکن هایی را برای تسکین درد برای بیمار تجویز می کنند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند از آن استفاده کرده و دوران نقاهت آرام تری را طی کنند.

  درد عمل پیوند مو

  درد عمل پیوند مو

  روش های جراحی پیوند مو

  پس از اینکه نسبت به عوارض جراحی پیوند مو اطلاعات لازم را بدست آوردید آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که استفاده از کدام روش پیوند مو میتواند نتایج خوبی را برای شما به دنبال داشته باشد؟ در این رابطه باید بگوییم که روش های متعددی از جمله روش اس یو تی ، اف یو تی ، اف آی تی و اف یو ای به دنیا معرفی شده است که هرکدام از انها میتواند موثر باشد. اما در ابتدا این مسئله که علت ریزش موهای شما چه بوده است نقش بسیار زیادی در تعیین انتخاب روش های موجود تاثیر بسیار زیادی دارد. پزشک متخصص میتواند شما را در پیدا کردن علت ریزش مو کمک کند.

  از دیگر خدمات کلینیک ایران نوین :
  اطلاع و شناخت از پزشک کاشت مو

  کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *