فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

درباره کاشت مو روش fue

کاشت مو روش fue
  • ۶ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 956 بازدید

درباره کاشت مو روش fue

برخی از انواع ریزش مو، مانند ریزش موی ناشی از استرس، فاز رشد طبیعی را پس از چند ماه از سر می گیرند و در اکثر موارد نیازی به مراقبت های پزشکی ندارند با این حال سایر انواع ریزش مو مانند آلوپسی آندروژنیک و ریزش موی قوی، باید به سرعت درمان گردند. در برخی موارد درمان توسط دارو و در برخی موارد از طریق کاشت مو روش fue  انجام می گردد.

کاشت مو چیست؟

ریزش مو بسیار شایع است و مشکلی است که تقریبا همه در یک دوره از زندگی خود تجربه می کنند. ریزش مو می تواند به دلایل مختلفی مانند آلوپسی، پیری و استرس رخ دهد. همانطور که علل مختلف ریزش مو وجود دارد، انواع درمان ها نیز وجود دارند.

کاشت مو یکی از روش های پزشکی است که برای درمان ریزش مو استفاده می شود. این یک تکنیک است که فولیکول های موی فرد را از یک ناحیه سر (سایت اهدا کننده) که معمولا از دو طرف یا پشت سر استفاده میشود به یک منطقه فاقد مو انتقال می دهد.

کاشت مو روش fue

در واقع کاشت مو با استفاده از فولیکول های مو از ناحیه ای که دارای موهای کامل تری است و انتقال آن به مناطقی که موهای کمتری هستند، کار می کند.

کاشت مو fue  چیست؟

تکنیک های مختلف کاشت مو وجود دارد که هر کدام نتایج متفاوتی دارند. کاشت مو به روش fue یکی از روش های کاشت مو است که با استخراج واحد فولیکولی و انتقال آن به نواحی تحت درمان انجام می گردد. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

برای انجام کاشت مو روش fue فولیکول های نواحی سالم با استفاده از ابزار استخراج میکرو جراحی، برداشت شده و سپس با استفاده از یک سوزن میکروجراحی در منطقه ای که برای پیوند انتخاب شده قرار می دهند.

متخصص باید پیوند مو را در جهت رشد موهای طبیعی انجام دهد و خط کاشت مو را جوری طراحی کنند که شبیه به یک الگوی رشد موی طبیعی باشد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *