فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو روش fue
  • 28 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 1028 بازدید

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE از مهمترین و متداولترین روش های کاشت مو در ایران و همچنین در کلینیک ایران نوین میباشد.

برخی از انواع ریزش مو، مانند ریزش موی ناشی از استرس، فاز رشد طبیعی را پس از چند ماه از سر می گیرند و در اکثر موارد نیازی به مراقبت های پزشکی ندارند با این حال سایر انواع ریزش مو مانند آلوپسی آندروژنیک و ریزش موی قوی، باید به سرعت درمان گردند. در برخی موارد درمان توسط دارو و در برخی موارد از طریق کاشت مو fue انجام می گردد.

کاشت مو چیست؟

ریزش مو بسیار شایع است و مشکلی است که تقریبا همه در یک دوره از زندگی خود تجربه می کنند. ریزش مو می تواند به دلایل مختلفی مانند آلوپسی ، پیری و استرس رخ دهد. همانطور که علل مختلف ریزش مو وجود دارد، انواع درمان های ریزش مو نیز وجود دارند.

کاشت مو یکی از روش های پزشکی است که برای درمان ریزش مو استفاده می شود. این یک تکنیک است که فولیکول های موی فرد را از یک ناحیه سر (سایت اهدا کننده) که معمولا از دو طرف یا پشت سر استفاده میشود به یک منطقه فاقد مو انتقال می دهد.

کاشت مو به روش fue

کاشت مو به روش fue

در واقع کاشت مو با استفاده از فولیکول های مو از ناحیه ای که دارای موهای کامل تری است و انتقال آن به مناطقی که موهای کمتری هستند، کار می کند.

کاشت مو fue چیست؟

تکنیک های مختلف کاشت مو وجود دارد که هر کدام نتایج متفاوتی دارند. کاشت مو به روش fue یکی از روش های کاشت مو است که با استخراج واحد فولیکولی و انتقال آن به نواحی تحت درمان انجام می گردد. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

برای انجام کاشت مو به روش fue فولیکول های نواحی سالم با استفاده از ابزار استخراج میکرو جراحی، برداشت شده و سپس با استفاده از یک سوزن میکروجراحی در منطقه ای که برای پیوند انتخاب شده قرار می دهند.

متخصص باید پیوند مو را در جهت رشد موهای طبیعی انجام دهد و خط کاشت مو را جوری طراحی کنند که شبیه به یک الگوی رشد موی طبیعی باشد.

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به :
پیوند مو
ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت و پزشک کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

4/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *