فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

  تقویت مو پس از کاشت مو
  • 10 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 5846 بازدید

  داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

  بعد از کاشت مو چه بخوریم؟

  افرادی که دچار ریزش مو و یا از دست دادن موهای خود هستند همواره به دنبال راهی می باشند تا این مشکل را برطرف کنند و خوشبختانه با پیشرفت علم و دانش کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی بیماران قرار دارد و آنها را میتواند به نتیجه دلخواه برساند. اما آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که استفاده از داروهای تقویتی بعد از کاشت مو می تواند موثر باشد؟ و آیا غذای مورد مصرفی میتواند در رسیدن به موهایی زیبا موثر باشد؟ در این رابطه باید بدانید که مصرف غذاهایی پر از ویتامین، پروتئین و مواد معدنی میتواند فولیکول های مو را تحریک کرده و سرعت رشد آنها افزایش دهد.

  داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

  داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

  بهترین داروهای تقویتی پس از کاشت مو

  پس از اینکه در رابطه با تغذیه و رژیم غذایی مناسب بعد از کاشت مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم حال مطمئنا این مسئله ذهن شما را به خود مشغول می کند که بهترین داروهای تقویتی که بعد از کاشت مو میتوان استفاده کرد کدام ها هستند؟ در واقع اکثر پزشکان توصیه می کنند که بیماران برای مدتی از داروهایی همچون فیناستراید، ماینوکسیدیل استفاده کنند زیرا در تحریک فولیکول ها نقش بسیار زیادی داشته و سرعت رشد را افزایش داده و علاوه بر آن کسانی که دچار کاهش در رشد مو شده اند میتوانند نتیجه خوبی را دریافت نمایند، همچنین این داروها میتواند در ترمیم جای زخم ها موثر باشد.

  داروی تقویت مو

  داروی تقویت مو

  استفاده از قرص تقویت مو از چه زمانی شروع می شود؟

  معمولا وقتی افراد عمل کاشت مو را انجام می دهند پزشکان برای یک هفته اول برای کاهش دردهای احتمالی استفاده از داروهای پزشکی همچون انتی بیوتیک ها را تجویز می کنند. اما دقت داشته باشید که مصرف داروهای تقویتی تقریبا یک هفته پس از انجام عمل شروع می شود، زمانی که التهاب ها کاهش یافته و فرد در حال آغاز زندگی سابق خود و روال عادی زندگی اش می باشد. نکته ی دیگری که در رابطه با این داروها وجود دارد این است که حتما باید آنها را با تجویز پزشک تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید استفاده خودسرانه نمیتواند خیلی موثر باشد.

  کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *