فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  مقایسه خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

  درمان خط بخیه کاشت مو
  • 10 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1229 بازدید

  مقایسه خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

  خط بخیه در کاشت مو fUT

  وقتی افراد تصمیم میگیرند که از روش کاشت مو برای رسیدن به نتیجه دلخواه و از بین بردن ریزش موها استفاده کنند راه های زیادی پیش روی آنها قرارمیگیرد زیرا همانطور که میدانید با پیشرفت علم روش های زیادی از کاشت مو به دنیا معرفی شده است. اما نکته ای که در این میان برقرار است این است که آیا خط بخیه در کاشت مو FUT باقی می ماند؟ در این رابطه باید بگوییم در اکثر مواقع اگر پزشک مهارت کافی داشته باشد به راحتی میتواند از بروز این خطوط جلوگیری کند در غیر اینصورت پس از درمان میتوانید دوباره برای انجام عمل های زیبایی به کلینیک مراجعه کنید و بدون هیچ مشکلی این خط بخیه رااز بین ببرید.

  خط بخیه در کاشت مو
  خط بخیه در کاشت مو

  درمان خط بخیه در کاشت مو

  مطمئنا باقی ماندن خط بخیه در کاشت مو یکی دیگر از اتفاقات آزاردهنده ای است که افراد در نظر دارند آن را از بین ببرند از همین رو باید بگوییم که راه های زیادی برای درمان پیش روی افراد قرار دارد. در واقع پزشکان میتوانند هنگامی که در حال برداشت فولیکول های مو هستند آنها را دقیقا در ناحیه ای کاشت کنند که خط بخیه وجود دارد همچنین استفاده از روش تزریق کورتیکوستروئید میتواند یکی از گزینه های بسیار مناسب از جانب پزشکان باشد که همواره به استفاده از آن تاکید دارند.

  آیا بخیه کاشت مو به جا می ماند

  همانطور که میدانید نکات زیادی در رابطه با خط بخیه در کاشت مو وجود دارد اما مسئله ای که در این میان برقرار است این است که شما بایدبدانید پزشک در ایجاد این بخیه هیچ نقشی ندارد اما در درمان آن نیز میتواند موثرواقع شود. دقت داشته باشید شکافی که برای برداشت گراف و فولیکول های مو از ناحیه بانک مو ایجاد می شود نیازمند بخیه است و شما میدانید بخیه زدن در هر نقطه از بدن باقی می ماند مگر اینکه بتوانید ان را به روش های گوناگون پوشش دهید. نیازی نیست نگرانی از این بابت داشته باشید زیرا به راحتی قابل حل است

  کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *