فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  خطرات و عوارض برجسته سازی لب در زنان

  عوارض برجسته سازی لب
  • 28 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 1895 بازدید

  خطرات و عوارض برجسته سازی لب در زنان

  عمل های زیبایی از جمله عمل هایی هستند که همواره با خطرات و عوارضی همراه بوده و لازم است فرد قبل از اقدام به عمل با آگاهی از مشکلات عمل انتخابی خود ، به صورت منطقی و با سنجش عواقب عمل ، به آن انجام آن اقدام نماید ، از این رو در این مقاله ، عوارض برجسته سازی لب در زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  در اثر برجسته سازی لب ها ، طراوت و شادابی خاصی به لب ها داده خواهد شد ، همچنین در اثر انجام این عمل ، افرادی که به طور ژنتیکی لب های باریک و کم حجمی دارند ، می توانند به حجم دهی مناسب لب ها دست یافته و به زیباتر شدن آنها کمک کنند .

  برجسته سازی لب

  روش های برجسته سازی لب

  به منظور برجسته سازی لب می توان از روش هایی نظیر ؛ تزریق چربی و  ژل ها استفاده کرد ، تزریق چربی و یا ژل از طریق ایجاد بیحسی موضعی به کمک سرنگ های مخصوص و بسیار ظریفی انجام می شود که میزان تزریق ماده ی مورد نظر در عمق مناسب جهت دستیابی به نتایج مطلوب از عمل برجسته سازی لب بسیار موثر می باشد .

  چربی تزریقی به لب ها ، از نواحی مختلف بدن نظیر ؛ شکم ، ران ، پهلو و… استخراج می شود .

  برجسته سازی لب در زنان

  عوارض برجسته سازی لب

  چنانچه جهت برجسته سازی لب از تکنیک صحیح تزریق و به مقدار لازم از ژل یا چربی استفاده نشود و پزشک متخصص مهارت و تجربه ی لازم را نداشته باشد و یا اینکه از ژل های نامرغوب و بی کیفیت استفاده شود ، کبودی ، تورم بیش از حد ، برجستگی غیرطبیعی یا به اصطلاح لب اردکی ، عدم تقارن دو طرف لب و پارگی لب به هنگام تزریق ایجاد خواهد شد که هر کدام به تنهایی زیبایی و سلامت فرد با خطرات جدی مواجهه خواهد کرد .

  جهت موفقیت در عمل زیبایی برجسته سازی لب ، تنها باید به مراکز معتبر و پزشکان متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم در این زمینه مراجعه کرد ، هرگز به خاطر هزینه کم و یا عدم آگاهی ، سلامت و زیبایی خود را به خطر نیندازید .

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.