فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا ریزش موی بدن خطرناک است؟

ریزش مو در بدن
  • 28 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 6458 بازدید

آیا ریزش موی بدن خطرناک است؟

در برخی افراد موی بدن شروع به ریزش می کند و از آنجا که همواره عارضه ی ریزش مو ، یک عارضه ی نگران کننده است ، در همین راستا در این مقاله بررسی می کنیم که آیا ریزش موی بدن خطرناک است؟

به طور کلی موهای نواحی مختلف بدن نظیر ؛ ریش ، سبیل ، ابرو ، مژه ، دست ها ، ساق پا ، سینه و … ممکن است دچار ریزش شوند که این عارضهمی تواند به صورت کامل یا به صورت ناحیه ای رخ دهد ، مخصوصا اگر ریزش مو ناحیه ی ریش و سبیل در مردان را درگیر نماید ، به شکل کاملا آزار دهنده و در نظر مردم به صورت یک بیماری جلوه خواهد کرد .

ریزش موی بدن

علت و درمان ریزش موی بدن

ریزش موی بدن می تواند در اثر عوامل مختلفی نظیر ؛ بیماری خود ایمنی طاسی سکه ای ، کاهش گردش خون ، اختلالات هورمونی ، استرس و تنش های عصبی ، تغذیه ناکافی و ناسالم ، شیمی درمانی ، بروز برخی بیماری ها ، مصرف برخی داروهای خاص و … در نواحی بدن ایجاد شود و در فرد نگرانی شدیدی ایجاد کند .

به منظور درمان ریزش موی بدن با مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو ، ابتدا باید با بررسی وضعیت ریزش مو در ناحیه ی مورد نظر ، علت ریزش مو به درستی تشخیص داده شود تا درمان موثر و کارآمد نیز اعمال گردد ، زیرا درمان بدون تشخیص بی فایده خواهد بود و امکان ریزش مجدد مو در هر ناحیه ای وجود خواهد داشت .

ریختن موهای بدن

خطرات ریزش مو در بدن

هنگامی موی بدن شروع به ریزش می کند ، این خود نشانه و علامتی از وجود اختلال یا بیماری در عملکرد سیستم داخلی بدن می باشد ، از این رو می توان گفت که ریزش موی بدن خطرناک بوده و با مراجعه به پزشک متخصص با ریشه یابی علت ریزش مو ، باید به درمان به موقع ، اصولی و سریع ریزش موی بدن اقدام نمود .

کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *