تغییر تفاوت ماست!

22221000
پاسخگویی24 ساعته

کاشت ابرو

وقتی صحبت از کاشت مو و کاشت ابرو یا سوال کدام روش کاشت ابرو بهتر است به میان کشیده میشود فکر مردم به سمت موهای به درد نخور و قلابی و غیر قابل رشد میرود و یک حس بی اعتمادی میان مردم درباره عملیات کاشت وجود دارد. که این بی اعتمادی بدلیل پیشینه ، نتایج ضعیف و همچنین روش های کاشت و تکنولوژی های قدیمی است که برخی از پزشکان و کلینیک های زیبایی به جای گذاشته اند. که نتیجه آن عدم رضایت مشتریان و در نهایت ترس و فکر بد راجب کاشت در افکار مردم به جا میماند. هدف کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین این است که عمل کاشت ابرو و کاشت مو را با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا انجام دهد که در نتیجه منجر به رضایت کامل مشتریان از انجام عمل کاشت خود میشود.

کاشت ابرو چیست؟

عمل کاشت ابرو روشی نوین و موثر برای افرادی است که به دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده و یا به طور کلی ابروهای کم پشتی دارند. با این وجود که کاشت ابرو طبیعی در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد، تاثیرات فوق العاده آن تا همیشه زیبایی و جذابیت چهره شما را دو چندان خواهد کرد.

ابرو نقش مهمی در چهره و زیبایی هر فرد ایفا می کند و شما می توانید با بهره گیری از عمل کاشت ابرو، نقایص این جز مهم را در چهره خود به طور کامل برطرف نمایید. طی پروسه کاشت ابرو، جراح متخصص گرافت های مو را به همراه فولیکول های مو از پشت گردن و نواحی کنار گوش فرد جدا می کند و از آنها در شرایط مناسبی نگهداری می نماید. سپس این فولیکول ها به ناحیه ابرو منتقل و عملیات کاشت ابرو انجام می شود. با این وجود که کاشت ابرو طبیعی به یکی از متداول ترین خدمات زیبایی تبدیل شده است، باید برای انجام این عمل به دنبال یک مرکز تخصصی کاشت ابرو، مثل ایران نوین، بگردید تا از گرفتن بهترین نتیجه اطمینان حاصل نمایید. 

اهمیت کاشت ابرو و ترمیم ابرو

از مهمترین ویژگی های ابرو که در هیچ کدام از اعضای بدن تکرار نشده است؛ بیان احساسات شما با ابرو است. با خم و راست کردن و حالت دادن به چشم و ها و ابرو میتوان حالت درونی و احساسی خود را بدون صحبت کردن بروز داد. پس به همین دلیل است که ابرو و کاشت آن نقش مهم و بسزایی در زیبایی صورت ایفا مینماید. پزشکان ایران نوین همواره در تلاش اند در بازگرداندن این زیبایی به شما، نقش مهمی را، در این اصل مهم ایفا نمایند. بهترین روش برای بگرداندن زیبایی فرد برای برگرداندن ابروهای ازبین رفته روش کاشت میباشد. البته روش های دیگری از جمله تاتوی ابرو میباشد که به دلایل متعددی این کار توصیه نمیشود. از مهمترین دلایل کاشت ابرو طبیعی بجای تاتوی ابرو زیبایی طبیعی موهای به کار رفته شده در صورت و ابرو میباشد که در روش تاتو به دلیل اینکه در واقع رنگ جایگزین مو میشود، زیبایی اولیه ای که با مو بدست آمده برنخواهد گشت.

02.03.21-Final-icons

همراه گرامی!

لطفا برای استفاده از خدمت مشاوره رایگان با متخصصین کلینیک ایران نوین فرم زیر را کامل و ارسال کنید.

دلایل ریزش ابرو

ریزش ابرو و یا نازک شدن تارهای ابرو ممکن است به دلایل متعددی، مثل بیماری های پوستی، سوختگی، استرس زیاد و غیره اتفاق بیفتد. البته ریزش ابروها در نتیجه افزایش سن نیز یکی از دلایل طبیعی این مشکل به شمار می رود. برای کنترل و درمان ریزش ابرو درمان های مختلفی وجود دارند که متاسفانه در همه موارد نتیجه بخش نیست و ممکن است فرد ابروهای خود را به طور کامل از دست بدهد. در چنین شرایطی کاشت ابرو بهترین عملی است که ابروهای فرد را مجددا به حالت طبیعی و حتی زیباتر از قبل باز می گردانند. دلایل ریزش ابرو را می توان به شکل زیر دسته بندی کرد:

 • بیماری های پوستی: برخی از بیماری های پوستی که نواحی دور چشم را تحت تاثیر قرار می دهند ممکن است از اصلی ترین دلایل ریزش ابروها باشند. بیماری های نظیر اگزما، پسوریازیس، بثورات موضعی و درماتیت سبوره‌ای برخی از بیماری های پوستی هستند که ریزش ابرو، نازک شدن ابرو و یا تشدید مشکلاتی از این قبیل را در پی خواهند داشت. درمان های دارویی ممکن است در قطع ریزش ابرو موثر باشد، اما عمل کاشت ابرو نیز راهکاری مفید برای بازگرداندن مجدد ابروها به شمار می رود.
 • بیماری آلوپسی: در این بیماری سیستم ایمنی بدن به اشتباه فولیکول های مو را در نواحی مختلف بدن، از جمله سر و ابرو هدف قرار داده و موجب ریزش آنها می شود. البته کاشت مو و کاشت ابرو در بیماران مبتلا به این بیماری ممکن است با شکست مواجه شود. بنابراین پیش از هر تصمیمی باید با پزشک خود مشورت کنید.
 • شیمی درمانی و رادیوتراپی: در پروسه شیمی درمانی و مبارزه با سرطان متاسفانه بسیاری ابروهای خود را از دست می دهند که با به پایان رسیدن این پروسه و اتمام دوره درمان رشد موها مجددا آغاز می شود. اما شما می توانید پس از مشورت با پزشک خود و اتمام دوره شیمی درمانی از عمل کاشت ابرو هم کمک بگیرید.
 • بیماری های وسواسی، استرس و اضطراب زیاد: استرس و اضطراب از جمله مواردی هستند که سیستم ایمنی افراد را تضعیف می کنند. به همین دلیل فولیکول های مو استقامت خود را از دست داده و دچار ریزش می شوند. طی ابتلا به برخی از بیماری های وسواسی نیز فرد ممکن است تار ابروهای خود را از ریشه درآورد که در چنین شرایطی معمولا بازگشت ابرو به حالت اولیه بدون کاشت ابرو میسر نخواهد بود. 

مراحل عمل کاشت ابرو

یکی از بهترین جنبه های ساده بودن فرآیند آن است. بسته به محدوده هدف، حدود ۵۰ الی ۴۰۰ گرفت (graft) برای کاشت هر ابرو مورد نیاز است و هر گرفت شامل یک تا ۲ عدد مو می شود. اولین مرحله برای کاشت، طراحی مدل ابرو است که باید علاوه بر اینکه با نظر دکتر و مطابقت با چهره طبیعی فرد به انجام برسد، بازخورد خود فرد بیمار را نیز در بر بگیرد. حفظ آرامش فرد پیش و در حین عمل از جمله وظایف تیم پزشکی است. تار مویی که برای اهدا یا کاشت مد نظر قرار می گیرد از ناحیه پشتی سر برداشته می شود و با استفاده از متدهای FUG یا FUE انجام می شود. تصمیم برای انتخاب متد مناسب توسط پزشک متخصص اتخاذ می گردد و بستگی به نوع مو، نژاد فرد، نگرانی ها و اهداف فرد دارد. پس از تهیه گرفت در زیر میکروسکوپ توسط تیم جراحی، پزشک جراح اقدام کاشت گرفت ها در مناطق مورد نظر می کند.

فرآیند کاشت ابرو تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به همین دلیل در طول جراحی شما هیچگونه دردی احساس نخواهید کرد. پس از اتمام عمل کاشت ابرو، احتمالا تا چند روز این ناحیه دچار میزان کمی تورم، قرمزی و پوسته ریزی خواهد بود که با مراقبت صحیح خیلی زود ابروها به حالت طبیعی بر می گردند. پوسته پوسته شدن و قرمزی بخشی از دوره درمان است و در مدت زمان کوتاهی، حداکثر یک هفته، از بین می رود. شما می توانید با دستور پزشک خود از آنتی بیوتیک و مسکن ها برای کنترل تورم و درد پس از کاشت ابرو طبیعی استفاده کنید.

کلینیک ایران نوین

انواع روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی عملی کوتاه و نتیجه بخش است، اما انجام صحیح آن به تجربه و مهارت بالای پزشک بستگی دارد. به طور کلی، متخصصان کاشت ابرو روش های متعددی را برای این کار در نظر می گیرند که هر یک ویژگی ها، مزایا، و معایب خاص خود را دارد. پرکاربرد ترین و پر طرفدار ترین روش های کاشت ابرو شامل FUG و FUE می شوند. فارغ از نوع و روش، کاشت ابرو اگر به درستی انجام شود، نتیجه آن شما را شگفت زده خواهد کرد. در ادامه به بررسی انواع روش های کاشت ابرو می پردازیم.

کاشت ابرو با نیوگرافت FUE

در روش کاشت با نیوگرافت FUE در مقایسه با روش نواری ساده تر نموده است. در این روش، به جای خارج کردن نوارهای باریک مو از پوست سر ناحیه اهدا کننده، فولیکول های تکی مو به صورت اتوماتیک از ناحیه اهدا کننده با یک پانج 0.8 میلی متری جدا می شود. این تکنیک هیچ اسکاری را در سر به جا نمی گذارد و از هیچ بخیه ای استفاده نمی شود. به عنوان یک قانون کلی، موهای اهدا شونده، از قسمتی از سر که موهای آن، بیشترین شباهت را به موهای ابرو داشته باشند برداشته می شود. کاشت ابرو طبیعی به روش FUE نیز روشی مفید هم برای خانم ها و هم برای آقایان در هر سنی است. FUE یکی از غیر تهاجمی ترین روش های کاشت ابرو محسوب می شود که برای جمع آوری گرافت های مو نیاز به برش پوست سر ندارد. برخی معتقدند که FUE بهترین روش کاشت ابرو است، زیرا در این عمل بیمار درد احساس نمی کند و جای زخم روی پوست باقی نمی ماند. با این روش شما می توانید نتیجه نهایی کاشت ابرو را سریع تر از آنچه فکر می کنید ببینید.

کاشت ابرو به روش FUG

در کاشت ابرو به روش FUG، پزشک می تواند تعداد گرافت های بیشتری را در یک جلسه جمع آوری کند. برای استفاده از این روش، پشت سر را کمی شکاف می دهند تا فولیکول ها و گرافت های مو را بدست آورند. سپس فولیکول های بدست آمده را برای کاشت به ناحیه ابرو انتقال می دهند. در این روش خط رویش ابرو بسیار طبیعی است و بیش از نود درصد تار موهای استخراج شده به ثمر خواهند نشست. نتایج عمل کاشت ابرو به روش FUG نیز دائمی خواهد بود و برای انجام آن تنها به یک جلسه نیاز خواهید داشت.

موارد استفاده از روش های FUE و FUG

روش کاشت ابرو با FUE بیشتر برای افراد و کسانی استفاده میشود که کمتر باعث ریزش مو و طاسی شده اند و نیاز به کاشت به صورت تک به تک و تعداد کمتر مو نسبت به روش FUG که بیشتر به صورت دسته جمعی و برداشت یه بخش از پوست سر میباشد، دارند. در روش کاشت و مو به روش FUG که بیشتر در مواردی استفاده میشود که افراد دچار طاسی زیاد و نیاز به کاشت بیشتری در ناحیه مربوطه دارند استفاده میشود. که کاشت به صورت دسته ای و به صورت خطی از محل مورد نظر برداشت و در نهایت کاشته میشود. در واقع دلیل اصلی تفاوت این دو روش در نحوه برداشت مو از محل اهدا کننده میباشد.

ویژگی های روش FUG و FUE

همچنین روش FUG تراکم بیشتری نسبت به روش FUE دارد زیرا ممکن است همگام برداشت از سر بعضی از آنها از بین بروند. هنگام برداشت فولیکول های مو از سر در روش FUE بدلیل اینکه چربی را از دست میدهند احتمال از بین رفتن و رشد دوباره کمتر است. به همین خاطر موهای کاشته شده در روش FUE 80 درصد و در روش FUG حدود 90 درصد احتمال رشد را دارد. پس اگر قصد نگه داشتن موهای خود بعد از عمل کاشت را دارید توصیه میشود البته بسته به نظر پزشک مورد نظر از روش FUG استفاده نمایید. البته ممکن است پزشک مورد نظر از هردو روش برای گرفتن نتیجه مطلوب استفاده نماید. همچنین در روش کاشت و مو به روش FUE زخم های بیشتری نسبت به روش FUG به جا میگذارد. اما جای زخم در روش FUGکمتر میباشد. درمجموع و نهایت استفاده از متد های FUG و FUG در روش کاشت و مو برای بازگرداندن موهای از دست رفته بدلیل ماندگاری کاشت ابرو بیشتر نسبت به روش های مصرف دارو از جمله فیناستراید، مینوکسیدیل و سایر محصولات پیشگیری از ریزش مو بهتر است.

هزینه کاشت ابرو

بدیهی است که هزینه کاشت ابرو از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. همچنین فاکتورهای مختلفی مثل میزان مهارت و تخصص جراح می توانند در هزینه عمل کاشت ابرو تاثیرگذار باشند. بنابراین بهتر است برای انجام کاشت ابرو طبیعی به کلینیک های معتبر و جراحان حاذق مراجعه کنید، حتی اگر مجبور به پرداخت هزینه کمی بیشتر شوید. کاشت ابرو یک عمل با نتیجه دائمی است که قطعا ارزش صرف وقت و هزینه را دارد. به طور کلی، قیمت و هزینه کاشت ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد، مثل:

 • تعداد گرافت های مو مورد نیاز برای کاشت ابرو
 • تخصص، تجربه و مهارت متخصص کاشت ابرو
 • مدت زمانی که تیم جراحی برای انجام عمل صرف می کنند
 • روش کاشت ابرو
 • میزان کیفیت بانک و گرافت های مو

تیم مشاوران ما در کلینیک ایران نوین آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در مورد قیمت عمل کاشت ابرو هستند. شما همچنین می توانید در این کلینیک هزینه کاشت ابرو را قسطی پرداخت کنید.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از زیبا جویان در مراکز کاشت ابرو معمولا با این سوال مواجه می شوند که کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم تمامی افرادی که از کم پشتی و یا ریزش بیش از حد ابروهای خود رنج می برند می توانند کاندیدای مناسبی باشند. عمل کاشت ابرو با توجه به چهره فرد، نواحی که دچار ریزش شده و یا انتظاراتی که فرد از انجام عمل دارد، به صورت کامل و یا تنها بخشی از ابرو را پوشش می دهد. علاوه بر این کاشت ابرو یک درمان دائمی است که شما را برای همیشه از شر نگرانی درباره ریزش ابروها خلاص می کند. پزشک معالج نیز تنها پس از آزمایشات و بررسی های دقیق و اطمینان از این موضوع که کاشت ابرو طبیعی برای شما مناسب خواهد بود پروسه درمان را آغاز می نماید.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

به طور کلی کاشت ابرو یک عمل بی خطر است که می تواند فواید زیادی را برای شما در پی داشته باشد. اما ممکن است همه افراد نتوانند از این روش مفید و موثر استفاده کنند. به همین دلیل، افرادی که برای عمل کاشت ابرو به کلینیک مراجعه می کنند باید تمامی اطلاعات درباره بیماری ها و داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک قرار دهند تا بهترین نتیجه را بگیرند. اگر شما هم قصد دارید بدانید کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست، به موارد که در ادامه مطرح کردیم توجه نمایید:

 • کاشت ابرو برای افرادی که دچار بیماری های غیر قابل کنترل، مثل تریکوتیلومانیا، اختلال انعقاد خون و سیستم ایمنی ضعیف هستند توصیه نمی شود.
 • افرادی که داروهای خاصی مثل رقیق کننده های خون را مصرف می کنند، نمی توانند تحت عمل کاشت ابرو قرار بگیرند.
 • افرادی که در دوره شیمی درمانی به سر می برند نیز نتیجه ی مطلوبی از کاشت ابرو طبیعی نخواهند گرفت.
 • در بدن کسانی که زخم به کندی و سختی ترمیم می شود کاشت ابرو با مشکل مواجه خواهد شد.
 • کسانی که توانایی مراقب و اجرای توصیه های پیش از عمل و پس از عمل کاشت ابرو را ندارند بهتر است از انجام آن صرف نظر کنند.

انواع مدل کاشت ابرو

جالب است بدانید شما می توانید مدل کاشت ابرو را با توجه به خواست خود انتخاب کنید. برخی ممکن است ابروی پهن دوست داشته باشند، اما برخی دیگر ابروهای کم پشت را ترجیح دهند. در هر صورت، متخصص کاشت ابرو پیش از عمل با شما یک جلسه مشاوره ترتیب می دهد. در این جلسه چهره شما، شکل اصلی ابرو و پتانسیل جای ابرو برای کاشت به دقت بررسی می شود. سپس با توجه به تمامی موارد ذکر شده، شما می توانید به دلخواه خود یکی از انواع مدل های کاشت ابرو را انتخاب نمایید. پس از نهایی شدن مدل کاشت ابرو، خطوطی با توجه به این مدل روی پوست شما ترسیم می شود و سپس پزشک کاشت ابرو را طبق همین مدل انجام خواهد داد. انواع مدل های کاشت ابرو عبارت اند از:

ابرو کمانی: این مدل پیشانی افراد را کمی بلند تر از حد معمول نشان می دهد و برای افراد با پیشانی کوتاه مناسب است.

ابرو پهن: این مدل را می توان یکی از جدیدترین انواع مدل کاشت ابرو دانست که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

ابرو هشتی: ابروی هشتی را بیشتر برای افراد با صورت گرد انتخاب می کنند.

ابرو شمشیری: در این مدل قسمت ابتدایی ابرو پهن تر بوده و به تدریج نازک می شود.

 

 

ویژگی های مرکز کاشت ابرو

متدهای کاشت ابرو در سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و به تبع آن مراکز زیبایی زیادی نیز به انجام این عمل پرداخته و می پردازند. اگر قصد انجام این فرایند درمانی را دارید، پیش از هر چیز باید درباره ویژگی های مرکز کاشت ابرو حرفه ای و درجه یک اطلاعات لازم را کسب نمایید. ممکن است کلینیک های زیادی به ارائه خدمات در زمینه کاشت مو و کاشت ابرو بپردازند، اما تنها تعدادی از آنها قادر هستند تا شما را به بهترین نتیجه برسانند. افرادی که به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو و کاشت مو هستند، باید در تصمیم گیری خود نکات ذیل را نیز در نظر بگیرند:

 • تجربه و تخصص تیم جراحی
 • استفاده از تجهیزات و روش های مدرن
 • نظرات مراجعه کنندگان و بیماران قبلی در این مرکز
 • نمونه کارهای کاشت ابرو

مرکز کاشت ابرو ایران نوین

مرکز کاشت ابرو ایران نوین با ارائه خدمات تخصصی کاشت ابرو و مو در خدمت شما عزیزان می باشد. این مرکز بیش از 18 سال است که در زمینه کاشت ابرو طبیعی به فعالیت پرداخته و در این زمینه پیشتاز است. ما با کادری مجرب و حرفه ای متشکل از بهترین متخصصان، زیبایی و جوانی چهره شما را دو چندان می کنیم. تمامی عزیزان می توانند از مشاوره رایگان تخصصی ما در زمینه کاشت ابرو و کاشت مو بهره‌مند شوند. ایران نوین همچنین خدمات کاشت ابرو را به همراه یک شب اقامت رایگان در هتل و ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. در مرکز کاشت ابرو ایران نوین دیگر نگران هزینه ها نباشید، چرا که می توانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. همین امروز برای تعیین وقت و مشاوره رایگان با همکاران ما در کلینیک ایران نوین تماس بگیرید.

ویژگی های کاشت ابرو طبیعی

ظهور درمان هایی مثل کاشت ابروی طبیعی، افرادی که از ریزش و کم پشتی ابروهای خود رنج می بردند را به داشتن ابروهایی زیبا و جذاب امیدوار کرده است. از جمله ویژگی های کاشت ابرو طبیعی می توان به جهت رشد موها اشاره کرد. در واقع جراح متخصص گرافت ها را در هر بخش ابرو، سر، تنه و دم، با توجه به رویش مو در جهت طبیعی در جای خود قرار می دهد. زاویه رشد تارهای ابرو یا همان خواب ابرو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

همین ویژگی ها عمل کاشت ابرو را به تخصصی تبدیل کرده که به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد. نتایج کاشت ابرو را تنها چند ماه بعد از عمل مشاهده خواهید کرد. اما به طور کلی، هدف هر یک از ما برای کاشت ابرو رسیدن به ابروهایی طبیعی، زیبا، قرینه و یکدست است. پس اگر دوست دارید کاشت ابرو به طبیعی ترین شکل ممکن انجام شود، باید کلینیک و پزشکی را پیدا کنید که توانایی لازم را برای انجام این کار داشته باشد. 

تفاوت کاشت ابرو و ترمیم ابرو

کاشت ابرو و ترمیم ابرو هر دو روش های مفید و مناسبی برای ایجاد تغییر در ظاهر ابروها هستند. هر یک از این روش ها ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خو را دارند که هنگام انتخاب باید تمامی این موارد را در نظر بگیرید. کاشت ابرو در واقع روشی است که برای شما نتایج دائمی در پی خواهد داشت، ترمیم اما یک روش آرایشی است که اثرات آن بعد از گذشت چند ماه و یا در بهترین حالت چند سال از بین می رود. به همین دلیل بسیاری از افراد کاشت ابرو را به ترمیم ابرو ترجیح می دهند. اگر بخواهیم به طور کلی تفاوت کاشت ابرو و ترمیم ابرو را بررسی کنیم باید بگوییم:
1. همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، عمل کاشت ابرو یک روش با نتایج دائمی است، در حالی که ترمیم ابرو تقریبا سالی یک بار نیاز به تجدید دارد.
2. از طرفی دیگر، شما می توانید نتایج کار ترمیم ابرو را بلافاصله بعد از تمام شدن کار مشاهده نمایید، در حالی که برای دیدن نتایج کاشت ابرو طبیعی تقریبا باید چند ماه تا یک سال صبر کنید.
3. هزینه ترمیم ابرو کمتر از کاشت ابرو می باشد.
4. کاشت ابرو به شما کمک می کند ابروهای طبیعی تری داشته باشد، در حالی که ترمیم ابرو قابل تشخیص و واضح است.
5. ترمیم ابرو برای افرادی که فوبیای جراحی دارند مناسب تر به نظر می رسد.

عوارض و مزایا کاشت ابرو

مثل هر عمل جراحی دیگری، عمل کاشت ابرو نیز ممکن است در کنار مزایای بسیار، عوارضی هم در پی داشته باشد. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین عوارض و مزایا کاشت ابرو خواهیم پرداخت:

 

مزایا کاشت ابرو

 

 1. تمامی متخصصان برای کاشت ابرو از موهای خود فرد استفاده می کنند که باعث شده نتایج آن به ابروهای طبیعی نزدیکتر باشد. اگر کاشت ابرو طبیعی با روشی درست و اصولی انجام شود، سایرین حتی متوجه این موضوع نیز نخواهند شد.
 2. ابروها نقش پررنگی در چهره هر فرد ایفا می نمایند. در میان کسانی که ابروهای کم پشت دارند و یا تار ابروهای خود را از دست داده اند، کاشت ابرو زیبایی را به چهره آنها باز می گرداند.
 3. عمل کاشت ابرو قرمزی و تورم بسیار کمی ایجاد می کند که به سرعت نیز از بین می رود. از این رو، اثرات جراحی در چهره شما زیاد باقی نخواهد ماند.

 

عوارض کاشت ابرو

 

 1. عمل کاشت ابروهای طبیعی ممکن است برای برخی هزینه بر و گران باشد.
 2. برای دیدن نتیجه کامل عمل کاشت باید چند ماه تا یک سال صبر کنید.
 3. مثل هر عمل جراحی دیگری، ممکن است فرد دچار عفونت و یا مشکلات دیگری شود. البته احتمال بروز چنین مشکلاتی بسیار کم است.

مراقبت بعد از کاشت ابرو

علی رغم مزایای فراوان و نتایج فوق العاده، شما باید بعد از کاشت ابروهای خود نکاتی را رعایت کنید تا با مشکل مواجه نشوید. این نکات و دستورات را متخصص کاشت ابرو برای شما توضیح می دهد. اگر می خواهید از عمل کاشت ابرو بهترین نتیجه را بگیرید، باید در انجام این نکات کوشا باشید:

 

 1. برای یک هفته بعد از عمل کاشت به ابروهای خود دست نزنید. این کار ممکن است گرافت موها را جا به جا کند.
 2. طبق دستور پزشک خود از پمادهای آنتی بیوتیک استفاده کنید.
 3. ابروهای شما بعد از کاشت نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرند.
 4. حداقل برای یک هفته استفاده از لوازم آرایش در نواحی اطراف ابرو را فراموش کنید.
 5. موقع شستشوی صورت مراقب ابروهای خود باشید.
 6. تا یک هفته موقع خواب حتما به پشت بخوابید.

نمونه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین

درد و ورم بعد از کاشت ابرو

درباره درد و ورم بعد از کاشت باید گفت که بعد از گذشت چند روز ورم به طور کامل کم و تمام میشود و درد ناشی از عمل فقط و فقط بعد از کاشت میباشد و در واقع در دوره نقاهت نباید هیچ گونه دردی در ناحیه ابرو و محل های کاشت داشته باشید. جراح متخصص کاشت مو، ابتدا لبه های بیرون خط ابروی بیمار را روی صورت وی ترسیم کرده به صورتی که با آناتومی نرمال صورت و تقارن زیبایی وی مطابقت داشته باشد. همچنین تغییر جهت موها در مسیر ابرو نیز مشخص می شود. شکل و خط ابروی طراحی شده به بیمار نشان داده می شود، تا نتیجه نهایی ظاهر ابروی خود را پیش از عمل تایید نمایند. پس از تایید بیمار، عمل کاشت با خارج کردن فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده، آغاز خواهد شد.

از ویژگی های مهم موهای کاشته شده در ناحیه ابرو (کاشت ابرو):

سوالات متداول کاشت ابرو

کلینیک ایران نوین کاشت را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
بعد از انجام عمل کاشت و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد.
افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت به صفحه کاشت مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد  را به بهترین نحو ممکن انجام دهد..
برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
عمل زیبایی کاشت یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از معایب کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
بله ، درعمل کاشت که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله :
آپارات کلینیک ایران نوین
فیس بوک کلینیک ایران نوین
تلگرام کلینیک ایران نوین
اینستاگرام کلینیک ایران نوین

بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از عمل ابرو مراجعه نمایید.
ات شبکه های اجتماعی از جمله :
آپارات کلینیک ایران نوین
فیس بوک کلینیک ایران نوین
تلگرام کلینیک ایران نوین
اینستاگرام کلینیک ایران نوین