تغییر تفاوت ماست!

22221000
پاسخگویی24 ساعته

بادی جت

بادی جت از یک روش تهاجمی برای پیکرتراشی بهره می گیرد. این روش نوین، نه تنها احساس ناراحتی و آسیب را از فرد دور می کند، ماندگاری بالایی دارد و تناسب اندام فرد را برقرار می سازد.
اصل بادی جت بر نیروی پرفشار آب برای حذف کامل سلولهای چربی از بدن استوار است.
با استفاده از فناوری بادی جت چربی های بدن با آسیبی کمتر از تکنیک های قدیمی پیکرتراشی از بدن حذف می شود. نیروی واتر جت اتصال سلول های چربی از بافت های کناری خود را قطع نموده و به آ ن اجازه می دهد از طریق لوله های کانولا مکیده شده و آزادانه حرکت کنند. این شیوه احتمال آسیب به بافت های کناری شامل پوست، ماهیچه ها، اعصاب و رگ های خونی را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

تفاوت بادی جت با روش های قدیمی پیکرتراشی

 داشتن اندامی متناسب بدون چربی های اضافه، نه تنها به زیبایی اندام کمک می کند، بلکه باعث سلامتی انسان شده و زندگی سالم و طول عمر طولانی را برای انسان تضمین می کند. بادی جت روشی نوین در تکنیک های پیکرتراشی است که از نیروی آب برای حذف چربی های ناخواسته استفاده می نماید. در مواردی که استفاده از رژیمهای غذایی و ورزش برای از بین بردن چربی ها با شکست مواجه می شود نیروی آب به کمک بدن آمده تا بدون کمترین عوارض چربی های شکمی و … را حذف کند.

بادی جت عوارض کبودی، ترس، جراحت و خونریزی را در مقایسه با روش های قدیمی پیکرتراشی در پی ندارد. بادی جت نه تنها روشی ایمن تر نسبت به روش های قدیمی است بلکه ماندگاری بالاتری نیز دارد. به علاوه در این روش به تنفس مصنوعی استفاده شده در برخی روش های قدیمی نیز نیازی نیست. بادی جت، حس آرامش، ماندگاری و راحتی را برای فرد به ارمغان می آورد.

02.03.21-Final-icons

از بین بردن چربی های موضعی

. افرادی که دارای اضافه وزن زیادی هستند با رژیم غذایی مناسب و ورزش می توانند وزن خود را کاهش دهند اما بعضی افراد چربی بیشتری را در مناطق خاصی از بدن ذخیره می کنند که در صورت کاهش وزن نیز از بین نمی روند. بادی جت می تواند چنین چربی هایی را به راحتی از بین ببرد. در واقع این روش کمک می کند که از شر چربی های اضافی مناطقی مانند شکم، پهلو، ران، بازو و … خلاص شوید.

حذف کامل سلول های چربی

بادی جت روشی است که تمام سلول های چربی نواحی تحت درمان را حذف می نماید، بدین معنا که بدن دیگر قادر به ذخیره چربی در این نواحی نخواهد بود. با این حال حفظ تناسب اندام بدست آمده بعد از انجام این روش ضروری می باشد. سلول های چربی ممکن است در صورت افزایش وزن قابل توجه، دوباره در منطقه تحت درمان تولید شوند.

حداقل میزان تورم و کبودی

به عنوان یک عمل جراحی حداقل تهاجمی و با توجه به اینکه این تکنولوژی به کمک آب عمل می کند، بعد از عمل، میزان تورم و کبودی به شدت کم می شود در حالی که لیپوساکشن معمولی ممکن است موجب آسیب به پوست شود و تورم و خونریزی در آن طولانی تر و قابل ملاحظه تر باشد.

دوران نقاهت کوتاه مدت

زمان بازیابی این روش حدود 2 تا 5 روز ممکن است به طول انجامد که به مناطق تحت درمان و مقدار چربی استخراج شده بستگی دارد. احساس درد کم بعد از عمل طبیعی است و با مسکن برطرف می گردد.

عدم آسیب پوست

بادی جت یک روش ملایم اما کارآمد است که سبب آسیب به پوست نمی شود؛ زیرا این روش سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به لایه ای که زیر پوست قرار دارد، استخراج می نماید.

بی حسی موضعی

در بیشتر موارد بیهوشی موضعی برای عمل بادی جت کافی است. بیهوشی موضعی عوارض جانبی احتمالی کمتری از بیهوشی عمومی دارد و زمان بهبودی بعد از بیهوشی کوتاهتر است.

عوارض روش بادی جت

بادی جت در حال حاضر یکی از موثرترین روش ها برای حذف سلول های چربی ناخواسته در برخی از قسمت های بدن از طریق تکنولوژی لیپوساکشن می باشد.
با این که این روش خطرناک نیست همانند هر فرآیند لیپوساکشن دیگر، هنوز خطرات و عوارض بالقوه وجود دارد. اختلالات بعد از عمل مانند تورم، کبودی، سوزش، خونریزی و بی حسی موضعی از جمله عوارض این روش می باشند. همچنین احتمال بروز عفونت در نواحی برش زده شده در حین جراحی نیز وجود دارد. درحالی که میزان بروز عوارض در این روش به حداقل رسیده است، اما هنوز هم نتوانسته است عوارض جانبی را به طور کامل حذف نماید، برخی از موارد رایج عبارتند از:

عفونت

برش های ایجاد شده در حین این عمل کوچکتر از برش های ایجاد شده در سایر روش های معمول هستند اما باز هم امکان بروز عفونت در افرادی که مستعد ابتلا به عفونت هستند وجود دارد. بنابراین رعایت نکات بهداشتی و آلوده نکردن زخم بعد از درمان برای جلوگیری از عفونت ضرورت دارد.

از دست دادن خون

امکان خونریزی در حین عمل و بعد از عمل وجود دارد.

کم آب شدن بدن

جابجایی سیالات در این عمل انجام می گردد. با اینکه جراحی با تزریق مایعات انجام می شود برخی از مایعات نیز از بدن حذف خواهند شد که در صورت عدم جایگزینی مایع در طی روش، خطر ابتلا به کم آبی وجود دارد.

هزینه لاغری با بادی جت

هزینه انجام این عمل به موارد زیر بستگی دارد