فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  حذف چربی زیر بغل با معجزه لیپوماتیک

  کشیدن چربی زیر بغل
  • 29 سپتامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2420 بازدید

  حذف چربی زیر بغل با معجزه لیپوماتیک

  هر فردی با توجه به ژنتیک بدن خود ، در نواحی خاصی از بدن به چربی انباشته شده دچار می شود ، در همین راستا در این مقاله ، حذف چربی زیر بغل با معجزه لیپوماتیک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  چربی زیر بغل

  چربی زیر بغل ، چربی انباشته شده و پوست  اضافی هستند که در اثر اضافه وزن در فاصله بین بازو و سینه ها قرار دارد، حضور چربی در این نواحی بسیار رایج است و معمولا خانم ها از وجود این چربی بیشتر از آقایان در عذاب هستند .

  هزینه لیپوماتیک چربی زیر بغل

  عمل لاغری لیپوماتیک

  در عمل لیپوماتیک ، حرکات لرزشی و چرخشی یک لوله ی بسیار باریک به نام کانولا سبب تخریب چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن خواهد شد و بدین ترتیب با جدا شدن چربی ها از دیگر بافت های بدن ، لاغری موضعی در ناحیه ی تحت درمان حاصل خواهد شد .

  حذف چربی زیر بغل با لیپوماتیک

  به منظور حذف چربی زیر بغل با لیپوماتیک ، پزشک متخصص ، برش هایی 2 الی 6 میلی متری زیر بغل فرد ایجاد می کند ، لوله ی کانولا را وارد بافت چربی کرده و در اثر حرکات لوله ، چربی ها تخریب می شوند ، اما هیچ گونه آسیبی به عروق خونی و سایر قسمت های زیر بغل نخواهد شد ، در نهایت چربی زیر بغل توسط مکش دستگاه به بیرون تخلیه می گردد و به دلیل سالم ماندن سلول های چربی ، می توان از این چربی سالم در نواحی دیگر جهت حجم دهی مناسب به بدن مانند ، لب ، گونه و دست ها استفاده کرد .

  حذف چربی زیر بغل با لیپوماتیک

  ماندگاری نتایج حاصل از حذف چربی زیر بغل با لیپوماتیک

  چربی برداشته شده از زیر بغل با روش لیپوماتیک به صورت دائمی از بین می رود اما این مسئله تضمین نخواهد کرد که فرد در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و انجام ندادن فعالیت لازم، به چربی موضعی زیر بغل دیگر دچار نشود ، لذا پس از لیپوماتیک باید از تجمع مجدد چربی در زیر بغل با انجام ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب باید پیشگیری کرد .

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *