فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

جدیدترین روش جوانسازی پوست با مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست
  • ۳ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 539 بازدید

جدیدترین روش جوانسازی پوست با مزوتراپی پوست

پوست بافتی وسیع اما بسیار حساس و شکننده است که سلامت آن به عنوان اولین سد دفاعی بدن در برابر میکروب ها بسیار مهم بوده که جوانی و طراوت آن در زیبایی فرد تیز بسیار تاثیرگذار می باشد ، از این رو در این مقاله ، جدیدترین روش جوانسازی پوست با مزوتراپی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

مزوتراپی پوست

در رابطه با جدیدترین روش جوانسازی پوست با مزوتراپی پوست می توان عنوان نمود که پوست در اثر عوامل مختلف محیطی و بیماری های پوستی و همچنین گذر زمان دچار عارضه ی چین و چروک می گردد که به طور نامطلوبی این عارضه ، پوست را پیر و فرسوده نشان می دهد که حتی وجود آن در پوست ناحیه ی دست ها ، سن فرد را بیشتر نشان می دهد ، لذا جوانسازی پوست تاثیر بسزایی در زیبایی و جوانی فرد خواهد داشت که در این راستا استفاده از روش مزوتراپی می توان نتایج قابل قبولی را ارائه نماید .

مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست صورت

مزوتراپی ماده ای است که از ترکیب داروها ، ویتامین ها ، مواد مغذی و تقویت کننده ی پوست و مو ایجاد می شود که لیست بلند بالایی در تهیه ی این ماده ی ترمیم کننده و تقویت کننده پوست و مو به کار می رود .

تولید کلاژن ، الاستین و افزایش فعالیت قیبروبالاست های مورد نیاز جوانسازی و انعطاف پذیری پوست با تزریق مزوتراپی محقق می گردد و بدین ترتیب با تولید سلول های جدید پوستی می توان به طور موثری پوست صورت ، بدن و دست ها را جوان و با طراوت نمود .

در واقع مزوتراپی با ترکیبات فعال خود موجب افزایش خونرسانی در سطح پوست و رساندن مواد مغذی و مورد نیاز پوست به طور کامل و همه جانبه برای تقویت و ترمیم پوست خواهد شد که به مانند گلوله ای به هدف خواهد خورد و کلیه نیازهای اجزای سازنده پوست را به طور کامل و یک جا تامین خواهد کرد .

تعداد جلسات درمان با مزوتراپی

پزشک متخصص پوست و مو با دقت بالایی بسته به شدت عارضه ی پوستی ترکیب مزوتراپی و مقدار لازمی از آن را به کمک سوزن های بسیار ریز و مخصوص به زیر پوست در لایه ی درم تزریق می کند ، به منظور دستیابی به نتایج مطلوب در درمان مشکلات پوست به کمک مزوتراپی به طور میانگین به ۱۰ الی ۱۲ جلسه تزریق مزوتراپی با فاصله ی یک هفته نیاز خواهد بود که تزریق این ماده در زنان و مردان سنین مختلف هیچ گونه محدودیت جنسی ندارد .

مزوتراپی پوست صورت

استفاده از روش های درمان تکمیلی نظیر لایه برداری مکانیکی و تزریق بوتاکس همراه با تزریق مزوتراپی در دستیابی به نتایج بهتر ، بسیار موثر خواهد بود .

نتایج حاصل از تزریق مزوتراپی

ظهور اولین نتایج حاصل از تزریق مزوتراپی در جوانسازی پوست پس از ۴ ماه از اتمام جلسات درمانی آغاز خواهد شد که روشنی و شادابی پوست از علائم تاثیرگذاری مزوتراپی بر روی پوست خواهد بود .

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *