تقویت ابرو با PRP | تقویت ابرو و کاشت ابرو به روش PRP | تقویت ابرو به روش پی آر پی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

تقویت ابرو و کاشت ابرو به روش PRP

تقویت ابرو با PRP
  • 17 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 2214 بازدید

تقویت ابرو و کاشت ابرو به روش PRP

روش های مختلفی و موثری جهت تقویت ابرو و کاشت ابرو وجود دارد که از جمله روش های بدون عارضه و بسیار کاربردی در این زمینه می توان به تزریق PRR اشاره نمود . در روش تقویت ابرو با PRR ، با استفاده از خون خود فرد ، و ژل PRR ، فاکتورهای رشد موثر و ریشه ای فولیکول های مو تقویت می گردد و در نتیجه موهای ابرو به طور قابل توجهی رشد خواهند کرد .

فولیکول های مو ، با تغذیه از خون به حیات خود ادامه می دهند ، خون حاوی گلبول های قرمز ، سفید و پلاکت ها می باشد که در این میان پلاکت ها با لخته کردن خون در هنگام ایجاد زخم ، موجب ترمیم و بازسازی سلول های بدن می گردند .

از این خاصیت پلاکت ها در درمان بسیاری از موارد پزشکی استفاده می گردد ، در صورت وجود ریشه و سالم بودن فولیکول های مو ، با تغذیه ی آنها توسط PRP از ریزش مو جلوگیری می شود و می توان به تقویت ریشه ای موها پرداخت .

مراحل انجام تقویت ابرو با PRP

استفاده از روش  PRR جهت تقویت مو و پیوند مو ، طی ۳ مرحله ی زیر انجام می شود :

● ۸۰ سی سی خون از فرد گرفته می شود ، با گذاشتن مخلوط خون و کیت مخصوص PRP در درون دستگاه  سانترفیوژ طی دو مرحله ی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه چرخش دستگاه ، پلاکت ها ی غلیظ شده ی خون از دیگر اجزای خون جدا می گردد .

 ● در این زمان PRP که شامل پلاسما ، پلاکت و عوامل رشد فراوان است ، با افزایش اثرات درمان PRP در ریزش مو آماده تزریق خواهد است .

● پلاسمای غنی از پلاکت ها توسط سوزن های مخصوص با بیحسی موضعی در زیر پوست ناحیه ی ابرو با تزریقات متعدد در نقاط مختلف ابرو با عمق ۳ تا ۴ میلی متری صورت می پذیرد .

استفاده از روش PRP با فاکتورهای رشد تغلیظ شده ی پلاکتی در رشد موهای جدید ، ایجاد تراکم بالاتر و ضخیم کردن و تقویت موهای پیوندی بسیار موثر واقع خواهد شد  .

در افرادی که به طور کامل فولیکول های موی خود را از دست داده اند ، روش کاشت و پیوند مو راه حل مناسب تری از روش PRP است .

هزینه کاشت ابرو و تقویت ابرو با PRP با توجه به قیمت کیت مصرفی PRP و دستمزد پزشک متخصص متغییر خواهد بود .

کاشت ابرو،پیوند ابرو و ترمیم ابرو در کلینیک پوست و مو ایران نوین

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *