فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  تفاوت اثر بخشی حذف موهای زائد با دستگاه elight و ipl promi

  ipl promi 1
  • 26 می 2018
  • بدون نظر
  • 1640 بازدید

  تفاوت اثر بخشی حذف موهای زائد با دستگاه elight و ipl promi

  دستگاه های elight و ipl promi از جمله دستگاه های رفع موهای زائد بدن و صورت هستند. این دستگاه ها اگر چه از نظر کاربرد شبیه به دستگاه های لیزری از بین برنده موهای زائد بوده و از انرژی نور برای از بین بردن پیاز های مو استفاده می کنند، اما دستگاه های elight و ipl promi از تکنولوژی ipl ( به معنای نوری که فرکانس آن تشدید شده است) استفاده می کنند که با نور لیزر متفاوت است.

  معرفی دستگاه ipl promi

  دستگاه ipl promi یک دستگاه خانگی حذف موهای زائد است و علاوه بر کاربردی که در رفع موهای زائد دارد، برای موارد دیگری نظیر برطرف کردن جوش ها و لک های پوستی نیز کارایی دارد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، تکنولوژی  iplدر این دستگاه به کار رفته است.

  دستگاه ipl promi

  معرفی دستگاه elight

  دستگاه elight نیز یک دستگاه دفع موهای زائد است که در آن دو تکنولوژی iplو )rfرادیو فرکانسی) به کار رفته است. نحوه ی عمل این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بدین گونه است که ابتدا انرژی ipl ناحیه هدف را گرم نموده و مسیر حرارتی را برای حرکت انرژی rf به وجود می آورد تا با این کار انرژی rf مستقیما به پیاز مو برخورد کرده و آن را از بین ببرد.

  تفاوت اثر بخشی حذف موهای زائد با دستگاه elight و ipl promi

   همانطور که گفته شد دستگاه  ipl promi یک دستگاه خانگی حذف موهای زائد است  و به همین دلیل میزان انرژی این دستگاه نسبت به دستگاه هایی که پزشکان از آن ها استفاده می کنند، بر اساس استاندارد های موجود، کمتر می باشد. پس این دستگاه نسبت به دستگاه های ipl موجود در مطب پزشکان اثر بخشی کمتری دارند و بایستی به دفعات بیشتری مورد استفاده قرار گیرند.

  مرکز لیزر

  از سوی دیگر، دستگاه elight  به خاطر استفاده  همزمان از دو تکنولوژی ipl و rf ،نسبت به دستگاه هایی که فقط از تکنولوژی ipl استفاده می کنند، اثر بخشی بیشتری در حذف موهای زائد دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که لیزر elight نسبت به دستگاه ipl promi، اثر بخشی بیشتری داشته و در  حذف موهای زائد موثر تر عمل می کند و به تعداد جلسات کمتری نیاز خواهد بود.

  کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *