فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

تزریق ژل ماریونت

تزریق ژل ماریونت
  • 16 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1540 بازدید

تزریق ژل ماریونت

در حالی که پرکننده های پوستی معمولا با عنوان “پرکننده چین و چروک ها” شناخته می شوند، آنها می توانند کارهایی بیشتر از صاف کردن چین و چروک ها را انجام دهند و در این زمینه بسیار عالی هم عمل می کنند که از جمله آن می توان به تزریق ژل ماریونت اشاره نمود. چند مورد از مشکلات رایج پوستی که ژل ها می توانند در درمان آنها کمک کننده باشند، عبارتند از:
– خطوط اطراف بینی و دهان مثل خطوط ماریونت و خطوط لبخند
– افزایش و بازگرداندن حجم گونه ها
– افزایش حجم لب ها
– صاف کردن چانه
– بهبود تقارن اجزای صورت

تزریق ژل ماریونت

از جمله مشکلات پوستی که در اثر پیری پدید آمده و باعث بروز نگرانی در افراد می شود، خطوط ماریونت است. خطوط ماریونت، به علت حرکت مکرر عضلات زیرین پوست در زمان جمع کردن لب ها مانند هنگام سیگار کشیدن یا مکیدن یک نی، افزایش می یابند. این خطوط از گوشه دهان و رو به پایین هستند که در نتیجه از دست دادن ساختارهای حمایتی گوشه دهان ایجاد می شوند. این مشکل پوستی به عنوان بزرگترین نگرانی جامعه سالخوردگان، پس از خطوط اطراف بینی شناخته می شود.

خطوط ماریونیت را می توان بصورت ایمن و موثر و با تزریق ژل درمان کرد. تزریق ژل ماریونت ، یک درمان غیر جراحی است که باید توسط پزشک صورت بگیرد. در این روش پزشک با استفاده از یک سوزن خوب، از

تزریق ژل به خطوط ماریونت

ژل برای پر کردن بافت نرم درم، لایه داخلی متراکم پوست زیر اپیدرم، برای اضافه کردن حجم و کاهش خطوط ماریونت استفاده می کند.

 از آنجا که تزریق ژل یک درمان غیر جراحی و ساده برای از بین بردن چین و چروک ها است، این روش دارای حداقل زمان بهبودی می باشد. قبل از انجام این روش اگرچه بیهوشی لازم نیست، پزشک می تواند از بی حسی موضعی برای بی حس کردن محل درمان استفاده کند. سپس پزشک ژل را زیر پوست شما تزریق می کند تا چین و چروک ها را پر کند. پس از تزریق، ممکن است پزشک به آرامی مناطق تحت درمان را ماساژ دهد. این روش بسیار سریع و آسان است. تزریق معمولا حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. از جمله شایعترین عوارض جانبی پس از درمان هم می توان به حساسیت و کبودی اشاره کرد.

هزینه تزریق ژل ماریونت

قیمت گذاری برای پرکننده ها با استفاده از سرنگ اندازه گیری می شود و هر سرنگ معمولا یک سانتی متر مکعب است. معمولا یک سرنگ برای چانه و نصف یک سرنگ برای گونه، خطوط اطراف بینی، خطوط ماریونت و ابرو لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *