فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

کاربرد تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1168 بازدید

کاربرد تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

افرادی که از ظاهر چهره خود ناراضی هستند و احساس می کنند فک آنها در مقایسه با دیگر اجزای صورت بیش از حد بزرگ و مردانه است ، می تواند از روش زاویه دار کردن فک برای بهتر نشان دادن و کوچک کردن فک استفاده نمایند . امروزه روش های غیرجراحی مانند تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت و همچنین بوتاکس و چربی روش های خلاقانه و بسیار موثری برای زاویه دار کردن صورت افراد محسوب می شوند .

عمل زاویه دار کردن صورت که می تواند به دو روش جراحی و غیرجراحی انجام شود ، در بین زنان رواج بیشتری دارد ، زیرا فک مستطیلی و برجسته برای زنان موجب ناهماهنگی صورت و چهره ای مردانه خواهد شد .

زاویه دار کردن صورت به روش غیرجراحی راحت تر از روش جراحی آن می باشد ، زیرا با این روش دیگر نیازی به جراحی ، بیهوشی ، استراحت ، دوره ی نقاهت و … نیست و نتایج حاصل نیز سریع تر قابل مشاهده خواهد بود .

تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

کاربرد تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

ابتدا پزشک آناتومی صورت فرد را با بررسی برجستگی ، شکل و اندازه ی فک و ارتباط آن با دیگر اجزای صورت مورد ارزیابی قرار می دهد .

با تزریق ژل در نواحی پایین صورت و گردن ، می توان با زاویه دار کردن فک ، چهره ای زیبا و جذاب تر ایجاد نمود .

تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت ، با ایجاد بیحسی موضعی ، طی یک جلسه به مدت چند دقیقه قابل انجام می باشد .

جهت زاویه دار کردن صورت ، تزریقات متعدد از ژل استاندارد و دارای کیفیت لازم ، باید به طور دقیق در قسمت های لازم که بهترین نتایج را ایجاد نماید ، توسط متخصص پوست دارای مهارت و تجربه ی کافی در این زمینه صورت پذیرد .

پس از تزریق ژل نتیجه ی حاصل از آن ظاهر شده و فرد می تواند به فعالیت های روزانه ی خود پرداخته و پس از چند روز روند درمان  افزایش یافته و  درد ، تورم و کبودی احتمالی حاصل از تزریق نیز از بین می رود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *