فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  تزریق چربی در قسمت خط خنده

  تزریق چربی در خط خنده
  • 16 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 4313 بازدید

  تزریق چربی در قسمت خط خنده

  با تزریق چربی در خط خنده می تواند “خطوط خنده” را کاهش دهد. در حال حاضر، تزریق چربی در خطوط لبخند یکی از رایج ترین درخواست های بیماران است؛ محبوبیت آن نیز به دلیل حداقل تهاجم و استفاده از بافت خود بیمار می باشد. خط های ایجاد شده در صورت مانند خط لبخند، در اثر شکسته شدن بافت های زیر پوستی که باعث جوان به نظر  آمدن پوست ما می شوند، بوجود می آیند. برای اصلاح این اثرات، می توان چربی را از شکم، ران یا دیگر قسمت های بدن حذف کرد و آنها را با تزریق به قسمت هایی از صورت انتقال داد.

  چربی مورد نیاز برای تزریق کجا برداشته می شود؟

  چربی که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا از ناحیه گردن یا شکم برداشته می شود. برای شکم، یک برش کوچک ½ اینچ در ناحیه شکم ایجاد می شود، که از طریق آن کانول (لوله مکش) می تواند بدون به جا گذاشتن اثر قابل مشاهده ای، وارد بدن شود.

  چربی که از گردن به دست می آید، با برش های کوچک، همچنین حدود ½ اینچ، مستقیما از پشت لاله گوش و غبغب، بیرون کشیده می شود. این برش ها به سرعت بهبود می یابند.

  چربی معمولا با لیپوساکشن گردنی برداشته می شود و به همراه لیفت صورت برای خطوط خنده  و لب مورد استفاده قرار می گیرد. روش های جوانسازی پوست، اغلب با تزریق چربی برای چروک های سطحی و خطوط نازک اطراف دهان ترکیب می شوند. در روش های جوانسازی پوست، لایه بیرونی پوست با استفاده از درم ابریشن، مواد شیمیایی یا لیزر حذف می شود و در نتیجه پوست جدید با ظاهری صاف تر و جوان تر، و با چین و چروک های کمتر ساخته می شود. خطوط صورت، خطوط اطراف دهان و خطوط خنده می توانند از این طریق حذف شوند.

  خط لبخند با تزریق چربی

  تزریق چربی در خط خنده برای اصلاح طرح لبخند

  از روش تزریق چربی در خط خنده می توان برای درمان خطوط لبخند استفاده کرد. این روش تنها در صورتی مفید است که خطوط لبخند در اثر پوست اضافه و انقباض ماهیچه ای بوجود نیامده باشد، در غیر این صورت، برای حذف پوست اضافی، یک جراحی کشیدن پوست صورت توصیه می شود.

  برخی از بیماران ممكن است به منظور دستیابی به نتایج بهتر، به یک یا دو تزریق بیشتر نیاز داشته باشند، اما بیش از ۸۰٪ از بیماران پس از اولین جلسه تزریق چربی، از نتایج حاصله بسیار راضی خواهند بود. این نتایج تا چندین سال ماندگار مانده و با گذشت سالها بهتر و بهتر خواهد شد.

  اگرچه تزریق چربی گران است، اما می توان گفت که تقریبا یک درمان دائمی است، به جز اینکه با بالا رفتن سن، ممکن است شما نیاز به تزریق چربی بیشتری داشته باشید.

  منبع: کلینیک ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *