فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  قبل از کاشت مو، به تحقیق درباره prp بپردازید

  تحقیق درباره prp
  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 2070 بازدید

  قبل از کاشت مو، به تحقیق درباره prp بپردازید

  افرادی که دچار مشکلات پوست و مو می شوند قبل از انجام هر روش درمانی باید در مورد آن روش تحقیقات لازم را انجام دهند و با آگاهی کامل از روش مورد نظر خود استفاده نمایند اما باید دید قبل از کاشت مو چطور می توان به تحقیق درباره prp پرداخت.

  انجام هر روش درمانی مو باید با تحقیق توسط فرد صورت گیرد و فرد از مزایا و عوارض آن آگاهی پیدا نماید و با آگاهی از این عوارض اقدام به استفاده از روش مذکور و تصمیم گیری در مورد آن نماید زیرا هر روشی نتایج و معایب مخصوص به خود را دارد.

  خواص prp

  تحقیق درباره  prp

  در کاشت مو اگر فرد بخواهد  از روش prp  استفاده نماید باید نسبت به استفاده از این روش آگاهی داشته باشد و تحقیق نماید و این تحقیق باید از طریق پزشک متخصص صورت گیرد تا محاسن و معایب این نوع روش درمانی برای وی روشن گردد تا خود تصمیم به انجام یا جلوگیری از اعمال روش بگیرد، در این روش بدون جراحی مواد مغذی فولیکول به آن تزریق می گردد و باعث جلوگیری از ریزش مجدد مو و حفظ پرپشتی ان خواهد شد.

  روش prp روشی مطمئن در کاشت مو می باشد و به دلیل اینکه از خون خود بیمار در تزریق استفاده می گردد واکنش حساسیتی بدن وجود نخواهد داشت.

  سئوالات متداول بیماران

  در اعمال روشهای درمانی کاشت مو بیمار سئوالات متداولی از پزشک معالج خواهد شد و اغلب افراد در مورد پیش آمدن عوارض روش درمانی نگران می باشند و سعی خواهند کرد تا حد ممکن از عوارض درمان آگاهی پیدا نموده سپس تصمیم به انتخاب روش درمانی متناسب با نوع مشکل خود بگیرند، همچنین پرسش اغلب افراد در مورد نوع شامپو بعد از انجام کاشت مو می باشد که توسط متخصص با توجه به وضعیت بیمار مشخص می شود.

  prp ترمیم مو

  مصرف بعضی داروها و داشتن بیماری مانع از انجام روش prp  خواهد شد بنابراین اگر بیمار داروی خاصی مصرف می نماید و یا بیماری خاصی دارد باید قبل از انجام prp باید آن را به پزشک خود اطلاع دهد .

  تحقیق درباره روش prp و سایر روشهای درمانی در کاشت مو باعث می شود تا فرد از عوارضی که ممکن است به از عمل به آنها دچار شود آگاه گردد همچنین مواردی را که باید بعد از عمل رعایت کند را خواهد دانست و با انجام و رعایت این موارد کاشت مو نتیجه مطلوب تری برای وی خواهد داشت.

  کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *