فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

تاریخچه جوانسازی پوست از ابتدا تا امروز

جوان سازی پوست
  • 23 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 652 بازدید

تاریخچه جوانسازی پوست از ابتدا تا امروز

با ظهور چین و چروک ها و مشکلات پوستی در افراد مختلف ، روش های جوانسازی پوست همواره مورد توجه قرار می گیرند. تاریخچه جوانسازی پوست به سالیان دور بر می گردد که افراد از طریق روش های طبیعی و زمان بر به رفع مشکلات پوستی خود می پرداختند.

جوانسازی پوست در گذشته

در گذشته ، برخلاف امروز ، افراد در سنین میانسالی دچار مشکلات و عارضه های پوستی می شدند که به کمک طب سوزنی و استفاده از مواد طبیعی که با اجزای تشکیل دهنده ی پوست بسیار نزدیک بودند ، به رفع مشکلات پوست می پرداختند و نتایج مثبتی نیز از این گونه درمان های طبیعی به دست می آوردند .

در بررسی تاریخچه جوانسازی پوست متوجه می شویم که به دلیل عدم وجود آلاینده های محیطی ، شرایط آب و هوای مساعد ، عدم استفاده از مواد آرایشی شیمیایی و تغذیه ی سالمتر افراد در سنین بالاتری به عارضه های پوستی دچار می شدند و با استفاده از عصاره های طبیعی گیاهان به رفع مشکلات پوستی خود می پرداختند و به طور موثری روند پیری پوست را به تعویق می انداختند .

تاریخچه جوانسازی پوست

روش های مدرن جوانسازی پوست

اما امروز ، با وجود کرم های ضدآفتاب ،کرم های لایه بردار ، مکمل ها و تقویت کننده های پوستی و … افراد در سنین جوانی نیز دچار مشکلات پوستی عمیقی می گردند که ترمیم و بازسازی برخی از این مشکلات نیازمند پروسه ی طولانی مدتی خواهد بود .

تغذیه سالم و مغذی بدون مصرف مواد غذایی صنعتی و عدم مصرف انواع فست فودها در داشتن پوستی سالم و شفاف بسیار موثر می باشد ، از این رو راز سلامتی وشادابی پوست افراد در گذشته را می توان در تغذیه ی کامل و عاری از هر گونه مواد نگه دارنده ی صنعتی دانست .

روش های مدرن جوانسازی پوست نمونه ی پیشرفته ی روش های قدیمی بوده که در طی گذشت زمان با تکامل یافتن توسط افراد در دوره های مختلف ، به شکل امروزی تغییر شکل یافته اند .

روش های جدید جوانسازی پوست از چه سیستمی استفاده می کنند؟

امروز روش های جوانسازی مختلفی جهت درمان مشکلات و عوارض پوست وجود دارد ، بهترین روش درمان مشکلات پوست را تنها متخصص پوست و زیبایی با در نظر گرفتن شرایط بیمار می تواند انتخاب و به کار گیرد .

افراد برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر پوست و بدتر شدن آن باید قبل از اقدام به هر گونه خود درمانی ، باید به پزشک باتجربه و دارای تخصص های لازمه ، مراجعه نمایند .

روش های نوین و معتبر جوانسازی پوست می توانند در طی مدت زمانی کوتاهی ، روند کلاژن سازی و ترمیم پوست را با دقت بالایی تسریع بخشند .

کلینیک های معتبر و دارای کادر پزشکی متخصص در زمینه های مختلف به رفع مشکلات پوستی افراد مختلف می پردازند و آمار و نتایج حاصله از این گونه اقدامات نشان از موثر بودن روش های استاندارد به کار گرفته شده در این مراکز می باشد ، بطوری که افراد با اطمینان خاطر می تواند جهت رفع مشکلات پوست ، ترمیم و جوانسازی پوست خود به این کلینیک های معتبر مراجعه نمایند .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *