فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بوتاکس ابرو چیست

  بوتاکس ابرو
  • 7 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 14285 بازدید

  بوتاکس ابرو چیست

  خطوط پیشانی و چین و چروک های اطراف ابرو می توانند فرد را بیشتر از هر زمانی دیگر پیر و فرسوده نشان دهد. لیفتینگ ابرو باعث جوانسازی پوست شما شده و می تواند شما را کمتر عصبی و خسته نشان دهد. جراحی سنتی ابرو شامل برش درطول خط مو از گوش به گوش، بلند کردن پوست و تنظیم عضلات ابرو است. اخیرا روش آندوسکوپی لیفتینگ ابرو جایگاه محبوبی پیدا کرده است و نتایج آن تقریبا خوب بوده است. با اینکه برش ها کوچک و در خطوط مو هستند اما همچنان ریسک جراحی وجود دارد. سوالی باقی می ماند، آیا ممکن است بوتاکس ابرو یا پیشانی مورد استفاده قرار گیرد؟ البته!

  بوتاکس ابرو

  دکتر کیوین توصیه می کند قبل از امتحان کردن روش سنتی و زیر چاقوی جراحی رفتن، تزریق بوتاکس ، لوازم آرایشی و تزئینی پر کننده را امتحان کنید. بوتاکس ابرو با تضعیف و آرام کردن ماهیچه هایی که موجب چروک شدن پوست می شود، چین و چروک ها را مسدود می کند. این روش نه تنها چهره ی غم انگیزی که بر اثر افتادگی ابرو ها پدید آمده است را از بین می برد، بلکه حالت چشم بدی که معمولا در میان سال ها رایج است را هم کاهش می دهد. همچنین دکتر کوین و همکارانش از پر کننده ها برای پر کردن میزان حجم از دست داده که با بالارفتن سن پدید می آید، استفاده می کنند. این از دست دادن استخوان و بافت نرم سبب می شود که سطح لبه های جانبی کمرنگ شده و پوست خشک شود.

   روش انجام بوتاکس ابرو

  می توان توقع داشت که بعد از انجام عمل بوتاکس ابرو تا حدود ۵ الی ۷ روز نتایج را مشاهده کنید. اما نتایج نهایی در زمانی حدود ۲ هفته ظاهر خواهند شد. این عمل با خطر احتمالی صفر و کاملا بدون درد است. طوری که می توانید آن را در یک وعده ی نهاری خود انجام دهید. پیشنهاد ما این است که منطقه تزریق بوتاکس را تا حدود ۴ ساعت رها کرده و دست نزنید، همچنین مصرف الکل خود را تا چندین ساعت بعد از عمل باید به حد اقل برسانید. بیماران به ندرت چیزی بیش از ضربه های خفیف یا قرمزی، که پس از یک ساعت کاهش می یابد تجربه می کنند. با این حال ممکن از یک کبودی کوچک را متحمل شوید. برای جلوگیری از این کبودی بهترین راه استفاده از رقیق کننده های خون است.

  منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *