فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

بهترین کشور برای کاشت موی موضعی

  • 13 می 2018
  • بدون نظر
  • 1827 بازدید

بهترین کشور برای کاشت موی موضعی

بسیاری از افراد تا زمانی که زیبایی و جوانی خود را از دست ندهند ، متوجه تاثیر ویژگی های ظاهری از جمله مو در زندگی خود نمی شوند ، از این رو با شروع به ریزش کردن موها  ، نگرانی و استرس در این رابطه شروع می شود ، لذا در این مقاله به بررسی کاشت موی موضعی پرداخته شده است .

کاشت موی موضعی

در رابطه با کاشت موی موضعی می توان گفت که عمل کاشت مو ، تاریخچه ی زیادی ندارد و از سوی دیگر از جمله عمل های خیلی جدید هم نیست که چیزی در رابطه با  ندانیم .

کاشت موی موضعی

کاشت موی موضعی به عملی گفته می شود که در آن به روش های مختلف ، می توان موهای سر یا بدن را از یک نقطه به قسمت های دیگر سر یا بدن انتقال داد ، از این رو کاشت ابرو ، مژه ، ریش ، سبیل و … نوعی کاشت موی موضعی محسوب می شوند که شکل رایج کاشت موی موضعی ، برداشت مو از پشت سر و کاشتن آن در منطقه ی جلوی سر می باشد .

به دلیل اینکه موهای پشت سر ، در مقابل هورمون ریزش مقاوم هستند ، از این موها جهت پیوند مو در عمل کاشت مو استفاده می گردد .

عمل کاشت موی موضعی بسته به روش انتخابی جهت کاشت ،  بین  4 تا 8 ساعت زمان نیاز خواهد داشت که حداکثر پس از 5 روز ، فرد می تواند به محل کار خود بازگردد ، اگر چه پس از دو الی سه هفته موهای کاشته شده ریزش می کنند ، اما موها طی چند ماه بعد شروع به رشد می کنند و تقریبا پس از 9 الی 12 ماه ، نتیجه ی نهایی کاشت موی موضعی مشخص خواهد شد .

هزینه کاشت موی موضعی در کشورهای مختلف

عمل کاشت موی موضعی چندین سال است که در مناطق مختلف دنیا از جمله ایران انجام می شود و با توجه به اینکه تکنولوژی ها ، ابزار و دستگاه های مختلفی در این رابطه جهت بهبود نتایج نهایی این نوع عمل ، هر روزه معرفی می شود.

کاشت مو در مراکز غیر مجاز

می توان عنوان نمود که بهترین کشور برای کاشت موی موضعی ، کشوری خواهد بود که هزینه ی معقول و کیفیت مناسبی داشته باشد ، از این رو با توجه به اینکه فرد چه هزینه ای جهت عمل کاشت موضعی مو در نظر گرفته است ، می تواند کشورهای مختلفی را انتخاب نماید ، زیرا به عنوان مثال ، در کشور آمریکا و انگلیس ضمن کیفیت بالای کار ، عمل کاشت موضعی مو  هزینه ی بسیار بالایی برای فرد خواهد داشت  .

از آنجا که جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو ، از روش های مختلفی استفاده می شود و کلینیک های زیبایی ، قیمت های متفاوتی دارند.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *