فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

بهترین مرکز جراحی رینوپلاستی در تهران و ایران

جراحی رینوپلاستی
  • ۷ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1031 بازدید

بهترین مرکز جراحی رینوپلاستی در تهران و ایران

تناسب بینی با دیگر اجزای صورت در زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار می باشد لذا ایرانیان که اغلب دارای بینی های استخوانی هستند ، تمایل شدیدی به انجام جراحی زیبایی بینی دارند ، در همین راستا ، در این مقاله جراحی رینوپلاستی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل زیبایی رینوپلاستی : در این نوع جراحی ، پزشک متخصص با بهره گیری از تکنیک ها و ابزار خاص پزشکی ، تغییرات و اصلاحات لازمه را جهت ایجاد بینی با ظاهری زیبا ، اعمال می کند ، به این نوع جراحی زیبایی در اصطلاح پزشکی رینوپلاستی یا همان عمل جراحی زیبایی بینی گفته می شود .

 

بهترین مرکز جراحی

جراحی رینوپلاستی :

در رابطه با انتخاب بهترین مرکز جراحی رینوپلاستی در تهران و ایران می توان عنوان نمود که کلینیک ها و مراکز برتر رینوپلاستی ، مراکزی هستند که دارای مجوزهای رسمی از سازمان بهداشت و درمان برای انجام عمل های زیبایی متعدد بوده و در این زمینه سابقه ای چندین ساله دارند .

کادر مجرب پزشکی ، امکانات و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی ، استفاده از متدها و روش های درمانی متنوع و به روز ، به کار گیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف پزشکی ، کارنامه ای درخشان در زمینه ی عمل های موفق انجام شده ، شفاف سازی در رابطه با سوابق کاری پزشکان ، داشتن سایت معتبر و به روز ، نوبت دهی ۲۴ ساعته و به موقع و …. از جمله ویژگی های متنوع و برجسته ی بهترین مرکز جراحی رینوپلاستی در تهران و ایران می باشد .

از آنجا که عمل جراحی رینوپلاستی از جمله عمل های بسیار سنگین و پیچیده ی جراحی پلاستیک می باشد ، حساسیت مراکز برتر رینوپلاستی در خصوص این نوع عمل زیبایی نسبت به دیگر عمل های زیبایی بسیار بیشتر خواهد بود و میزان رضایت مراجعه کنندگانی که مورد جراحی بینی قرار گرفته اند ، حاکی از میزان موفقیت و مهارت پزشکان متخصص کلینیک های برتر رینوپلاستی می باشد .

انجام سی تی اسکن ، آزمایشات قبل عمل جراحی بینی و هر آنچه که در رابطه با تکمیل پرونده ی پزشکی برای انجام جراحی بینی لازم می باشد ، در مراکز برتر رینوپلاستی به راحتی در دسترس و قابلیت انجام شدن خواهد داشت .

پس از عمل رینوپلاستی ، لازم است که فرد تا یکسال به فواصل معین مورد ویزیت پزشک خود قرار گیرد ، از این رو در مراکز برتر رینوپلاستی ، یادآوری به موقع ویزیت های فرد  از سوی کلینیک زیبایی انجام خواهد شد .

جراحی رینوپلاسی

مراکز برتر عمل رینوپلاستی :

جهت انتخاب مراکز برتر عمل زیبایی رینوپلاستی ، می توان به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کرد تا اطلاعات لازمه را در خصوص سابقه مرکز و پزشکان آن به دست آورد و یا اینکه به صورت حضوری به چند مرکز معتبر مراجعه کرد و به مقایسه ی امکانات و تجهیزات و عمل های زیبایی انجام شده در آن مراکز پرداخت تا بتوان بهترین مرکز رینوپلاستی را انتخاب نمود .

منبع: کلینیک جراحی زیبایی ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *