فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین جراح و متخصص جراحی پلک پایین بدون بیهوشی

  جراحی پلک پایین
  • 13 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 716 بازدید

  بهترین جراح و متخصص جراحی پلک پایین بدون بیهوشی

  جراحی پلک پایین در مواردی کاربرد دارد که با افزایش سن ، شل شدگی لایه نگه دارنده ی چربی حدقه چشم سبب پف زیر چشم می گردد ، همچنین کاهش قوام تاندون های پلک پایین سبب شلی پلک و پرکاری عضلات زیر چشم ، باعث چین و چروک زیر چشم  می شود ، از این رو با جراحی پلک پایین می توان مشکلات این ناحیه از چشم را بهبود بخشید که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

  جراحی پلک پایین

  در رابطه با جراحی پلک پایین می توان عنوان نمود که این در نوع جراحی زیبایی ، پزشک جراح به منظور بهبود پف پلک پایین از داخل چشم برش های لازم را انجام می دهد و برشی از روی پوست انجام نمی شود ، همچنین در این عمل ، مقداری صاف کردن پوست پلک جهت کاهش چین و چروک های پلک پایین نیز صورت می پذیرد و در افراد بالای 45 سال ، جهت تقویت پمپ اشکی ، کشیدگی زاویه چشم توسط جراح زیبایی انجام می شود .

  جراحی پلک پایین

  جراحی پلک پایین بدون بیهوشی

  در بزرگسالان انجام جراحی پلک پایین بدون بیهوشی و با ایجاد بیحسی موضعی و در حالتی که بیمار نشسته است ، صورت می پذیرد اما در کودکان جهت انجام چنین نوع جراحی ، لازم است از بیهوشی کامل استفاده شود .

  بهترین جراح و متخصص جراحی پلک زیر چشم

  بهترین جراح و متخصص جراحی پلک پایین ، جراحی خواهد بود که روش جراحی را با معاینه دقیق و با توجه به وضعیت بیمار به کمک روش ها و تکنیک های روز دنیای پزشکی با کمترین عوارض ممکن انجام می دهد و تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب و بهبودی کامل بیمار ، وی را با ویزیت های منظم و به موقع همراهی می کند .

  همچنین ارائه ی توصیه های مراقبتی پس از جراحی از سوی پزشک با تجربه و دارای مهارت لازم به بیمار خود ، روند بهبود پس از جراحی پلک پایین را تسریع می بخشد .

  جراحی پلک زیر چشم

  انتخاب بهترین جراح و متخصص جراحی پلک پایین

  بهترین جراح و متخصص جراحی پلک پایین دارای تجربه ، مهارت و عمل های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ی کاری خود بدون عوارض جانبی می باشد که جهت انتخاب چنین متخصصی می توان به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کرد و یا اینکه از مشاوره تلفنی و رایگان کلینک عمل زیبایی استفاده نمود .

  مراجعه ی حضوری به کلینیک های زیبایی به منظور مقایسه امکانات و تجهیزات و بررسی سوابق متخصصین کلینیک نیز در راستا بسیار کمک کننده خواهد بود .

  تحقیق در مورد متخصص انتخابی از طریق دوستان ، خانواده و آشنایان نیز یکی از روش های انتخاب متخصص زبده و کاربلد جهت جراحی پلک پایین می باشد .

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *