فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بهترین دکتر متخصص جراحی لیفتینگ پوست صورت

جراحی لیفتینگ پوست
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1327 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 3.4/5]

بهترین دکتر متخصص جراحی لیفتینگ پوست صورت

روش های جوانسازی و زیبایی صورت ، موجب بازسازی و ترمیم پوست شده ، بسیاری از مشکلات پوستی و ضایعات پوستی را بر طرف می سازند ، بدین ترتیب چهره فرد شاداب تر و جوان خواهد شد ، جراحی لیفتینگ پوست صورت یکی از این روش های جوانسازی پوست می باشد که به دلیل تاثیرات این روش در زیبایی ، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی لیفتینگ پوست

طی جراحی لیفتینگ پوست ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک با برش های خاصی به کشیدن پوست صورت اقدام می کند ، چین و چروک ، خطوط ریز و افتادگی پوست طی این عمل جراحی برطرف خواهد شد و فرد تا چندین سال جوان تر خواهد شد .

در رابطه با بهترین دکتر متخصص جراحی لیفتینگ پوست صورت می توان عنوان نمود که مهارت ، تخصص و تجربه بالای متخصص جراح در دستیابی به نتایج مطلوب و کامل از جراحی بسیار تاثیرگذار می باشد ، از این رو باید متقاضیان جوانسازی پوست صورت باید عمل زیبایی جراحی لیفتینگ خود را به پزشکان متخصص و باتجربه بسپارند و انجام این نوع عمل زیبایی هرگز به پزشکان عمومی واگذار نکنند .

جراحی لیفتینگ پوست

بررسی و معاینه ی دقیق چهره ی کاندید مناسب جراحی لیفتینگ پوست ، کنترل وضعیت سلامت فرد با بررسی سوابق مصرف داروها و بیماری های فرد و همچنین تشریح نحوه ی انجام عمل و ارائه مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل که باید بیمار به دقت رعایت نماید ، از ویژگی های برتر متخصص جراحی لیفتینگ پوست خواهد بود .

مشخصات جراح متخصص لیفتینگ

ارتباط مناسب میان پزشک و بیمار ، آگاهی از سطح انتظارات بیمار از نتایج عمل ، برآورد هزینه ی کامل جراحی ، در صورت نیاز ارائه درمان های جایگزین و یا انجام عمل های تکمیلی جهت درمان بهتر و کامل ، از مشخصات یک پزشک جراح متخصص جراحی لیفتینگ موفق پوست می باشد .

رضایت بالای مراجعه کنندگان قبلی پزشک و کاری نامه کاری موفق با انجام عمل های زیبایی متعدد ، خود گواه از مهارت و تجربه ی لازم پزشک می باشد، لذا فرد با اطمینان کامل می تواند عمل جراحی لیفتینگ پوست خود را پزشک انتخابی ، بسپارد .

لیفت صورت و گردن

مسئولیت ایجاد هر گونه عارضه و خطر طی عمل جراحی لیفتینگ پوست ، بر عهده ی پزشک جراح خواهد بود ، لذا پزشک متخصص حرفه ای عواقب جراحی های خود را به طور کامل برعهده خواهد داشت و در صورت نیاز به عمل ترمیمی ، بدون دریافت هزینه ی مجدد به اصلاح و بازسازی عمل انجام شده اقدام خواهد کرد .

در دسترس بودن پزشک متخصص در مواقع ضروری و بروز عوارض جدی پس از جراحی نیز از دیگر ویژگی های پزشک متخصص جراحی پلاستیک حرفه ای خواهد بود .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *