فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران

  دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی
  • 5 فوریه 2018
  • 65 نظر
  • 46868 بازدید

  بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران

  یک فرد ، با تحصیل در رشته پزشکی با گذراندن دوره های علوم پایه ، کارآموزی و کارورزی به مدت ۷ سال به یک پزشک عمومی تبدیل خواهد شد  ، این پزشک عمومی ، با قبولی در رشته های تخصصی به مدت ۲ الی ۴ سال ، متخصص رشته ی مربوطه خواهد شد ، بعد از این مرحله نیز ، پزشک متخصص با گذراندن  ۲ الی ۳ سال آموزش در زیر گروه های رشته ی تخصصی مربوطه ، فوق تخصص رشته ی خود را کسب خواهد نمود.

  کاشت مو

  کاشت مو

  بنابراین یک دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی با گذراندن ۱۱ تا ۱۴ سال آموزش تخصصی ، از نظر علمی و تئوری دوره های آموزشی بسیاری را طی نموده است .

  دکتر فوق تخصص پوست

  جراحی زیبایی توسط دکتر فوق تخصص پوست

  اما آیا همه پزشکان دارای مدرک فوق تخصص ، انتخاب مناسبی جهت انجام جراحی زیبایی و پوست محسوب می شوند ؟

  از آنجا که هیچ قانونی ناظر بر نحوه ی معرفی پزشک از تخصص خود وجود ندارد ، در بسیاری از شعب کلینیک پوست و مو دیده شده که پزشکان عمومی خود را به عنوان متخصص و فوق تخصص رشته ی مربوطه معرفی نموده و با انجام عمل های تخصصی زمینه ساز مشکلات بیشتری در بیماران شده اند .

  کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  لازم است ، دکتر متخصص پوست و مو حداقل ۵ سال سابقه فعالیت در رشته ی تخصصی خود را دارا باشد ، زیرا در این مدت زمان ، میزان کیفیت کار آنها به خوبی مشخص خواهد شد .

  دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی با مهارت لازم بر تشخیص ، درمان ضایعات و عوارض و زیبایی پوست به صورت کاملا تخصصی تمرکز دارد .

  دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی توانایی انجام جراحی های خاص رشته ی خود را دارا بوده و به صورت کاملا تخصصی درمان انواع عوارض پوست و مو مانند سرطان پوست ، لک ، ریزش مو و … را نیز بر عهده دارد .

  انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی

  چه زمانی که شما می خواهید از شر آکنه های پوستی خود خلاص شوید و چه هنگامی که به دنبال جدید ترین تکنولوژی های جوانسازی پوست هستید، انتخاب یک دکتر پوست و مو خوب می تواند به اندازه حل مشکل پوستی شما مهم باشد. ما در اینجا پنج روش برای انتخاب بهترین دکتر پوست و مو به شما معرفی می کنیم:

  همه متخصصین پوست و مو مثل هم نیستند. پیدا کردن دکتری که بتواند به مشکل شما اهمیت داده و آن را با کمترین عوارض ممکن رفع کند به کمی تحقیق نیاز دارد. هنگامی که به دنبال یک دکتر پوست و موی خوب هستید این 5 نکته را حتماً به یاد داشته باشید:

  بهترین دکتر پوست و مو

  بهترین دکتر پوست و مو

  بهترین سوابق تحصیلی

  حتماً می دانید که هر دکتری با مدرک پزشکی می تواند به عنوان پزشک پوست و مو فعالیت نماید. اما یک متخصص پوست و مو ، دوره های مرتبط بیشتری را گذرانده و از پس آزمون های سخت آن با موفقیت بر آمده است. با یک جستجوی آنلاین ساده می توانید بفهمید که آیا پزشک مد نظر شما عضو انجام پوست و موی ایران هست یا خیر. متاسفانه امروزه افراد زیادی، خود را پزشک پوست و مو معرفی می کنند در حالی که ممکن است تنها یک انترن یا پزشک عمومی و … باشند.

  حتی در صورتی که یک پزشک ادعای تخصص کند، ممکن است بورد تخصصی وی در زمینه پوست و مو نباشد. اگر شما علاقه مند به انجام عمل های جوانسازی پوست، نظیر لیزر درمانی، تزریق فیلر ها (بوتاکس و ژل)، لایه برداری یا کشیدن پوست هستید، می توانید به مراجع پزشکی نظیر لیست انجمن پزشکان پوست و مو ، کتاب سفید و … مراجعه کنید.

  جلسات معاینه زمان بندی نشده

  یک پزشک متخصص پوست و مو ، بر اساس مدت زمان، برای شما قرار ویزیت تعیین نمی کند. بلکه بر اساس مشکل خاص شما با شما ارتباط برقرار می کند. وی، در زمان معاینه کاملاً به سوابق بیماری و سوالات شما گوش فرا می دهد. این پزشک، باید زمان کافی را برای شرح بیماری در اختیار شما قرار دهد، به نگرانی های شما توجه کند و برنامه درمانی را برای شما شرح دهد و تمام آزمایشات لازم را برای شما تجویز کند.

  اگر شما به مطب پزشکی مراجعه کردید و حین ویزیت متوجه شدید که حرف شما را قطع می کند، نمی توانید با او ارتباط برقرار کنید یا سوال های خود را بپرسید، وقت آن است که به دنبال یک دکتر پوست و مو بهتر باشید.

  در هزینه ویزیت ، تخفیف های دوره ای لحاظ نمی کند

  شما به مطب یک دکتر مراجعه کرده اید نه یک تلویزیون فروشی. هزینه ویزیت با هزینه انجام خدماتی چون بوتاکس و … متفاوت است. یک متخصص پوست و موی خوب هیچ گاه برای هزینه ویزیت خود تخفیف های دوره ای قائل نمی شود تا به این بهانه بیماران را جذب کند (و این با تخفیف های بدون برنامه ای که یک پزشک ممکن است برای یک بیمار خاص در نظر بگیرد فرق دارد). اگر حس می کنید پزشک در حال معامله با مشکل و بیماری شما است، مطمئن باشید او بیشتر به پول شما علاقه مند است تا حل مشکل شما.

  دکتر پوست و موی خوب

  دکتر پوست و موی خوب

  به نمونه برداری اعتقاد دارد

  اگر وارد مطب یک دکتر شده اید و تعداد زیادی لوله های آزمایش حاوی نمونه های پوست و مو مشاهده کردید، خواهید فهمید که این پزشک به یافتن بهترین راه حل برای حل مشکل اعتقاد دارد و به هر روشی صحیح و خطایی برای حل مشکل شما دست نمی زند. در واقع این پزشک، نگران هزینه پرداختی از سوی بیمار است و تلاش دارد با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن مشکل بیمار را حل کند.

  در صورتی که پزشک متخصص پوست در وهله اول و بدون هیچ معاینه ای از شما خواست که یک محصول خاص را امتحان کنید تا ببینید آیا این محصول برای شما اثربخش است یا خیر، پیش از خریدن محصول بدانید این یک نشانه برای پیدا کردن یک دکتر پوست و موی بهتر است، زیرا در بسیاری از مواقع شما از این محصول نتیجه نمی گیرید و مجبور می شوید تعداد زیادی محصولات دارویی با تاریخ مصرف منقضی شده را دور بیاندازید.

  مراقبت های پس از درمان،کاشت ابرو

  یک بیمار، هیچگاه نباید حس کند که رها شده است. چه زمانی که شما متوجه حساسیت به یک روش درمانی خاص می شوید و چه زمان هایی که در مورد مشکل و بیماری خود سوال دارید، باید راهی برای ارتباط با پزشک خود، حتی خارج از ساعات کاری و در روزهای تعطیل داشته باشید. متخصصان خوب اغلب دارای سرویس های ارتباط با بیماری در مواقع ضروری خارج از ساعات اداری هستند. برخی دارای سرویس پیامگیر هستند و برخی از یک مشاور در این مواقع بهره می برند. بهر حال بیمار باید در مواقع ضروری، بتواند به راحتی با پزشک خود ارتباط برقرار نماید.

  از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک :

  کاشت مو 

  کاشت ابرو

  پیوند مو

  ترمیم مو

  اطلاعاتی درباره قیمت کاشت مو

  اطلاعاتی درباره پزشک کاشت مو

  کاشت ابرو،کلینیک کاشت ابرو،در کلینیک پوست و مو ایران نوین

  منبع: کلینیک پوست و مو تخصصی ایران نوین

  65 پاسخ به “بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران”

  1. مرضیه گفت:

   سلام من خانمی هستم که مدت تقریبا دوساله دکترها کرتن برام تجویزمیکنند چون نتونستن بیماری منروتشخیص بدن و واقعا متاسفم برای
   خودم که اینهمه پزشگ ولی من بجهت مشگل صورتم نمیتونم توی جامعه باشم
   صورتم جوش میزنه و اطرافش سرخ میشه و متورم و ترشح زرد رنگ داره و عفونت میکنه و پوستم رو خشک و بهم میکشه و خطوط عمیق توی صورتم ایجاد میکنه

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و وقت بخیر
    مشاوران خبره ما در زمینه جوانسازی پوست می توانند بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه دهند. شما می توانید با شماره های مشاوره کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    شماره تماس : ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰
    موفق و پیروزباشید

  2. مهديه گفت:

   سلام من پوستم به شدت جوش ميزنه و علي رغم اين كه من اصلا دست كارى نميكنم جاى تمام جوش ها ميمونه رو صورتم و به شدت به هم ريخته ميشه ، همين طور كل بدنم با انجام عمل اپيلاسيون زيرپوستى و لك داره همه جاش
   واقعا نميدونم راه درمان چيه اما هرچى هست مطمئنم با كرم و قرص درمان نميشه چون امتحان كردم
   آيا در اين زمينه جوش و آكنه پوستى عمل موفقي داشتين؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    روش های مختلفی برای رفع لکه های پوستی و جای جوش وجود دارد که از جمله آنها می توان به روش مزوتراپی و پی آر پی صورت اشاره نمود. برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 02122221000 تماس حاصل نموده و جهت دریافت نوبت ویزیت می توانید از طریق همین شماره تماس یا وبسایت کلینیک ایران نوین اقدام نمایید.
    با آرزوی بهترین ها

  3. لیلا گفت:

   با عرض سلام:
   من دختری 28 ساله هستم که از سن حدود دوازده سالگی یکدفعه دچار بیماری رشد موهای زائد شدید در تمام نقاط بدن شدم اون موقع ها هرچی به دکتر مراجعه میکردم برام فایده نداشت تا اینکه ناامید شدم و حتی فکر میکردم رشد مو در بعضی نقاط بدنم عادی هست اما بعد متوجه شدم نه این هم غیر عادی هست افزایش قد و وزن محسوسی از سن دوازده سالگی به بعد نداشتم قدم 155cm و وزنم 49 کیلوگرم هست ولی در ازا فقط رشد موهای زائد دارم به طوری که دیگران من رو مورد تمسخر قرار میدهند من حتی در ناحیه تناسلی و در ناحیه باسن همچون یک مرد دچار پرمویی هستم به طوری که حتی خجالت میکشم به دکتر مراجعه کنم یا مشکلم رو با خانواده مطرح کنم و طوری از زندگی کنار گرفتم که همه من رو افسرده تلقی میکنن در صورتی که من به خاطر این مشکلم درگیری ذهنی دارم حتی با اطرافیان هم با پدر و مادرم هم مشاجره دارم که مدام میپرسن چرا ازدواج نمیکنم اما من نمیتونم مشکلم رو برای اونها بازگو کنم من تا سن ده سالگی زیبایی بیش از حدی داشتم و حتی رنگ پوست صورت و بدنم به شدت سفید سفید و بدون مو بود اما از یازده دوازده سالگی به بعد حتی رنگ پوستمم هم تیره شد و حتی احساس میکنم غذایی که میخورم بیشتر کالریش در بدنم صرف رشد مو میشه، در جایی که زندگی میکنم هم دکتر خوبی سراغ ندارم چون چندین بار طی این سالها ازمایشات هورمونی و یا چکاب بدن انجام دادم همه به من میگفتن هیچ مشکلی نداری، حالا من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز، شما می توانید پس از انجام آزمایشات هورمونی و درمان مشکلات و اختلالات هورمونی و ژنتیکی احتمالی، به منظور رفع دائمی موهای زائد از روش لیزر موهای زائد با دستگاه پیشرفته الکساندرایت استفاده نمایید.
    برای مشاوره لیزر موهای زائد می توانید با شماره 02122221000 تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  4. میثم گفت:

   باعرض سلام و خسته نباشی.من یه دختر 8ساله دارم که توی صورتش و مخصوصا بالای لب موی زیادی داره که همین باعث تمسخر اون از طرف دوستاش تو مدرسه میشه.میخواستم کمکم کنید که این مشکل بیشتر از این دخترم رو اذیت نکنه.ممنون

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید پس از انجام آزمایشات هورمونی و غدد و بررسی مشکلات هورمونی که باعث افزایش موهای زائد صورت کودک شما شده اند، پس از رسیدن فرزند خود به سن مناسب اقدام به لیزردرمانی موهای زائد نمایید.
    برای مشاوره بیشتر در زمینه پوست و موهای زائد می توانید با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    شماره تماس: 02122221000
    موفق باشید

  5. تمنا گفت:

   سلام خسته نباشید من یک دختر۲۲ساله هستم که در۹ماهگی دچارسوختگی درجه۳با آب جوش شدم میخواستم بپرسم‌ایا اصلا درمانی برای سوختگیهای قدیمی وجود داره و اگه وجودداره تاچنددرصدامکان بهبودی هست.ممنون میشم جوابم روبدید

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید از روش جراحی پلاستیک برای سوختگی پوست یا سایر روش های ترمیم پوست استفاده نمایید.
    برای مشاوره بیشتر می توانید با متخصصان ما در کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    شماره تماس:02122221000
    موفق و پیروز باشید

  6. جواد گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشی. وقتی که هوا زیاد گرم یا سرد میشه بدنم دوسه جا خارش میده و کم کم شدید میشه و میسوزه .؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز مشکل شما کاملاً مشخص نیست برای مشاوره دقیق تر لطفا با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    شماره تماس: 02122221000
    موفق و پیروز باشید

  7. الهام کریمی گفت:

   باسلام و عرض احترام‌.دختر ۳ونیم ساله امان از بدو تولد دارای یک خال مشک مودار حدودا ۵ سانت در ۵ سانت روی شقیه از کنار چشم تا گوش بود.ک تا حالا تغیری از هیچ نظر نداشته.میخواستم بپرسم درمان چیست‌.ایا کاملا درمان میشه؟زمان مناسب برای درمان چ سنی است.؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز درمان مشکل شما پس از ویزیت توسط پزشک متخصص پوست و مو کودکان قابل انجام است.
    موفق و پیروز باشید

  8. سولماز گفت:

   سلام
   من ۳۶ سال سن دارم سالها پیش برای درمان کیست تخمدان قرص ال دی یا اچ دی مصرف کردم بعد از چند وقت متوجه شدم که روی پیشونیم لک بوجود اومده به مرور این لک قهوه ای بزرگ و بزرگتر شد طوری که الان بیشتر از ۱۰ ساله قسمت زیادی از پیشونیم رو لک قهوه ای گرفته ، بارها دکتر رفتم و دارو و کرم های ساختگی که دکتر تجویز کرد و مصرف کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم
   میخوام بدونم راهی هست که از شر این لک بزرگ خلاص شم

   که عوارض قرصها تقریبا نزدیک ده ساله که بخاطر مصرف قرص برای کیست تخمدان

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز متاسفانه عوارض مصرف قرص های ضد بارداری نظیر ال دی و اچ دی شامل ایجاد لک های پوستی نیز می شود. اما شما می توانید با استفاده از روش هایی نظیر RF ، مزوتراپی و میکرودرم لکه های صورت خود را از بین ببرید.
    برای مشاوره در زمینه جوانسازی پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  9. آتیلا گفت:

   با سلام . دختر 8 ساله ای دارم که در سن 6 سالگی جوشی روی سینه داشت که بعد به زایده پوستی تقریبا اندازه لوبیا تبدیل شد به دکتر پوست مراجعه و 6 ماه تحت درمان بود که تقریبا زایده کوچک شده بود ولی بعد از قطع دوره درمان باز به اندازه اول بازگشته است . بی زحمت راهنمایی کنید

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید مشکل خود را با پزشک پوست متخصص اطفال مطرح نمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  10. ستاره گفت:

   سلام
   میخاستم بدونم بعداز انجام بوتاکس پوست قابلیت بازسازیشو حفظ میکنه، مثلا اگر دورچشم و خط پیشانی رو بوتاکس کنیم و بعد بخوایم میکرونیدلینگ کنیم یا از لایه بردار استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز ماده بوتاکس تا پایان مدت ماندگاری، عضلات صورت را فلج کرده و از کشیدگی یا ایجاد چین و چروک در آن ها جلوگیری می کند.
    شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه بوتاکس و جوانسازی پوست، از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید

  11. سیما گفت:

   سلام من ۱۸ سالمه و پوستم توی افتاب تیره شده میخاستم بدونم میشه با لیزر به طور کامل پوست رو به روز اولش برگردوند یا فقط چن درجه پوست رو روشن میکنه؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز اثربخشی کلیه روش های لیزر پوست نسبی است و به هیچ عنوان 100% نمی باشد. اما به طور کلی در صورتی که آفتاب سوختگی قدیمی نباشد، با روش لیزر RF می توان تا حد زیادی رنگ پوست شما را روشن تر کرد.
    پیشنهاد ما این است که برای اطلاع دقیق تر از میزان اثربخشی این روش بر روی پوست خود، از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس گرفته و درخواست وقت معاینه نمایید.
    موفق و پیروز باشید

  12. ریحانه گفت:

   سلام من ۲۰ ساله هستم از ۱۳ سالگی پوستم جوش میزنه و هنوز هم ادامه داره و بزرگ تر شده و جای اونا میمونه دکترای زیادی رفتم و جوابی نگرفتم چیکار باید کنم که هم پیشگیری بشه هم جاشون از بین بره؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید برای رفع جای جوش های خود از روش سابسیژن استفاده نمایید.
    برای دریافت وقت مشاوره خدمات پوستی می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  13. Zahra گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید دختری 19 ساله هستم که حدود یک ساله صورتم شروع به جوش زدن کرده جای جوش های قبلی مونده و مدام جوش های جدید میزنه زیباییم دچار مشکل شده و خیلی از این بابت اذیت میشم به مهارت دکترهای زیبایی شک دارم و هنوز پیش هیچ دکتری نرفتم میشه یه دکتر خوب بهم معرفی کنید؟؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید با اطمینان کامل از خدمات زیبایی و پوست و جوانسازی صورت در کلینیک ایران نوین استفاده نمایید.
    جهت دریافت وقت مشاوره خدمات پوستی می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  14. زیبا گفت:

   سلام وقت به خیر من دختر ۳۶ ساله هستم که یک سال هست که بدن من کهیر میزنم و خارش شدید داره و بعد از مدتی رنگ کهیر تغییر می‌کنه و خیلی دکتر رفتم ولی متاسفانه جواب نگرفتم و به محض قطع کردن دارو کهیر و خارش دوباره بر میگرده آیا این بیماریه خاصیه و یا دکتر فوق تخصص خوب دارید که درمان بشم؟
   ممنون از پاسخگوییتون

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز بیماری شما نیاز به معاینه حضوری دارد. پزشکان متخصص پوست در کلینیک ایران نوین قطعا می توانند مشکل شما را حل نمایند.
    برای دریافت وقت مشاوره و معاینه حضوری شما می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  15. میلاد گفت:

   سلام من پسر شونزده ساله هستم از ده سالگی یک بیماری تو بدنم ایجاد شد خود به خود رو بدنم لکه های پوستی بوجود میاد روز به روز زیاد میشند کسی میدونه چطور درست بشند اول دارو اگه دارو نشد حاظرم تمام بدنمو لیزر یا تاتو کنم تا اینا دیگه نیان تو رو خدا ار دکتری میشناسید معرفی کنید اگه درست شدم به شما هم مژده گانی میدم09381854165شمارمه اینم ایدی تلگراممهmilad1381o

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز پزشکان متخصص پوست در کلینیک ایران نوین قطعا می توانند مشکل شما را حل نمایند.
    برای دریافت وقت مشاوره و معاینه حضوری شما می توانید از طریق شماره ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰ با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  16. جواد گفت:

   سلام من پسر۱۹ساله هستم که بعد از دوازده سالگی وزنم به دلیل مشکلات ارثی بشدت بالا و تا ۱۶۰کیو رسیدم بعد تصمیم گرفتم با رژیم و تمرین هوازی و قدرتی وزنمو بیارم پایین بعد ۱۰۰روز حدود۳۰کیبو کم کردم بدون افتادگی پوست.میخواستم بدونم اگه بازم کم کنم ممکنه افتادگی پوست پیدا کنم یا.متشکر

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز افتادگی پوست بعد از کاهش وزن طبیعی است اما شما می توانید با روش لیزر فراکشنال یا جراحی این مشکل را از بین ببرید.
    برای مشاوره در زمینه مراقبت های پوستی و لاغری می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  17. نسترن گفت:

   با سلام و خسته نباشید
   من خانم 30 ساله هستم حدودا 14 سال پیش 2 بار عمل جراحی داشتم که مقداری از موهای سرم ریخت و درمان نکردم.
   حدودا ۴ سال پیش هم یه شک عصبی داشتم که موهای سرم به شدت ریخت و من وقت درمان نداشتم و پیگیری نکردم در حال حاضر کف سرم به شدت معلومه و حجم موهام از نصف هم کمتر شده. من کاشت رو دوست ندارم.
   آیا درمان قطعی دیگری هست؟ مثلا قرض سرم مزو تراپی آمپول یا …

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام و عرض احترام
    دوست عزیز شما می توانید از روش پی آر پی برای درمان ریزش مو و کم پشتی موهای خود استفاده نمایید.
    برای مشاوره در زمینه تقویت مو می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  18. بشارتی گفت:

   باسلام وخسته نباشید بنده ۲۸ سالمه از سن ۱۹ سالگی بدلیل مشکلاتی که توی زندگی برام پیش اومد صورتم شروع به جوش زدن نمود درحالی که قبلش صورتم جوش نمیزد گهگاهی رو بینیم اونم نزدیک دوران عادت ماهیانه ام اما بعد اون استرسهایی که توی زندگیم ایجاد شد صورتم شروع به جوش زدن کرد وبخاطراینکه پوستم یکم حساس ونازک بود من مدام میشستم تا جوشهام برطرف بشه واین باعث شد پوست صورتم بخصوص گونه هام نازک وقرمز بشه وهمزمان موهای زائد دراطراف هاله سینه وزیرنافم رشد کرد‚خیلی ناراحتم پوستم قرمز وجوش مدام میزنه بخصوص گونه هام بیشتر شبیه جوشهای زیرپوسته طوریکه بعضیها فکرمیکنن پوستم خیلی قرمز ‚چندسال پیش به دکتر پوست مراجعه کردم درمان نشدم خیلی خسته وناامیدم نمیدونم باید چکار کنم آزمایشات هورمونیم انجام دادم گفتن مشکلی ندارم آزمایش پلی کیستیک هم انجام دادم فاقد کیست تخمدانی بودم ممنون میشم ازطریق ایمیل منو راهنمایی کنید خیلی خسته شدم😔 سپاسگذارم

  19. م گفت:

   با سلام
   مدتی بود پوست چهره ام دچار سرخی شدید(مانند سوختگی) و در برخی نقاط دچار کم سوزش شده بود و بعدشروع به پوسته شدن کرده همچنین روی دستهایم کمی زبر و رنگ ان تیره شده. رفتم دکتر یک کرم اگزما دادن که برای صورت مصرف میکنم و پوسته ها رفع شده(البته با زدن کرم) ولی سرخی و سوزش پوست همچنان هست. البته گفتم به روماتولوژ مراجعه کنم که گفتن مشکل مربوط به پوست هست. لطفن راهنمایی کنید. ممنون

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام
    دوست عزیز مشکل شما باید با معاینه حضوری و تشخیص شدت بیماری درمان شود.
    برای رزرو وقت ویزیت پزشک پوست می توانید از طریق شماره 021222210000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید

  20. مهسا گفت:

   با سلام

   دختری 28 ساله هستم روی پوست بدنم (سینه، پشت گردن و شانه ها و کمر ) به شدت و به تعداد بسیار بسیار فراوان جای جوش به رنگ های قهوه ای هست. هر چند وقت یک با در روی پوست بدنم جوش های هم از نوع چرکی و هم از نوع چربی می زنم و وقتی جوش ها را تخلیه میکنم خون می آید و جای آن به صورت قهوه ای به طور کامل باقی می ماند. روش پیشنهادی درمانی شما مخصوصا برای قسمت سینه چیست و چه راه حلی را پیشنهاد می کنید؟ خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    با سلام
    دوست عزیز مشکل جوش های مکرر بر روی بدن شما باید با معاینه پزشک متخصص پوست معالجه شود. پس از آن می توانید برای رفع جای جوش ها از روش سابسیژن استفاده نمایید.
    برای دریافت وقت پزشک متخصص پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  21. سارا گفت:

   سلام من ۱۸ سالمه و پوستم توی افتاب تیره شده میخاستم بدونم میشه طور کامل پوست رو به روز اولش برگردوند؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله شما می توانید با روش های لیزر پوست رنگدانه های پوست خود را احیا کنید.
    برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت در زمینه جوانسازی پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید

  22. کلینیک ایران نوین گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید از روش های قطعی تر و دائمی درمان ریزش مو مانند پی آر پی موی سر استفاده نمایید.
   برای مشاوره در زمینه تقویت مو می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید
   موفق و پیروز باشید.

  23. میثم گفت:

   سلام پوست سر من حدودا ۱۷ سال با بیماری درماتیت سبوره درگیر هست. ده ها دکتر رفتم اما نتیجه نداد. در پوست سرم پوسته هایی سفید مایل به زرد که به سختی کنده میشن دیده میشه. و جدیدا هم در چند نقطه از پوست سرم زخم ایجاد میشه.
   نکته اینکه حدود نیم ساعت بعد از حمام این پوسته ها ایجاد می شوند.
   کمک کنید لطفا. ممنون

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    مشکل شما باید تحت معاینه حضوری تشخیص داده و رفع شود.
    شما می توانید برای دریافت وقت پزشک متخصص پوست و مو از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  24. h گفت:

   سلام چند سال پیش لکه های لیکن پلان روی پوستم ظاهر شد وبعد از دوسال برطرف شد حدودا ۶ ماه پیش یک جلسه موهای زائد بدنمو لیزر کردم اما در محل لیزر لکه ها ظاهر شدن بخاطر همین دیگه ادامه ندادم میخواستم بدونم برای شرایط من راهی به جز لیزر هم وجود داره مو های زائد بدنم تقریبا زیاده و واقعا نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    شما می توانید برای رفع موهای زائد خود از روش الکترولیز استفاده نمایید.
    برای درمان مشکلات پوستی خود نیز می توانید برای دریافت وقت پزشک متخصص پوست از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  25. رها شکوفا گفت:

   سلام
   بهترین روش برای جوانسازی گردن چیست؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    شما می توانید برای جوانسازی پوست گردن و عبعب از روش RF استفاده نمایید.
    برای دریافت نوبت جوانسازی پوست و استعلام هزینه جوانسازی پوست صورت و گردن از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  26. زهرا علیان گفت:

   سلام من دختری25 ساله هستم در سن 5سالگی صورتم پشه زد وتبدیل به سالک شد ..راستش میگن با جراحی پلاستیک درست میشه اما خیلی میترسم بدتر بشه یاگوشت اضافه بیاره.میشه راهنماییم کنید.ممنون میشم

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    شما قبل از انجام جراحی پلاستیک تحت مشاوره قرار گرفته و در صورتی که این عمل نتیجه مثبتی برای شما داشته باشد، انجام می شود.
    برای دریافت وقت مشاوره جراحی پلاستیک می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  27. محمدرضا گفت:

   سلام من مشکل سیاهی دور چشم رو دارم و به 2تا متخصص پوست هم مراجعه کردم ولی اون انتظاری که داشتم برای بهتر شدن برآورده نشد چیکار باید بکنم ؟؟؟

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    شما می توانید برای رفع سیاهی دور چشم از روش لیزر RF استفاده نمایید.
    برای دریافت نوبت جوانسازی پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  28. azar گفت:

   سلام و خسته نباشید
   من اسفند 96 تزریق ژل لب داشتم که در اردیبهشت ماه ژل لبم شروع به حرکت کرد و الان متاسفانه به پایین لب آمده تا الان 3 بار پیش پزشک رفتم و تخلیه کرده ولی باز هم متاسفانه از بین نرفته لطفا راهنمایی می کنین چه کار باید بکنم
   با تشکر

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    بهتر است شما ژل را به صورت کامل تخلیه نموده و از روش تزریق چربی استفاده نمایید. برای انجام این کار بهتر است به یک پزشک مجرب و متخصص در زمینه جوانسازی پوست مراجعه نمایید تا قبل از انجام تزریق، آزمایشات لازم را به جهت بررسی امکان تزریق در بدن شما انجام دهد.
    جهت رزرو وقت پزشک متخصص تزریق چربی و جوانسازی پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  29. سما گفت:

   سلام من 30 سالمه پوستم خیلی خشکه و نازکه و دورچشمی چروکهای خیلی ریزی وجود داره من چکار باید بکنم واسه خشکی زیاد پوستم و همچنین چروکهای زیر چشمم ؟؟باتشکر

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    بهترین گزینه برای درمان مشکل شما استفاده از روش های مزوتراپی و لیزر RF است.
    برای دریافت نوبت جوانسازی پوست می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  30. علی گفت:

   سلام
   یکی از دوستان با ریزش معمولی مو مواجه هستن
   ایشون به یک متخصص مو که نمیشه گفت معتبر نیستن، مراجعه کردن. ایشون گفتن که از الان بهتره جلوی ریزش گرفته بشه شخص 27 ساله هستن
   حالا این متخصص یک سری دارو و قرص تجویز کردن و یک شامپو گرون قیمت و یک محلول خاص که فقط در یک داروخونه پیدا میشه
   سوال من این هست: چقدر این محلول ها قابل اعتماد هستن . ترسم از این هست که نتیجه عکس بدن و ریزش رو تشدید کنن.
   نظرتون در مورد این تجویز چیست؟ معتبر است؟

  31. مینا گفت:

   سلام من حدود ۳ سال پیش هاشور ابرو و خط چشم خالکوبی کردم الان حدود ۸ ماهه که زیر ابروم یه چیزایی شبیه جوش در اومده اول ۱دونه بود که من فکر کردم جوشه بعد کم کم زیاد شد و به پشت چشمم دقیقا روی خط چشمم در اومده که داره زیاد میشه شبیه گوشت اضافه هم نیست پیش یه دکتر متخصص پوست هم رفتم ولی نتونست دقیق تشخیص بده به نظر شما این مشکل من درمان داره تا حالا موردی شبیه مشکل من داشتید ممنون میشم راهنماییم کنید .

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    مشکل شما باید به صورت حضوری معاینه و درمان شود.
    برای تعیین وقت درمان مشکلات پوستی می توانید از طریق شماره 02122221000 با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  32. ساحل گفت:

   سلام دکتر من زگیل روی انگشتم دارم و متاسفانه نمیتونستم و همیشه انگشتمو میکردم تو دهنم و همش زگیل تو دهنم بود تاجایی که یه بار ازش خون اومده بود و فکر کنم به دهنم هم خورده بود 😱😭الان دو روزه دارم میمیرم از ترس به نظرتون امکان داره دهانم هم آلوده بشه و زگیل در بیاد ؟ خودم اصلا فکر نمیکردم زگیل باشه میگفتم گوشت اضافیه به خاطر کندن پوستش کنار ناخن هم به خاطر جویدن و کندن پوستش اینطور شده ولی دکتر گفت زگیله 😩

   • کلینیک ایران نوین گفت:

    سلام دوست عزیز
    جای نگرانی از بابت انتقال میکروب زگیل به دهان نیست اما بابت درمان زگیل انگشت حتما اقدام نمایید.
    موفق و پیروز باشید.

  33. دنیا گفت:

   با سلام:
   من یکسال پیش به دلایل نامعلومی بدنم شروع کرد به جوش زدن جوش های دوطرف پهلو وروی سینه وگردن وسرشونه هام هرروزم بیشترشد”عادت دارم دست کاریشون میکنم الان بعد یکسال کمتر شده ولی جای جوش ها فجیع روی بدنم مونده نمیدونم چطوی ازبین ببرمشون پوستم نابود شده واقعا خجالت میکشم لباس راحتی جلو کسی بپوشم یه مدت سرکه سیب زدم فایده نداشت دکترم نرفتم اصلا البته مشروب هفته ای یکبار میخورم عادت دارم پیشنهادتون برا درمان جای جوش ها چیه؟ بنظرتون علتش چی میتونه باشه که فقط دو پهلو و روی سینه و گردنم وسرشونه هانم جوش میزنه؟؟؟؟

   • MOHSEN گفت:

    سلام
    نواحی که نام بردین نواحی معمول و رایج زدن جوش هست
    با دستگاه هایی که هست میشه در از بین بردن جای جوش ها کمک کرد البته درمان دارویی و دستکاه باید در کنار هم استفاده بشن
    البته قبل از هر اقدامی نیاز هست پزشک یک ازمایش چکاپ کامل انجام بدن که اگر مشکل هورمونی یا کبدی وجود داره در جهت رفع اقدام بشه و بعد اقدام به از بین بردن جای جوش ها بشه

  34. سمانه گفت:

   سلام تنها راه برخورد دستگاه قضایی و وزارت بهداشت با پزشکان عمومی و آرایشگران و افراد متفرقه ای هست که خودشان را بجای متخصص پوست جا میزنند و کسب درآمد غیرقانونی دارند. وزارت بهداشت بخشنامه داده که بجز متخصصین پوست ، هیچ پزشک عمومی و یا فرد متفرقه ای حق داشتن دستگاه لیزر ندارد .اما متاسفانه برخی تخلف میکنند و با سلامتی مردم بازی میکنند. در پایان از متن زیبای شما متشکرم لطفا شما متخصصین پوست پیگیر باشید از طریق دستگاه قضایی با کلاهبردارانی که خودشان را متخصص پوست جا میزنند و کارهای زیبایی و لیزر به طور غیرقانونی انجام میدهندبرخورد قانونی شود تا شاهد آسیب بیشتر مردم نباشیم .

   • MOHSEN گفت:

    سلام چشم حتما ، مرسی از حرفاتون و کمکهاتون نسبت به مردم و همچنین کلینیک ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *