ارزانترین کاشت مو | بهترین روش کاشت موی ارزان | ارزانترین متد کاشت مو
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

بهترین و ارزانترین کاشت مو در ایران

بهترین کاشت مو
  • 8 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 929 بازدید

بهترین و ارزانترین کاشت مو در ایران

هزینه کاشت مو به روش FIT

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که افراد میتوانند از ان برای درمان ریزش مو و کاهش رشد مو استفاده کنند و به نتیجه ای مطلوب نیز دست پیدا کنند. در دنیایی که ما امروزه در آن زندگی می کنیم روش های زیادی برای انجام این عمل وجود دارد اما تاکنون فکر کرده اید که ارزانترین کاشت مو کدام است؟ در واقع نمیتوان ارزانترین آنها را مشخص کرد اما روش  FIT به دلیل نتایج خوبی که از خود به جای گذاشته در طی چندین سال گذشته به یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو تبدیل شده است و افراد را به نتیجه دلخواه نیز رسانده است.

روش کاشت مو FUE

هزینه کاشت مو به روش FUT

پس از اینکه در رابطه با روش های کاشت مو صحبت کردیم حال درنظر داریم یکی از ارزانترین کاشت مو در ایران را به شما معرفی کنیم. روش FUT که یکی ازقدیمیترین این روش ها می باشد به دلیل اینکه در آن از بانک موی افراد برای انجام عمل کاشت استفاده می شود هزینه کمتری را برای بیماران و متقاضیان به همراه دارد. البته شما باید بدانید که در این میان هزینه های دیگری مانند هزینه کلینیک؛ پرسنل، پزشک و تجهیزات را نیز باید در نظر بگیرید. هر چه امکانات موجود در کلینیک بیشتر باشد هزینه های مربوط به آن نیز بیشتر خواهد بود.

ارزانترین کاشت مو

ارزانترین کاشت مو در ایران

با تمامی تفاسیری که در رابطه با روش های کاشت مو انجام دادیم اما باز هم ارزانترین کاشت مو در ایران را نمیتوان مشخص کرد. زیرا هر پزشکی با توجه به توانایی هایی که در اختیار دارد و با توجه به نتایجی که از خود به جای می گذارد هزینه متفاوتی را دریافت می کند. همچنین نکات دیگری که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم از جمله کلینیک و پرسنل و تجهیزات در این هزینه ها دخیل هستند. نکته مهم دیگر این است که شما باید موقعیت جغرافیایی کلینیک را برای انجام این عمل درنظر بگیرید هر چه در موقعیت بهتری از شهر قرار داشته باشد هزینه بیشتری را دریافت خواهند کرد.

کلینیک تخصصی کاشت موایران نوین

2/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *