فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

روشهای طبیعی سفت شدن پوست بعد از برداشتن چربی اضافه شکم

برداشتن چربی اضافه شکم
  • 7 آگوست 2018
  • بدون نظر
  • 1487 بازدید

روشهای طبیعی سفت شدن پوست بعد از برداشتن چربی اضافه شکم

کاهش وزن سریع مطلوب هر فردی خواهد بود که به چاقی مبتلا می باشد .در این بین از روش های مختلفی برای رفع  چاقی استفاده می شود .اما اغلب این افراد به دلیل کاهش وزن سریع با سطح وسیعی از پوست شل مواجه اند. مخصوصا در نواحی شکم بیشترین انباشت چربی اضافه بدن شکل می گیرد. حجم زیاد این افتادگی پوست باعث تاثیرات منفی بر ظاهر فرد خواهد شد. در اینجا به روشهای طبیعی سفت شدن پوست بعد از برداشتن چربی اضافه شکم خواهیم پرداخت.

چربی اضافه شکم

چربی اضافه شکم بیشترین حجم چربی اضافه بدن را به خود اختصاص می دهد. انباشت چربی و ایجاد شدن چاقی در هر فردی اکثرا از ناحیه شکم وی شروع می گردد . این امر باعث تغییرات منفی در زیبایی و خوش تراشی اندام  می گردد . در نتیجه این تغییرات سایز بدن افزایش پیدا کند . این امر انتخاب و پوشیدن لباس های مناسب را با مشکل مواجه می کند.

برداشتن چربی اضافه شکم

روش های طبیعی سفت شدن پوست بعد از رفع چربی اضافه شکم

درمان های طبیعی زیادی برای رفع افتادگی پوست شکم بعد از کاهش وزن وجود دارد. با این روش ها تا حد زیادی استحکام و سفتی پوست و خاصیت ارتجاعی آن به پوست برگردانده می شود . روش های طبیعی سفت شدن پوست بیشتر در افرادی که مقدار متوسطی از وزن خود را از دست داده اند کارآیی دارد. در مورد افرادی که کاهش وزن شدید داشته اند درمان های پزشکی گزینه بهتری خواهد بود. روش های طبیعی مانند ورزش کردن به طور منظم باعث ایجاد توده عضلات در پوست می شود . عضلات ایجاد شده با این روش ظاهر پوست شل شده را تا حد زیادی بهبود خواهند داد. مصرف مواد مغذی مانند پروتئین ، ویتامین C، اسیدهای چرب امگا ۳ و مصرف آب باعث بهبود عملکرد پوست خواهد شد. تمام این مراحل حالت ارتجاعی پوست را حفظ خواهد کرد.

مصرف پروتئین کافی در وعده های غذایی نقش زیادی در تولید کلاژن در پوست دارد. همچنین مصرف ویتامین های ضروری بدن و اسیدهای چرب باعث می شود تا قابلیت ارتجاعی پوست بیشتر شود. پوست با دریافت پروتیین کافی می تواند در مقابل شل شدگی از خود مقاومت نشان دهد .

داشتن چربی اضافه شکم برای هیچ کس امری خوشایند نخواهد بود . زیرا وجود چربی در ناحیه شکم تناسب اندام را به هم خواهد ریخت . انباشت چربی در این ناحیه زمینه ساز بروز بیماری های مختلفی میشود. بیماری های ایجاد شده از جمله فشار خون بالا، دیابت و بیماری های قلبی خواهد بود.

کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *