فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

بزرگ کردن سینه
  • 20 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 3386 بازدید

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

بسیاری از زنان خواهان بزرگ کردن سینه بدون دلیل خاصی و تنها به علت مشکل و درگیری ذهنی ، تقاضای تغییر سایز سینه ی خود را دارند .

در علم پزشکی تنها زمانی نیاز به عمل تغییر سایز مطرح است که سینه های یک فرد غیرقرینه باشند .

کاشت-ابرو

کاشت-ابرو

حجم واقعی سینه بعد از بارداری و دوران شیردهی مشخص خواهد شد ، از این رو عده ای پس از بارداری از تغییر سایزی که در سینه های خود ایجاد می کنند ، پشیمان می شوند .

کاشت مو

کاشت مو

حجم چربی موجود در لایه های زیرین پوست ، تعیین کننده ی سایز سینه بوده ، لذا با افزایش وزن و به تبع آن افزایش چربی در سینه ، شاهد تغییر سایز سینه نیز خواهیم بود .

عوامل مختلفی چون ؛ نژاد ، هورمون ها ، وضعیت جسمی  و سبک زندگی در تعیین سایز سینه ها موثر می باشد .

با روش های جراحی ، دارو یا خوراکی ، دستگاه های ویژه برای بزرگ کردن سینه ، روش های خانگی ، ورزش و ماساژ موضعی می توان به بزرگ کردن سایز سینه ها اقدام نمود .

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

در میان روش های بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی ، استفاده از دستگاه هایی که مبنای کار آنها تحریک فیزیکی سینه ها برای تولید بیشتر بافت چربی می باشد ، از دیگر روش های غیرجراحی مطمئن تر ، سالم تر و در بلند مدت بی خطر می باشد .

دستگاه های ویژه برای بزرگ کردن سینه ، بافت سینه را تحریک کرده تا  چربی موضعی بیشتری را در سینه ها ساخته شود ، در نتیجه فرم سینه ها طبیعی بوده و تنها با روش جراحی می توان به فرم دهی شکل سینه پرداخت .

دستگاه های ویژه برای بزرگ کردن سینه ، با مکانیسم هایی فیزیکی مختلفی  چون ؛ میکروکارنت تراپی ، ساکشن ، ویبریشن ، فتوتراپی روند رشد طبیعی سینه ها را مجددا به کار انداخته و شتاب می بخشند .

به طور کلی می توان گفت که دستگاه های ویژه ی بزرگ کردن سینه ، با افزایش حجم چربی سینه ها موجب بزرگ کردن سینه ها خواهند شد .

جهت افزایش سایز سینه ها به کمک دستگاه های ویژه ی بزرگ کردن سینه ، برای افراد بالای ۱۸ سال ، یک دوره ی درمان ۱۰ جلسه ای به عنوان فاز اولیه درمان که در هر هفته تا ۵ جلسه انجام خواهد شد ، استفاده می شود ، پس از استراحت ۴۰ روزه ،  ۱۰ جلسه ی در فاز تشدید کننده درمان در صورت نیاز با رعایت هر ۴۰ روز یکبار اجرا خواهد شد .

همچنین کلینیک کاشت ابرو ایران نوین همواره سعی کرده در عرصه زیبایی،بهترین هدیه را به مشتریان خود عرضه کنند.

کاشت مژه،بهترین کلینیک کاشت مژه،در کلینیک کاشت مژه ایران نوین

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *