فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  بزرگ کردن سایز سینه با جراحی یا خوراکی؟

  بزرگ کردن سینه بدون جراحی
  • 14 فوریه 2019
  • بدون نظر
  • 2878 بازدید

  بزرگ کردن سایز سینه با جراحی یا خوراکی؟

  سینه هایی کوچک تر از حد نرمال ممکن است در تناسب اندام خانم ها تاثیرات منفی داشته باشد و از این رو داشتن سینه های بزرگ دغدغه ی خانم های زیادی است. این دسته از خانم ها برای بزرگ کردن سایز سینه روش های گوناگونی را امتحان می کنند. جراحی بزرگ کردن سینه یکی از روش هایی است که امروزه انجام آن رواج زیادی یافته است؛ اما آیا همه ی خانم هایی که از سایز سینه خود راضی نیستند باید عمل جراحی انجام دهند؟ آیا بدون انجام جراحی و با کمک روش های دیگری از جمله خوردن خوراکی های موثر در بزرگ کردن سایز سینه نمی توان به نتیجه دلخواه رسید؟

  بزرگ کردن سایز سینه

  بزرگ کردن سایز سینه

  عمل بزرگ کردن سینه بدون جراحی

  لازم نیست که همه ی کسانی که از سایز سینه ی خود راضی نیستند، زیر تیغ جراحی بروند. روش های غیر جراحی متنوعی برای بزرگ کردن سایز سینه وجود دارد. تزریق ژل یا چربی به سینه ها از جمله روش های کلینیکی است که بزرگ شدن سینه ها کمک می کنند. این روش ها کم تهاجمی تر هستند اما به هر حال روش های کم خطر تری هم وجود دارد. ورزش کردن، خوردن مواد غذایی که به بزرگ شدن سینه کمک می کنند، استفاده از دستگاه های وکیوم که سینه را تحریک به تولید بافت های چربی می کنند هم می توانند اثرات تقریبا مشابهی داشته باشند.

  پوشیدن سوتین هایی با سایز مناسب و سوتین های اسفنجی یا بالابرنده نیز به بزرگتر به نظر رسیدن سینه ها کمک می کنند. اصلاح حالت ایستادن و خودداری از قوز کردن هم علاوه بر افزایش قد به جلوه ی بهتر سینه ها کمک می کند.

  برای بزرگ کردن سایز سینه چه بخوریم

  برای بزرگ شدن سینه چه بخوریم؟

  برای بزرگ شدن سینه چه بخوریم؟

  استروژن هورمون زنانه ای است که نقش زیادی در رشد سینه دارد. برخی مواد غذایی در افزایش سطح این هورمون در بدن خانم ها موثر هستند و بنابراین می توانند به افزایش سایز سینه ها کمک کنند. سویا،عدس، نخود، پنیر، ماست، دانه ی شنبلیله، مریم گلی، شبدر ، پونه، سیب، گیلاس، آلو، چغندر، هویج، برنج، جو و گندم همگی جز مواد غذایی سرشار از استروژن هستند.

  خوردن خوراکی های حاوی فیتو استروژن نظیر پسته، گردو، بادام زمینی، شاه بلوط، چای سیاه، چای سبز، هلو، توت فرنگی، تمشک، دانه کتان و لوبیا سبز نیز برای کمک به سایز سینه ها مفید است و خوردن آن ها ضرری ندارد. با وجود اینکه گفتیم استروژن به افزایش سایز سانه کمک می کند اما نبایستی به صورت خودسرانه به مصرف قرص های حاوی استروژن روی آورد و در این مورد بایستی حتما با پزشک متخصص مشورت نمود.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.