فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  برای برنامه تغذیه کاهش وزن در بارداری چه کنیم؟

  کاهش وزن در بارداری
  • 2 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 711 بازدید

  برای برنامه تغذیه کاهش وزن در بارداری چه کنیم؟

  چاقی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که یک فرد با شروع دوران بارداری میتواند دچار آن شود.علت اصلی افزایش وزن به صورت ناگهانی در این دوره این است که با توجه به باورهای غلطی که در این زمینه وجود دارد افراد تصور میکنند باید تا جای ممکن حجم غذاهایشان را افزایش دهند و به هیچ وجه قبول نمیکنند که کاهش وزن در بارداری ضروری است و باید به آن توجه داشته باشند.

  حتی افراد باردار تصور میکنند در دوران بارداری باید فعالیتهایشان را هم تا حد ممکن کاهش دهند.مثلا برای تهیه ی غذا و کارهای روزمره هم از دیگران کمک میگیرند.این کار میتواند مشکلی بزرگی به نام چاقی در بارداری را به وجود آورد و فرد را با بیماری های مختلفی روبرو کند.بهترین روش ممکن این است که فرد با تغذیه مناسب به دنبال کاهش وزن در بارداری باشد و با این کار خودش را از خطراتی که وجود دارد دور کند.

  کاهش وزن در بارداری به کمک غذاها چه فایده ای خواهد داشت؟

  کاهش وزن در بارداری یکی از نکاتی است که باید همواه مورد توجه قرار گیرد.در صورتی که فرد رژیم غذایی مناسبی را در طول بارداری رعایت کند از سلامت فرزند خود اطمینان خواهد داشت و به مشکلاتی مانند دیابت دوران بارداری و یا فشار خون برنخواهد خورد.

  کاهش وزن در بارداری

  علاوه بر این باید بدانید در صورتی که به تغذیه برای کاهش وزن در بارداری توجهی نداشته باشید ممکن است زایمان زودرس یا حتی مرده زایی را تجربه کنید که برای یک مادر بدترین چیز ممکن خواهد بود.

  چه غذاهایی برای کاهش وزن در بارداری مناسب است؟

  بر خلاف توصیه های اطرافیان که حجم غذاها مورد توجه قرار میگیرد باید این نکته را بدانید که در دوران بارداری باید تا حد ممکن حجم غذاهایتان را کاهش دهید تا به کاهش وزن در بارداری دست پیدا کنید و در عوض به ارزش غذایی آن توجه داشته باشید.

  بهتر است بدانید دوران بارداری دوران است که ممکن است با کمبود بسیاری از ویتامین ها مواجه شوید دلیلش هم این است که جنین برای رشد خود مواد مختلف مانند کلسیم، اهن و بسیاری از ویتامین ها را از سمت مادر دریافت میکند به همین علت تا جایی که میتوانید غذاهایی را استفاده کنید که این کمبود ها را جبران کند.

  لیپوکویتیشن در بارداری

  برای کاهش وزن در بارداری نوشیدن آب را فراموش نکنید

  یکی از بهترین راه حل ها برای کاهش وزن در بارداری این است که به طور مرتب آب بنوشید.این کار میتواند سوخت و ساز بدنتان را افزایش دهید و به نابودی چربی ها منجر شود.علاوه بر این با نوشیدن آب میتوانید سلامت خود و فرزندتان را تضمین کنید و دچار بیماری های دوران بارداری نشوید.

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *