فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  روش های برجستگی دائمی لب

  برجستگی دائمی لب
  • 5 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 7970 بازدید

  روش های برجستگی دائمی لب

  برجسته سازی لب بدون عمل با بوتاکس

  همانطور که میدانید امروزه روش های بسیار زیادی برای رسیدن به زیبایی به دنیا معرفی شده است اما همواره افرادی هستند که میخواهند بدون استفاده از روش های پزشکی زیبایی خود را دو چندان کنند.

  کاشت مو

  کاشت مو

  در این راستا برجستگی دائمی لب یکی از مواردی است که همواره متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است و افراد فارغ از جنسیت به سمت آن سوق پیدا کرده اند. در این رابطه باید بدانید که اگر در نظر ندارید از روش هایی همچون بوتاکس و پروتز استفاده کنید بهترین گزینه ای که پیش روی شما قرار دارد بهره گرفتن از روش های خانگی و طبیعی می باشد. در این مقاله در نظر داریم توضیحات بیشتری در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  تزریق بوتاکس به لب

  تزریق بوتاکس به لب

  بهترین روش برای برجستگی دائمی لب

  همانطور که گفته شد برجستگی دائمی لب یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی است که امروزه جوانان دختر و پسر درصدد دستیابی به آن هستند. از همین رو باید بدانید که روش های خانگی و طبیعی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد. برای استفاده از این ماسک تنها نیاز است که مقداری از دارچین و نارگیل را با یکدیگر مخلوط کرده و بر روی لب قرار دهید تا به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید. در واقع دارچین به دلیل خاصیت تحریک پذیری بسیار بالا و نارگیل به دلیل افزایش گردش خون در کمترین زمان میتوانند افراد را به نتیجه برساند.

  برجسته سازی دائمی لب

  برجسته سازی دائمی لب

  مزایای روش های خانگی برجستگی لب

  مسلما به این مسئله آگاهی پیدا کردید که بهترین روش برجستگی دائمی لب استفاده از روش های خانگی و طبیعی می باشد. در این راستا دانستن اطلاعاتی در رابطه با مزایای این روش ها به شما کمک می کند تا دیگر حتی به استفاده از روش های پزشکی فکر هم نکنید این مزایا عبارتند از:

  • دارچین خاصیت ضد التهابی دارد.
  • یک محرک و یک عامل لاغری شناخته می شود.
  • با کمترین هزینه میتواند لب هایی برجسته را برای آنها فراهم آورد.
  • در کوتاهترین زمان آنها را به نتیجه میرساند.
  • لب ها را نرم تر کرده و باعث افزایش گردش خون می شود.

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *