فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا بارداری بعد از لیپوماتیک خطرناک است؟

  لیپوماتیک بعد از بارداری
  • 2 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1385 بازدید

  آیا  بارداری بعد از لیپوماتیک خطرناک است؟

  کاشت-ابرو

  کاشت-ابرو

  لاغری با لیپوماتیک

  امروزه افراد به دلایل مختلفی میخواهند اندامی زیبا و لاغر داشته باشند از همین رو با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته راه های زیادی برای رسیدن به خواسته آنها وجود دارد اما لیپوماتیک یکی از معروف ترین و شاید بتوان گفت موثرترین روش هایی است که افراد از آن استفاده می کنند. در این راستا باید بگوییم لیپوماتیک چربی های اضافی را بدون اینکه مشکلی برای بیماران ایجاد کند از بدن خارج کرده و آنها را به اندام ایده آلشان میرساند. اما تاکنون به این فکر افتاده اید بارداری بعد از لیپوماتیک توصیه می شود؟ آیا عوارضی را به دنبال دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید به بررسی این مسئله میپردازیم.

  عوارض بارداری بعد از لیپوماتیک

  لیپوماتیک و بارداری

  در واقع بسیاری از افراد برای خارج کردن چربی های دور کمر و شکم، لگن، لاسن، بازوها، ران ها، پشت بدن و حتی گردن و صورت به لیپوماتیک روی بیاورند اما در اکثر موارد این عمل زمانی صورت میگیرد که فرد رژیم غذایی مناسبی را در نظر گرفته تا بعد از آن وزن ایده آل خود را حفظ کند در صورتی که بارداری بعد از لیپوماتیک رژیم مناسب و در نظر گرفته شده او را بهم می زند و فرد مجبور است از رژیم و غذاهایی استفاده کند که علاوه بر اینکه به اندازه دو نفر باشد بسیار مقوی نیز باشد. از همین رو پزشکان لیپوماتیک را همواره بعد از بارداری توصیه می کنند.

  لیپوماتیک و بارداری

  عوارض بارداری بعد از لیپوماتیک

  نکات زیادی در رابطه با بارداری بعد از لیپوماتیک وجود دارد اما نکته ای که در این میان برقرار است این است که اکثر افرادی که بعد از لیپوماتیک باردار می شوند نمیتوانند به طور ثابت بر روی وزن ایده آل خود بایستند و دوباره چربی های خارج شده به جای خود بازمیگردند و به نوعی آنها پول خود را دور ریخته اند. نکته دیگری که وجود دارد این است که لیپوماتیک هیچگاه مانعی برای بارداری نبوده و در واقع هیچگونه عوارضی را با خود به همراه ندارد. شاید با التهاب و قرمزی مواجه شوید ولی همواره موقتی بوده و از بین خواهند رفت.

  کاشت مو

  کاشت مو

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *